Přijďte si s námi zacvičit
stačí 30 minut denně

Udělejte něco pro své zdraví, zlepšete si vaši fyzickou kondici a zhubněte. Přijďte si zacvičit do našeho fitness centra Contours. Naše zkušené trenérky vám rády pomůžou dosáhnout vašich vytoužených výsledků.

Připojte se k nám a změňte svůj život

Přijďte na konzultaci a vyzkoušejte týden cvičení ZDARMA

Contours je fitness takt trochu jinak než jste možná zvyklí. Je to fitness pouze pro ženy pod dohledem odbornou trenérky. Využíváme revoluční fitness cvičební program upravený přímo vám na míru, který vám pomůže změnit vaši postavu už za 30 minut denně. Máme již 25 poboček po celé České republice!

Proč si zvolit právě Contours? 

1

Školený personál 

Během celého vašeho pobytu u nás se o vás stará naše školená trenérka, která vám vše vysvětlí, odpoví na vaše dotazy a poradí s případnými problémy.

2

Stačí 30 minut

Jedno cvičení u nás trvá pouze 30 minut. Můžete tak dosáhnout maximálních výsledků za minimum času. Zůstat ale můžete tak dlouho jak si přejete. 

3

Pouze pro ženy

Naše fitness je určeno pouze pro ženy a nabízí tak příjemné dámské prostředí. Spolu s našimi trenérkami se tak můžete pohodlně zaměřit pouze na své cvičení. 

4

Vaše váha, věk ani zdravotní stav není překážkou

V Contours můžete začít cvičit bez ohledu na váš věk, váhu či zdravotní stav. Veškeré cvičení je upraveno přesně vašich potřeb a bude na vás dohlížet školený personál.

5

Kdykoliv a jak dlouho chcete

Přijít cvičit můžete kdykoliv máte čas a zůstat přesně tak dlouho jak potřebujete. 

Dosáhněte skutečných výsledků za minimum času

25

Váš cvičební plán

Rezervujte si u nás vaši první návštěvu. Společně s naší trenérkou si můžete stanovit své cíle, určit svá omezení a naplánovat nejlepší formu cvičení právě pro vás.

Skvělá atmosféra

Contours nabízí příjemnou atmosféru fitness dámského kolektivu. Náš zkušený personál, který je přítomen po celou dobu, vám ochotně poradí s jakýmikoliv dotazy či problémy.

Váš rozvrh

Nemáte čas na pravidelné skupinové cvičení? Nevadí. Můžete přijít do kterékoliv z našich 25 poboček kdykoliv máte čas a zůstat přesně tak dlouho jak chcete.

Naše trenérka pomocí přístroje TANITA zjistí složení vašeho těla, poměr svalů, tuků a vody. Společně proberete své cíle a určíte svá omezení. Na tomto základě vám bude vypracován cvičební plán přesně podle vašich potřeb.

Máme spoustu spokojených klientek, kterým jsme pomohli změnit život

Časté otázky:


1. Kdy můžu začít cvičit?

Kdykoliv chcete. Nezáleží na vašich zkušenostech ani času. Začít můžete kdykoliv se rozhodnete. Naše trenérky vám rády poradí s čímkoliv budete potřebovat. 

2. Kde se nachází vaše nejbližší pobočka?

Contours fitness nabízí 25 poboček po celé České republice. Můžete přijít do kterékoliv, která je vám nejblíže.

3. Kolik stojí dlouhodobé členství?

Ceny se různí podle délky období a pobočky. Ceny členství začínají od 699,- za měsíc. Přesné ceny naleznete u jednotlivých poboček zvlášť.

4. Může být můj věk nebo zdravotní stav na překážku?

Věk není na překážku. Contours navštěvují dívky i ženy ve věku od 18-ti do 70 let. K vašemu zdravotnímu stavu bude přihlédnuto při sestavování cvičebního plánu.

5. Je možné zakoupené členství přerušit?

Ano můžete. Pokud potřebujete své členství z nějakého důvodu přerušit, není to problém.  

Připojte se k nám a změňte svůj život

Přijďte na konzultaci a vyzkoušejte týden cvičení zdarma.