Express Diet – 5denní dieta – recenze, zkušenosti

Do rukou se nám dostal nový produkt slovenské společnosti Good Nature s.r.o. s názvem Express Diet. Výrobce se hned pustil do rozsáhlé mediální kampaně a produkt prezentuje v televizních pořadech jako Teleráno nebo Rady ptáka Loskutáka. Reklamu jste mohli slyšet i v rádiích.

5-ti denní dietaJedná se o nový koncept a výrobce jej označuje jako účinný, jednoduchý a zejména rychlý způsob, jak dosáhnout vytoužené váhy. Pokud jste zvědaví na jakém principu 5denní proteinová dieta Express Diet funguje, jestli vůbec funguje a kolik dokážete za 5 dní zhubnout, čtěte dál.

Co je vlastně Express Diet : 5-ti denní dieta?

V první řadě Vás bude jistě zajímat, co je Express Diet a jak vypadá. V tomto případě se nejedná o tablety, jak jsme si zvykli u většiny konkurenčních přípravků na hubnutí.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravováníNutric BistroMyChef Kitchen
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Souprava Express Diet obsahuje 20 hyperproteinových instantních (práškových) jídel. Výrobce doporučuje dávkovat 4 takové jídla denně. Set Vám tedy vydrží na 5 dní.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravováníNutric BistroMyChef Kitchen
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Jídla Express Diet mají složení se sníženým obsahem nutričních látek, kterými jsou tuky a sacharidy. Zároveň se v nich nenachází žádný lepek ani glutaman sodný, které se v instantních potravinách vyskytují téměř vždy. Tyto látky jsou při snaze o zhubnutí nežádoucí. Naopak nezbytné jsou bílkoviny (proteiny). Express Diet obsahuje vysokou koncentraci kvalitních rostlinných a mléčných proteinů a vlákninu.

5-ti denní expresní diéta

Souprava Express Diet obsahuje tato jídla, která lze připravit teplá i studená:

(Číslo v závorce uvádí počet balíčků v soupravě)

 

 • Sladké ovesné kaše s kousky ovoce jsou určeny ke snídani. Díky vysokému obsahu vlákniny je tělo tráví delší dobu, což Vám zajistí pocit sytosti na celé náročné dopoledne. Snídaňovou kaši si můžete vybrat malinovovanilkovou (2 ks) nebo jablečnoskořicovou (3 ks).
 • Dietní koktejly si můžete dopřát jako dopolední svačinu nebo odpolední svačinu, případně jako dezert. Pokud použijete méně vody, vytvoříte hustý pudink, pokud přidáte více vody, vznikne osvěžující nápoj. Koktejly jsou čokoládovomalinové (3 ks) a jahodové (2 ks).
 • Syté, vydatné a bohaté polévky tvoří obědy a večeře. Jsou dochucené přírodním kořením a bylinkami. Příchutě jsou nápadité a velmi chutné. Talíř polévky Vás zaručeně zasytí jako kdybyste snědli běžné obědové menu ve složení hlavní jídlo + polévka. Vybrat si můžete rajčatovou (2 ks), žampiónovou (3 ks), sýrovou (3ks) nebo chřestovou polévku (2 ks).

Postup přípravy:

 • Snídaňové kaše smícháme s 1,5 dcl horké vody. Necháme minutu odstát.
 • Koktejly zalijeme 3 – 5 dcl vody. Ideální je zamíchat je v šejkru. Voda může být teplá i studená.
 • Polévky zalijeme 3 dcl vody a necháme 5 minut odstát. Je vhodné zamíchat je šlehacími metličkami, čímž dosáhneme krémovější konzistence.

Uvedená množství potřebné vody jsou pouze orientační a je pouze na Vás, zda máte raději řidší nebo husté a krémové konzistence. Hotový pokrm můžete dozdobit čerstvým ovocem, zeleninou a dochutit bylinkami.

Dokážu vydržet 5 dní bez klasického jídla?

Výrobce odpovídá ANO.

Připouští však, že během prvních dvou dnů můžete pociťovat hlad. Tělo totiž potřebuje přijímat energii a tak během těchto prvních 2 – 3 dnů spálí všechny cukry (sacharidy). Z důvodu, že v jídlech Express Diet se sacharidy nenacházejí, tělo hledá jiný zdroj energie, kterým se stávají tělesné tuky. Právě zde začíná účinné hubnutí a tedy spalování tělesného tuku. Jednoduchý, ale o to účinnější způsob jak zhubnout.

Jelikož jsou pokrmy Express Diet složené z přírodních látek, před konzumací si pro jistotu přečtěte složení a obsažené alergeny.

Express diet - recenze

Navození stavu ketózy s Express Diet plus

Účinky Express Diet na snižování hmotnosti jsou tak výrazné díky schopnosti těchto jídel navodit v organismu stav tzv. ketózy.

Princip ketózy byl poprvé definován na Harvardské univerzitě v roce 1974. Pro její výrazné účinky se ji nepodařilo dlouho tajit a o rok později se začala masově využívat při snaze o zbavení se nadbytečné váhy. Vysvětlíme si ketózu blíž.

