Retro mixér KitchenAid Artisan (RECENZE)

Nový a výjimečný stolní mixér vás uchvátí nejenom svými funkcemi, ale především také propracovaným retro designemt. Stolní mixér KitchenAid Artisan představuje jedinečného a stylového pomocníka v nádherném retro stylu, který je v posledních letech velice oblíbený.Stolní mixér KitchenAid Artisan

Dostal se do popředí klasické módy, ale také interiérového designu. Ani výrobci elektrospotřebičů nejsou pozadu a proto si dnes představíme tohoto sympatického společníka do vaší kuchyně.

Už na první pohled vás uchvátí svým designem, několika praktickými funkcemi, snadnou údržbou i jeho jednoduchostí.

 

Stolní retro mixér KitchenAid Artisan

Chcete lahodné omáčky, drobenky, pyré nebo smoothie? Toužíte po skvělém a stylovém pomocníku do vaší kuchyně? Seznamte se se stolním mixérem KitchenAid Artisan.

 • Profesionální výkon a kvalita – Díky perfektní stabilitě a tichému chodu můžete snadno dosáhnout profesionálních výkonů v kuchyni.
 • Inteligentní regulace rychlosti – Díky inteligentnímu ovládání rychlosti, které je umístěné na panelu mixéru, můžete přizpůsobit přístroj hustotě potravin podle potřeby.
 • Postupné zvyšování otáček – Automatická regulace podle odporu a postupné zvyšování otáček se postarají o to, aby obsah nádoby nikdy nevystříkl ven.
 • Doživotní příslušenství – Příslušenství z kvalitního nerozbitného materiálu DURACLEAR se postará o doživotního pomocníka ve vaší kuchyni.

 

 

VÍTE, ŽE KitchenAid Artisan neobsahuje žádný Bisfenol A – škodlivou chemikálii, která nabourává hormonální hladinu? Čtěte i podrobný článek o škodlivých bisfenolech, které jsou dnes všude kolem nás a potichu nám škodí. 

 

DURACLEAR – bytelný a pro zdraví bezpečný materiál

Mnohokrát si pořizujeme spotřebiče, ale jen málokdo ví, z čeho jsou vlastně vyrobeny.

DURACLEAR je extrémně odolný materiál, není však natolik škodlivý, jako plasty s obsahem škodlivého Bisfenolu A. Materiál je odolný vůči poškrábání, rozbití, skvrnám i vysokým teplotám.

Jeho odolnost si oblíbilo více výrobců a to nejenom stolních mixérů, ale i dalších elektrospotřebičů. Jedná se o skutečně oblíbený a vysoce odolný materiál, který je při běžném použvání takřka nezničitelný.

POTŘEBUJETE INSPIRACI PRO RECEPTY? Klikněte a naučte se výborné krémové smoothies. 

 

Technické parametry stolního mixéru KitchenAid Artisan

 • Barva – retro tmavě červená
 • Výkon- 550 W
 • Vyjímatelná nádoba – ANO
 • Obsah skleněné nádoby – 1,5 l
 • Obsah malé nádoby – 0,75 l
 • Rychlost otáčení – 4000 – 11 500 ot./min
 • Nastavitelná rychlost – ANO
 • Hmotnost- 5,9 kg
 • Materiál motorové jednotky – litý hliník
 • Napětí – 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
stolní mixér KitchenAid Artisan

Na mixér je hezký pohled, velice pevný a s velikou nádobou

 

 

Jak funguje stolní mixér KitchenAid Artisan?

Používání je opravdu jednoduché. Pokud svítí kontrolka hlavního spínače pak nenarušujte pohyb nožů a nesnímejte víko nádoby. Pokud nesvítí, vložte do nádoby požadované suroviny (ořechy, ovoce, led a vše ostatní).

Než se pustíte do samotného mixování, ujistěte se, že je nádoba správně zajištěná k základně. Pokud ano, stiskněte hlavní spínač, poté vyberte požadovanou rychlost. Změnit rychlost můžete také v průběhu mixování. Stejně tak i přidávat suroviny pomocí odměrky ve víku.

Pro dokončení opět stiskněte hlavní spínač a vyndejte mixér ze zásuvky. Následně uchopte víko, které sundáte a nádobku vyjmete ze základny.

Mixujete-li horké suroviny, ujistěte se, že máte zapnutou správnou funkci. Mixér je natolik vybavený, že vlastní funkci, která je určená výhradně pro mixování horkých surovin.

POZNÁMKA: Mixér bude fungovat pouze tehdy, pokud před výběrem rychlosti stisknete hlavní spínač (kontrolka LED bliká).

 

Neomezené využití stolního mixéru KitchenAid Artisan

Chcete vyrobit drobenku na buchtu? I v tomto vám může stolní mixér pomoci. Vložte do nádobky potřebné suroviny a stiskněte režim PULZNÍHO SPÍNAČE, zakryjte mixovací nádobu víkem a několikrát zapulzujte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Zhruba 20 – 30 vteřin.

Hrudky v omáčce? Žádný problém! Nalijte omáčku do mixéru a mixujte při rychlosti ŠLEHÁNÍ zhruba 5 – 10 vteřin. Hrudky zmizí a vy máte hladkou a chutnou omáčku.

Bešamelová omáčka? Ani ta nedělá stolnímu mixéru problém. Vložte do nádoby mléko, mouku a sůl podle chuti, nádobu zakryjte víkem a rozmixujte vše dohladka při rychlosti ŠLEHÁNÍ. Zhruba 5 – 10 vteřin. Stejně tak můžete připravit tekutinu k zahuštění, zeleninové, ovocné nebo masové pyré, lahodné smoothie a mnoho dalšího.

