4 nejoblíbenější české diety za rok 2015

Pokud se zajímáte o hubnutí, tak jste již určitě na internetu narazili na desítky různých „ověřených a zaručených“ diet. Jak se v nich vyznat? Která je opravdu účinná a která se vám pouze snaží vnutit nějaký předražený produkt?

Představíme vám 4 nejoblíbenější české výrobky a služby na hubnutí za rok 2015. Vyzkoušejte tu, která bude pro vás nejsnadněji zvládnutelná. Začněte účinně hubnout ještě dnes. 

 

Nejoblíbenější doplněk stravy na hubnutí za rok 2015

Češi tloustnou kvůli dvěma hlavním příčinám, buď z lenosti anebo z nedostatku času mají málo pohybu, nevědí co jíst a v jakých množstvích. Právě tyto dva problémy úspěšně řeší doplněk stravy – náhrada klasických jídel – KetoFit.

 

Hubnutí s KetoFit se opírá o princip ketodiety. Tělo je naprogramováno na spalování sacharidů – cukrů. Ketóza je stav, kdy tělu omezíme přísun sacharidů a tak se musí přirozeně přesměrovat na spalování jiné energetické zásoby, kterou jsou právě v těle uložené tuky. Pomocí ketózy se jich dokážete rychleji zbavit.

Ketofit je instantní pokrm bez sacharidů v několika verzích. Sada obsahuje základní koktejl, kaše, omelety, polévky a tyčinky. Vše velmi dobře chutná, je jednoduché na přípravu a rychle odbourává tuky.

ketofit menu

Pokud jídla KetoFit dochutíte a ozdobíte, od běžné stravy je nerozeznáte

Stáhněte si zdarma e-book, ve kterém se o ketodietě dozvíte vše podstatné. O běžném dni stravování a hubnutí s KetoFit se dočtete zde. O úspěšně shozených kilogramech se s vámi podělí šťastné zákaznice v jejich příbězích.

 

Knižní manuál pro nenávratnou ztrátu kilogramů a zdravější život

Jako druhý účinný nástroj na hubnutí uvedeme bestseller mezi e-booky – Jak pálit a neukládat od autora Petra Nováka. Nosným tématem je změna stravování tak, aby tělo přijatý tuk neukládalo, ale využívalo jako přirozený pohon. Pokud vás mrazí z představy přísných diet, uklidníme vás.

Petr Novák v knize vysvětluje, že pro ztrátu váhy vůbec není nutné vzdát se masa a potravin, na které jsme zvyklí. Pointa je v správném výběru potravin. Nutné je však připravit se na určitá omezení a to hlavně v oblasti zpracovaných potravin, polotovarů, cukrářských a pekařských výrobků, slazených a aromatizovaných limonád a podobně.

jak palit a neukladat

Jeden z mnoha receptů na spalování tuků

Kniha slouží jako podrobný manuál co nakoupit, jak vařit a kombinovat potraviny. Nejlepší na všem je to, že tělo se velmi rychle začne přizpůsobovat novému režimu, který vůbec není drastický.

petr novak

Autor Petr Novák se změnou stravování nenávratně zbavil přes 20 kilogramů váhy

Omezení některých potravin po skončení diety často končí jojo efektem. Člověk se vrací ke starým návykům, často se přejídá sladkostmi. Pro mlsouny Petr Novák nachází alternativy, které brání „hříšným“ choutkám.

Kniha je zajímavá a čtivá. Kromě základní verze je obohacena i o tyto další praktické manuály:

 • Kompletní nákupní seznam – bude vás doprovázet při každém nákupu
 • 100 stran receptů pro spalování tuků – velmi užitečná inspirace. S touto kuchařkou budete vařit stále jinak, chutně a zdravě.
 • Seznam potravin pro spalování tuků – ověřené i nové suroviny, které byste při hubnutí neměli ignorovat
 • Vitaminy a minerály – informační příloha pomůže těm, kteří si hlídají přísun živin a chtějí mít jasno v nutričních hodnotách
 • Jak na kvalitní spánek – vzhledem k tomu, že je spánek nezbytný pro spalování tuků, manuál vám vysvětlí všechny zásady při spaní. Spíme všichni, ale ne všichni spíme prospěšně pro tělo.
 • Půlroční cvičební plán – cvičení a pohyb celou snahu o hubnutí a spalování urychluje. Petr Novák doporučuje cviky a aktivity pro ty snaživější z nás.

S knížkou se ztotožňuje elita českých dietologů, nutričních specialistů a lékařů. I díky tomu se stala prodávaným titulem s tématem stravování za rok 2015 v Čechách. Zjistěte i vy, Jak pálit a neukládat.