V potravinách se nacházejí 3 základní zdroje energie, které tělo přijímá při trávení jídla. Jsou to sacharidy, bílkoviny a tuky. Dietní program Express Diet do těla dodává velké množství kvalitních rostlinných a živočišných proteinů. Na druhé straně je snížen nebo zcela vynechán příjem sacharidů a tuků. Příjem proteinů při hubnutí zabraňuje spalování těch tělesných, a proto nedochází k úbytku svalové hmoty, jak by tomu bylo při jiné metodě hubnutí. Rychlé odbourávání tělesného tuku zapříčiňuje tvorbu ketolátek (ketonů), které tlumí chuť na jídlo, zahánějí pocit hladu, dokáží zlepšit náladu a nabuzují organismus. Během ketózy se budete cítit fit a dobře naladěni.

Jelikož jídla Express Diet neobsahují sacharidy, zdrojem energie se stává v těle uložený tuk. Toto je celý princip ketózy. Jednoduchý, rychlý, účinný a bezbolestný.

Při proteinové dietě se nedoporučuje konzumace jídel s nežádoucími látkami (sacharidy, tuky). Proto se jim snažte vyhnout obloukem. Zároveň nezapomeňte dodržovat dostatečný pitný režim alespoň 2,5 l stolní nebo minerální vody denně.

Užitečné rady při hubnutí s Express Diet

 • Je velmi důležité během diety nepřijímat žádné sacharidy. Ketóza by se tak přerušila a museli byste ji začít dosahovat odznova.
 • Během diety se snažte pít pouze vodu, případně neslazené čaje. V každém případě se vyhněte slazeným limonádám, kávě a zejména alkoholu (pivo, víno), protože obsahuje množství sacharidů.
 • Vyhněte se také různým slazeným bonbonům a žvýkačkám. Pokud jste na ně zvyklí, zaměňte je za žvýkačky bez cukru.
 • Snažte se střídat slané a sladké pokrmy ze soupravy Express Diet, abyste udrželi optimální hladinu solí v těle.
 • Při ukončení diety se snažte začít zařazovat klasická jídla postupně, abyste tělu nedopřáli šok.
 • Zkuste si najít čas na nenáročné cvičení (rychlá chůze, cyklistika, plavání apod.).
 • Proteinové dietě by se měli vyhnout těhotné a kojící ženy, pacienti po nedávné operaci, osoby s cukrovkou, chudokrevností, lidé s podváhou nebo lidé s alergií na některou ze složek (viz tabulka alergenů).

express_diet_5-ti_denni

Naše hodnocení

Přípravek na hubnutí Express Diet nás velmi mile překvapil. Neslibuje „zázraky“ jako ostatní přípravky na hubnutí, ale konkrétně vysvětluje, jak funguje ketóza. Její účinky jsou ověřené a za více než 30 let jejího využívání v praxi splnila sen o úbytku hmotnosti mnoha lidem.

Navíc jsou jídla z Express Diet chutná a zdravá. Za týden užívání je možné zhubnout až 5 kg. Pokud však chcete nebo potřebujete zhubnout více, jídla z Express Diet můžete konzumovat i delší dobu, než pouze 5 dní. V případě dalších dotazů nebo zájmu o produkt kontaktujte přímo společnost Good Nature s.r.o. na internetové stránce.

ZÁVĚR

Přípravek na hubnutí Express Diet nás velmi mile překvapil. Neslibuje „zázraky“ jako ostatní přípravky na hubnutí, ale konkrétně vysvětluje, jak funguje ketóza.

Její účinky jsou ověřené a za více než 30 let jejího využívání v praxi splnila sen o úbytku hmotnosti mnoha lidem. Navíc jsou jídla z Express Diet chutná a zdravá. Za týden užívání je možné zhubnout až 5 kg.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY O DIETÁCH A METODÁCH HUBNUTÍ

TOP 3 nejlepší a bezpečné diety, se kterými opravdu zhubnete
Nízkosacharidová dieta – jedna z mála chutných a bezpečných + ROZHOVOR s dietoložkou
Dieta podle Mačingové – přísná, ale rychlá a účinná
Bezezbytková dieta – střevo zůstává čisté + 8 RECEPTŮ
Dieta před kolonoskopií ulehčí celé vyšetření
Jaterní dieta zrevitalizuje oslabená játra
Dieta při průjmu – zbavte žaludek nepohodlí rychle + ROZHOVOR s dietoložkou
Ketonová dieta – zhubněte rychle pomocí KETÓZY
Dieta podle krevních skupin – sběratelé, pěstitelé a lovci
3.6/5 - (48 votes)
Naše hodnocení:
 • Rychlost
 • Bezpečnost
 • Dlouhodobost
 • Vhodné pro každého?
4

Pouze několik úvodních vět

Nedaří se Vám zhubnout? 5denní dieta Express Diet od 80 Kč/den je přesně pro Vás.

11 Komentáře

 1. Dara 26.7.2016
 2. Mária M 20.11.2016
 3. Lucie 5.2.2017
 4. Aja 30.3.2018
  • Lukáš Chládek 3.4.2018
 5. Petr 9.4.2018
  • Lukáš Chládek 9.4.2018
 6. Nine 9.4.2018
  • Lukáš Chládek 9.4.2018
 7. Ivana Hamadová 21.3.2020
  • Lukáš Chládek 23.3.2020

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..