Prodetox – detoxikační nápoj – recenze

Rád bych Vám představil náš zcela nový přípravek pro detoxikaci organismu – prodetox.
prodetox

 

2-týdenní detoxikační kůru zakoupíte zde.

TIP: kupón „100dolu“ nebo „100DOLU“ – zadejte a odečte vám z ceny 100Kč

 

V čistém těle žádný tuk?

Přesně to je cílem každé ženy. Shazovat kilogramy a už nikdy nepřibrat. Podstata však spočívá v celkové očistě organismu. Znečištěné tělo plné odpadu nedokáže správně spalovat tuky.

Představte si své tělo jako stroj. Pokud stroj roky nikdo nečistil, je zanesený olejem a prachem. Špína se na sebe nabaluje a je jí stále více, protože stroj se jí sám nezbaví. Po čase zpomaluje a nepracuje správně. Nakonec se ucpe špínou a zasekne se úplně.

Stejně tak lidské tělo nemůže fungovat správně, pokud se nestaráme o jeho vnitřní čistotu. Pouze tehdy bude tělo plně funkční a připravené na hubnutí. Zároveň je připraveno odolávat dalšímu zanášení odpadem.

Takže prodetox mě pročistí a já zhubnu?

Už jsme si zvykli, že nic není tak jednoduché, jak je psáno. Celkovou detoxikaci je nutné podpořit změnou životního stylu a stravování.

Prodetox proces detoxikace urychlí a zesílí. Doplní do těla potřebné látky, které jsou nezbytné pro přirozené očišťování. Tyto látky se nacházejí i ve stravě, ovšem často v malém, přímo stopovém množství.

prodetox - krabička

Prodetox zkrátí dobu, za kterou bychom své tělo pročistili běžným způsobem. Přečtěte si také tipy pro delší, ale účinnou cestu k detoxikaci těla úpravou stravy.

Které orgány mohou za čistotu organismu?

Na přirozenou očistu těla mají vliv prakticky všechny jeho součásti, avšak následující jsou za ni přímo odpovědné.

 • játra – filtrují krev, což znamená, že celý lidský život zachycují nečistoty. Pokud jsou zanesena, krev v těle obíhá spolu s nečistotami. Ty se ukládají a nabalují na sebe další a další škodliviny.
 • žaludek – nesprávným stravováním se do těla přes stěnu žaludku dostávají všechny nežádoucí látky. Ty putují přímo do krve, čímž tělo opět ucpávají a zatěžují funkci ostatních orgánů.
 • střevní systém – střeva mají množství záhybů, v nichž se i při zdravé životosprávě ukládají zbytky a nestravitelné složky potravy. Ty následně hnijí, čímž vznikají zácpy, průjmy a záněty. Prodetox podporuje peristaltiku (pohyb a činnost) střev, čímž tyto usazeniny uvolňuje a střeva tak zprůchodňuje.

Celé tělo funguje jako jedna velká skládačka, která bude fungovat správně pouze tehdy, pokud budou v pořádku všechny její součásti. Prodetox díly skládačky srovná a uvede je do jejich přirozené funkce.

 

Chci podpořit detoxikaci s prodetoxem

 

TIP: kupón „100dolu“ nebo „100DOLU“ – zadejte a odečte vám z ceny 100Kč

 

Je prodetox pouze projímadlo?          

V žádném případě. Má samozřejmě i projímavé účinky, ty jsou však důsledkem podpořené aktivity žaludku a střev.

Prodetox obsahuje 25 složek, které jsou nezbytné pro správné fungování orgánů, podílejících se na očišťování těla a vylučování odpadu.

prodetox - nápoj

Mnozí z nás se nestravují zdravě, případně se o to snaží, avšak neúspěšně. Pokud celý den hladovíte nebo pijete ovocné šťávy, ale večer neodoláte a přejíte se chipsů, uzenin a sladkostí, děláte chybu.

To se odráží na stavu orgánů, protože celý den trpí nedostatkem správných živin a večer naopak přebytkem nesprávných. Tato zátěž a namožení orgánů často vede až k jejich selhání.

Prodetox tělu dodává maximální množství potřebných látek. Bez nich orgány nefungují správně. Předávkování účinnými látkami ale nehrozí, protože jejich přebytek tělo vyloučí.

VÍTE, ŽE: Každá žena v sobě nosí až 3 kilogramy odpadních a cizorodých látek? U obézních žen to může být dokonce více než 10 kilo! Co byste dala za pocit, kdybyste se postavila na váhu a zjistila, že jste lehčí o 3 kg? Již za 2 týdny Vás prodetox zbaví této nežádoucí zátěže.

Co prodetox obsahuje?

Složení je již tradičně namícháno tak, aby pokrylo denní potřebu účinných látek. Jedna dávka denně bohatě stačí, protože vysokou koncentraci látek by tělo bez užitku vyloučilo.

