Pevný a výkonný stolní mixér Catler BL 9010

Stolní mixér Catler BL 9010Na první pohled dokonalý profesionální mixér. Oblíbí si ho každý příznivec zdravého životního stylu. Jednoduchá manipulace i údržba spolu s profesionálním a elegantním designem dostávají stolní mixér Catler BL 9010 do předních příček mezi kuchyňskými roboty.

Tento velice šikovný pomocník vám bude k dispozici každý den. Vždy budete mít chutné a zdravé svačinky, obědy i další pokrmy, které zasytí i ty nejmlsnější a nejvybíravější jazýčky.

 

 

 

Catler BL 9010 s výkonný motorem pro dokonalé mixování

Úžasný mazlíček stolní mixér Catler BL 9010 je opatřen vysoce výkonným 2,2 kW motorem, který si poradí skutečně se vším. Výkon zaručí, že jídlo bude naprostým kulinářským zážitkem, který si vychutnáte na vašich mlsných jazýčcích.

Milujete burákové máslo? Není nic jednoduššího, než si připravit chutné a domácí. Příprava není vůbec těžká a stolní mixér Catler BL 9010 vám s celou přípravou milerád a velice snadno pomůže. Problém mu nedělá ani mandlové mléko, klasické smoothie z tvrdých potravin nebo ledová tříšť.

 

VIDEO: Mixéru Catler se přezdívá také The BOSS, protože je skutečně „šéfem“ ve své řadě. 

Technické parametry Catler BL 9010

catler bl 9010 parametry

 

Extra ostré nože pro dokonalou přípravu

Stolní mixér Catler BL 9010

Profesionální mixér Catler BL 9010 vás překvapí především svým jedinečným tvarem nádoby, která na rozdíl od ostatních stolních mixérů není oválná, ale hranatá. Díky tomu, že nádoba není ani nikterak zahnutá či jinak ozdobně tvarovaná, nedojde k uvíznutí některých potravin a díky dokonale ostrým nožům se systémem ProKinetix dojde k dokonalému rozmixování surovin.

Nožový systém má tři velké nože, které potravinu vyhazují vzhůru v nádobě a tři menší nože, které ji po vyhození opět zachytí a dokonale rozmělní.

Nádoba se pyšní objemem 2 litry, což je skutečně dostatečné množství jak pro polévky pro celou rodinu, tak i lahodné nápoje, smoothies nebo dostatek burákového másla.

Celá nádoba je pak vyrobena z vysoce odolného materiálu, kterým je Eastman Tritan, který neobsahuje žádný bisfenol A a je velice odolný vůči poškrábání či přenášení pachů.

Pokud si vezmeme běžné kuchyňské mixéry zjistíme, že stolní mixér Catler BL 9010 zvládne o 50% lépe rozmixovat veškeré potraviny bez jakýchkoliv zádrhelů, díky čemuž má výsledný pokrm mnohem jemnější texturu a nezaměnitelnou chuť.

ČTĚTE TAKÉ: Proč jsou bisfenoly nebezpečné pro zdraví a proč je dobré nakupovat „BPA free“ výrobky? 

 

VIDEO: Výhodou stolního mixéru Catler BL 9010 je program SOUP, se kterým připravíte lahodné zeleninové polévky.

 

 

12 super rychlostí a přednastavené programy

Tento miláček se chlubí 12 rychlostmi, které dokonale zpracují všechny potraviny. Nejpomalejší rychlostí je zde STIR, což je míchání. Naopak nejrychlejší je MILL, tedy mletí.

I když je řeč o profesionálním mixéru, jeho ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Poradí si s ním i malý školák. Stačí správně otočit ovladačem, vybrat správnou rychlost a mixování nápoje začíná.

Součástí mixéru Catler BL 9010 je také šest přednastavených programů s vlastní naprogramovanou rychlostí, dobou zpracování i automatické vypnutí.

Klasické přednastavené programy, které mixér Catler BL 9010 má:

 • drcení ledu
 • příprava smoothies
 • zeleninové smoothie z tvrdších surovin
 • mražené dezerty
 • polévky
 • automatické čištění

Připravujete si velmi často nějaký oblíbený recept? Profesionální mixér Catler BL 9010 si dokáže zapamatovat, jakou jste měli nastavenou poslední rychlost. Pokud stisknete tlačítko START/CANCEL do 2 minut, spustí tento chytrý pomocník poslední nastavenou rychlost, která je na LCD displeji zobrazena.

ovladací panel catler bl 9010

Ovládání je intuitivní, i když nabízí spoustu různých módů a nastavení

 

Rychlá a bezproblémová údržba

Nemusíte se bát. Catler BL 9010 je velice jednoduchý a snadný na údržbu. Možná vás překvapí, že má funkci automatického čištění, které důkladně a bez námahy vyčistí dno nádoby i nerezové nože. Vždy tak budete mít skvěle čisté a perfektně umyté i místa, kam se obyčejnou houbou nedostanete.