V tyto horké letní dny vám jistě přijde vhod chutný, jednoduchý a výživný oběd. Co si připravit za pomocí stolního mixéru KitchenAid Artisan obědové smoothie pro horké letní dny

NELÍBÍ SE VÁM KitchenAid? Klikněte a vyberte si jiný.

 

Čištění a údržba KitchenAid Artisan

Dlouho krásný a funkční mixér můžete mít pouze tehdy, když se o něj budete řádně starat. Po každém použití je třeba jej důkladně vyčistit. Základnu ani kabel nemyjte!

Zapomeňte také na abrazivní čističe či drsné houbičky jako je třeba drátěnka apod. Vždy jej myjte měkkým hadříkem a důkladně osušte nebo nechejte oschnout na odkapávači.

Stolní mixér KitchenAid Artisan

Trendem v mixování jsou zelené džusy a smoothies – skvělé a zdravé kombinace ovoce a zeleniny

 

Čištění a údržba stolního mixéru KitchenAid Artisan

 • Vyčištění základny mixéru, ovládacího panelu, šňůry, víka a odměrky: Před čištěním odpojte mixér ze zásuvky a otřete ho utěrkou namočenou v teplé vodě, očistěte ho vlhkou utěrkou a osušte měkkou utěrkou.
 • Čištění nádoby připojené na základnu: Nádobu připojenou k základně naplňte do poloviny teplou (ne horkou) vodou a přidejte 1 nebo 2 kapky čisticího prostředku. Na mixovací nádobu nasaďte víko, stiskněte tlačítko rychlosti SEKÁNÍ a mixujte po dobu 5 až 10 sekund. Nádobu sejměte ze základny a opláchněte ji teplou vodou.
 • Čištění nádoby samostatně: Nádobu umyjte v myčce na nádobí, horní stranou dolů. Anebo mixovací nádobu umyjte ručně ve vodě s čistícím prostředkem a poté ji opláchněte a utřete do sucha.
 • DŮLEŽITÉ: Víko a odměrku nejlépe umyjete ručně.

Takový pomocník se hodí skutečně do každé domácnosti. S mnoha funkcemi. Dvěma odjímatelnými nádobkami. Jednoduchý na použití. Vysoce odolný materiál, který je takřka nezničitelný. Praktické víko, to vše na vás čeká v balíčku stolního mixéru KitchenAid Artisan se zárukou tři roky!

 

Diskuze a zkušenosti zákazníků

Podle zkušeností zákazníků, kteří si stolní mixér KitchenAid Artisan zakoupili mohu říct, že se jedná o vysoce kvalitní produkt. Skvěle si poradí s měkkým i tvrdým ovocem. Je extrémně stabilní, jednoduchý a snadno ovladatelný.

Mnoho zákazníků si vychvaluje nejenom špičkový design, ale také mnoho funkcí, které stolní mixér KitchenAid Artisan nabízí. Připravovat polévky, pyré, smoothie nápoje, omáčky nebo drobenky nebylo nikdy tak jednoduché. Většina zákazníků tvrdí, že s nákupem výrobku nějaký čas otáleli, ale poté co si jej konečně přivezli domů na něj nemohou dopustit. Stal se jejich nezbytným pomocníkem, díky kterému mohou připravovat chutné a lahodné jídla jako v profesionální kuchyni.

Výhody a nevýhody KitchenAid Artisan

 

 • ZDARMA kuchařka KitchenAid
 • Základna z litého kovu, která je robustní, stabilní a trvanlivá
 • Velká skleněná nádoba pro snadné nalévání
 • Ostré nerezové nože z kvalitní oceli, které se postarají o dokonalé nadrcení i těch nejtvrdších plodin
 • Vysoce výkonný motor s inteligentním ovládáním rychlosti
 • Funkce pomalého startu
 • Snadná údržba a čištění
 • Odolný spojovací otvor
 • Kvalitní a vysoce odolný materiál nádoby, který jen tak nezničíte
 • Těsnící víko s odměrkou pro snadné přidávání potravin i během mixování
 • Vyšší střední cenová relace
 • O něco málo menší výkon, než dražší konkurence

 

 

POTŘEBUJETE INSPIRACI PRO RECEPTY? Klikněte a naučte se výborné krémové smoothies. 

 

Cena mixéru KitchenAid Artisan 

Jak už bylo zmíněno v nevýhodách. Jedná se o poměrně dražší výrobek. Když však vezmeme v úvahu jeho funkce, odolnost materiálu, životnost i výkon, rovná se cena jeho přednostem. Pomocníkem ve vaší domácnosti bude řadu let a tak se zde vyplatí obětovat nějakou tu korunu navíc.

Oživte svou kuchyni stylovým a praktickým kouskem. Jedinečný design, mnoho funkcí a jednoduché ovládání vás naladí na každodenní mixování.

Stolní mixér KitchenAid Artisan se používá také v profesionálních kuchyních a barech. Disponuje výkonem 550 W, které se společně s ostrými ocelovými noži postarají o správně rozmixované či rozdrcené potraviny. Nejen, že se stane ideálním pomocníkem do vaší kuchyně, ale pomůže vám připravit hotová jídla jako od profesionálních šéfkuchařů.

 

 

 

KitchenAid Artisan 5KSB5553EER
 • Výkon
 • Všestrannost použití
 • Odolnost materiálu
 • Kvalita provedení
 • Doplňky
 • Cena
4.2

Moje hodnocení - KVALITNÍ A HEZKY PROVEDENÝ MIXÉR!

Krásný kus retro dizajnu nabitý silnými funkcemi a modernou technologií zdravého mixování. Ozvláštní kuchyň, kavárnu i bar. Rozmixuje bez problémů všechno včetně ořechů a mražených potravin. Cena je ve srovnání s podobnými produkty přijatelná. Precizní přístroj!

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..