 

Praktická souprava Bomeo pro optimální rozdělení jídel

Novinka roku 2015: Talíř Bomeo. Na první pohled „jenom“ obyčejný talíř. Jde však také o podrobného stravovacího poradce, jako v případě knihy Jak pálit a neukládat.

Na talíři jsou jasně vyznačené části, na které si ve vhodném poměru naložíme jednotlivé složky pokrmu. Řada lidí si totiž neumí své jídlo sestavit správně tak, aby tělo zbytečně nepřibíralo tuk.

talir Bomeo

Rozdělení částí talíře Bomeo

Řízek jako sloní ucho a k němu kolečko rajčete není zrovna ideálně sestavené „menu“. Stejně tak ne kousíček masa a k němu plný talíř hranolek. Strava při snaze o hubnutí musí být pestrá a ve správných poměrech.

Stanovení si limitů a jejich nepřekračování vede po čase k reálné ztrátě kilogramů a k lepší kondici celého těla. Je jasné, že je opět nutné vzdát se sladkostí a nekvalitních zpracovaných polotovarů.
Talíř Bomeo rozděluje každé jídlo na tyto části:

 • Vitaminy a minerální látky (ovoce a zelenina)
 • Bílkoviny (maso, mléčné výrobky, některá zelenina)
 • Sacharidy (přílohy – těstoviny, rýže, brambory, obiloviny)
 • Zdravé tuky (oleje, tuky, potraviny s vysokým obsahem tuků)

V každé části je pro inspiraci uvedeno několik konkrétních surovin. Již po 14 dnech stravování s talířem Bomeo a dodržení doporučených rad se začnou projevovat následující benefity:

talir Bomeo

Zdravotní benefity stravování se s talířem Bomeo

Součástí soupravy Bomeo jsou:

 • Knížka Průvodce zdravým stravováním – praktické rady, tipy a recepty pro úspěšnou ztrátu kilogramů od Ivana Macha, CSC.
 • Jídelníček vás naučí správně vařit jídla, z nichž nepřiberete a podpoříte přirozené hubnutí
 • Magnetky, nákupní seznam a cestovní rádce Bomeo vám pomohou zorientovat se při nákupu, v kuchyni a také na cestách, kde poznáváme nová jídla

Souprava Bomeo vás tedy sama o sobě neudělá štíhlejšími, ale poslouží jako skvělý poradce a pomocník při vaší snaze. Ideální pomůcka při hubnutí bez diet a doplňků výživy.

 

Certifikované výživové poradenství dostupné pro každého

Naprosto bezkonkurenční fenomén odborného výživového poradenství zasáhl celé Čechy. Pobočky Svět zdraví dnes najdete téměř v každém městě a věřte, že vám specialisté pomohou s každým problémem v oblasti stravování.

svet zdravi

Prvním krokem je vždy úvodní prohlídka a měření tělesných specifikací na moderních přístrojích (samozřejmě bez nepříjemností a bezbolestně). Následně se podle zjištěných problémů a nedostatků nastaví některý z výživových programů:

 • Komplexní nutriční typologie – podle analýzy krve a konkrétních vlastností těla se stanoví jídelníček a pohybový plán pro úspěšné hubnutí
 • Výživa sportovců – poradí, jak zvýšit výkonnost těla i na profesionální sportovní úrovni
 • Výživa dětí – cenné poradenství pro zlepšení zdravotního stavu a prevence před obezitou a nemocemi dětí
 • Genetický test – přesná diagnostika případných kardiovaskulárních onemocnění ještě v jejich zárodku pomůže začít žít tak, aby se dále nevyvíjela
 • Vyšetření Max Pulse – měří mentální a fyzické stresové zatížení
 • On-line cvičení – cvičební videa, podle kterých budete cvičit v pohodlí domova. Cvičební plán se také sestavuje na míru po úvodním vyšetřenísluzby Svet zdravi

Na stránkách Svět zdraví najdete i magazín, který vám poradí a inspiruje vás jak žít a stravovat se zdravěji.

Jedno je zřejmé, Svět zdraví je služba vhodná pro každého, kdo se chce dozvědět více o svém těle. Školení pracovníci vás budou po celou dobu motivovat a dohlížet, abyste svůj cíl úspěšně zvládli.

 

Máte vybráno?

Věříme, že si najdete způsob, jak se zbavit nežádoucích kilogramů. Tyto 4 způsoby patří k nejoblíbenějším a nejdostupnějším. V roce 2015 se díky nim Češi zbavili doslova tun váhy. Buďte mezi nimi i vy!

4 nejoblíbenější české diety za rok 2015
4.8 (96.67%) 6 hlasov

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.