Čistý a udržovaný mixér vám tak bude sloužit po mnohá léta.

Velice praktický je také podsvícený LCD displej. Tento displej vás informuje o:

 • aktuální nastavení mixéru
 • doba přípravy
 • načítání času
 • odpočet času během přípravy

 

 

Co všechno v balíčku Catler BL 9010 najdete?

Když je řeč o profesionálním pomocníku do každé kuchyně, je také třeba, aby mělo to správné vybavení a příslušenství. Co tedy v balíčku stolního mixéru Catler BL 9010 nalezneme?

 • praktickou stěrku, pro dokonalé vyprázdnění nádoby
 • pěchovadlo, které je vhodné na mražené dezerty i příliš tuhé potraviny
 • samozřejmostí je přístroj a manuál
příislušenství catler bl 9010

Ve víku je otvor, díky kterému přidáte suroviny i během mixování

 

Stolní mixér je opatřen i o víko s vnitřním víčkem, které je vhodné pro přidávání potravin v průběhu samotného mixování. Nikde nic nevyprskne ven a přitom můžete přidat další ovoce či zeleninu do nápoje, které se vám do nádoby na samotném začátku nevešly.

Velkou výhodou je také úsporný režim. Pokud dvě minuty nepracujete s mixérem a jen tak stojí, pak se automaticky zhasne podsvícení na LCD displeji a po dalších pěti minutách se přístroj uvede do pohotovostního režimu.

V nerezové základně mixéru Catler BL 9010 také nalezneme menší úložný prostor pro úschovu přívodního kabelu.

 

Výhody Catleru BL 9010

 • Profesionální stolní mixér s vysokou životností – už od 8 990 Kč
 • 2,2 kW vysoce výkonný motor
 • Tritanová nádoba bez bisfenolů s objemem 2l
 • Podsvícený LCD displej
 • Regulace rychlosti
 • 6 přednastavených programů
 • Ochrana proti přetížení
 • Víko s otvorem pro plnění během mixování
 • Úsporný režim
 • Úložný prostor pro kabel

 

Investice do poctivého mixéru se zaručeně vyplatí

Stejně jako řada zákazníků, tak i já se přidávám, že tento mixér je skutečně dokonalý dárek a pomocník do každé domácnosti. Maximální výkon, přednastavené programy, nožový systém ProKinetix i skvělý design staví tento výrobek na přední příčky kuchyňských mixérů.

Mixér se velice jednoduše používá, snadno se s ním manipuluje a jeho údržba je naprosto jednoduchá díky funkci automatického čištění. Vyprázdníte nádobu od nápoje, nalijete čistou vodu a zapnete program. Mixér se sám umyje a vy ho jen můžete postavit zpátky do police.

Mixéru nevadí ani myčka či klasické mytí saponáty. Zvládne vše a díky odolnému materiálu také vydrží i pád z výšky. Nemusíte se tak bát, že by se při manipulaci mohla nádoba rozbít a poranit tak například vaše děti. Jde skutečně o bezpečný materiál.

Když to shrnu, má mixér Catler BL 9010 vše, co pravý kuchyňský mixér potřebuje. Jeho nevýhodou může být větší hlučnost při mixování nebo pro někoho příliš vysoká cena.

 

 

 • Výkon
 • Všestrannost
 • Odolnost materiálu
 • Kvalita provedení
 • Doplňky
 • Cena
4.0

Moje hodnocení - PEVNÝ A ODOLNÝ PŘÍSTROJ!

Catler do každé rodiny i kanceláře. Catler BL 9010 připraví vše od polévek přes smoothies až po ořechová másla a drcený led. Cena začíná na 8 990 Kč, ale vůbec se nemusíte bát investovat. Jeho výdrž a trvanlivost zodpovídá ceně. Vydrží vám dlouhá léta i pod velikou zátěží.

2 komentáře

 1. Ondřej mikolas 2.1.2018
  • Peter Chodelka 4.1.2018

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..