Prodetox obsahuje celkem 25 účinných látek rozdělených do 5 základních skupin:

 1. Přírodní rozpustná vláknina – jedna dávka prodetoxu obsahuje 1,4 g vlákniny. Směs vláknin je složena z jitrocele, jablečného pektinu a guarové gumy. Vláknina kypří stolici, která se tak snadněji vylučuje. Zároveň dodává žaludku pocit sytosti, takže omezuje hlad a udrží déle pocit sytosti.
 2. Směs čistících bylin – byliny podporují trávení a vylučování žaludečních šťáv, které rozkládají potravu. Směs se skládá ze zázvoru, máty, kořene bodláku, vojtěšky a dalších.
 3. Probiotika (přátelské bakterie) – probiotické kultury jsou nezbytné pro správné trávení a vylučování. Zároveň dokáží zahubit škodlivé bakterie a viry. Jejich nedostatek se opět projevuje průjmy, nadýmáním a bolestmi břicha. Prodetox obsahuje miliardy bakterií rodu Lactobacillus sporogenes, které uleví Vašemu žaludku a napraví problematické trávení.
 1. Detoxikační látky – přírodní jílovitý minerál Montmorillonit je hlavní detoxikační látkou. Má schopnost navázat na sebe toxiny a škodliviny a vyplavit je z těla spolu se stolicí. Kromě toho uklidňuje podrážděný žaludek.
 1. Směs antioxidantů – antioxidanty mají velký význam v prevenci rakoviny. Dlouhodobě zanesený trávicí trakt je náchylný na vznik nádorových onemocnění (rakovina tlustého střeva a konečníku). Zejména lidé s přetrvávajícím problematickým trávením by měli dbát na vysoký podíl antioxidantů ve stravě. Prodetox potřebné množství zabezpečuje okamžitě.

Kompletní složení naleznete na našich stránkách.

Kdy se dostaví první výsledky?

Tělo začne reagovat na prospěšné látky prakticky okamžitě, což znamená, že nutkání na záchod pocítíte hned po prvním užití. Tehdy se však ještě nejedná o pravou očistu těla. To se jen “uspané” trávení a střeva opět probudili a začínají pracovat tak, jak mají.

 

Chci podpořit detoxikaci s prodetoxem

TIP: kupón „100dolu“ nebo „100DOLU“ – zadejte a odečte vám z ceny 100Kč

 

Usazené nečistoty ve střevech se budou postupně uvolňovat 2 týdny. Po této době se zbavíte nahromaděného odpadu, takže pohled na ručičku váhy Vás jistě mile překvapí.

Ideálně stačí užít 14 sáčků za 2 týdny. Pokud se Vám za tuto dobu podaří změnit i své stravovací návyky, máte vyhráno. Zaměřte se na dostatek zeleniny a libového masa v menších množstvích. Nic víc k životu nepotřebujete. Nezapomínejte na pitný režim!

Ke změně tedy stačí jedno balení?

Ano. Pokud se začnete stravovat normálně, více balení nepotřebujete. Uznáváme však, že je těžké rozloučit se se všemi pamlsky, cappucciny a dalšími prohřešky. Většina z nás se nedokáže změnit v průběhu jednoho měsíce, proto není vyloučeno, že balení bude více.

V každém případě držíme palce všem, kteří se rozhodnou pro radikální změnu již dnes. Vždy je dobré mít v zásobě jedno balení a z preventivních důvodů jednou za týden nebo 10 dní užít jednu dávku.

Co závislost a nežádoucí účinky?

Závislost na prodetoxu neexistuje. Neobsahuje žádnou návykovou látku, takže ho vysadíte stejně jednoduše, jako jste ho začali užívat.

Jako nežádoucí efekt lze vnímat zvýšenou spotřebu vody v organismu. Tělo ředí stolici a celkově jí spotřebuje více, než je běžné. Zároveň i znovuaktivované orgány potřebují více vody, než v době jejich nečinnosti. Vždy mějte po ruce láhev čisté vody. 

Užívání

 • Doporučená denní dávka pro ženu a muže je 1 sáček denně. Předepsaný čas je hodina před prvním jídlem dne. Obsah sáčku zalijte 2 dcl čisté vlažné vody a ihned vypijte.
 • Děti od 6 do 12 let užívají poloviční dávku.
 • V případě akutní zácpy nebo jiné komplikace je možné denní dávku zdvojnásobit, ne však po dobu delší než 14 dní.
 • Užívat stačí 1 balení. Další objednávejte až v případě, že se problémy vrátí.

Prodetox má příchuť šťavnatých pomerančů. Pokud by se Vám příchuť zdála příliš silná, zalijte dávku větším množstvím vody. 

Cena a objednávka

Svůj prodetox si objednejte na naší stránce zde. Momentálně stojí jedno balení 799, – Kč, ale tato cena je zaváděcí a časem se bude měnit. Cena klesá počtem balení.

Závěrečné hodnocení

Čistota těla je základním předpokladem pro jakoukoli snahu o další hubnutí, takže je nutné začít právě detoxikací organismu. Prodetox dokáže tuto detoxikaci urychlit.

Navíc tu máme jaro, stánky na trzích jsou plné čerstvé a křupavé zeleninky, takže máme možnost kombinovat prodetox s úplně novým jídelníčkem. Chce to jenom pevnou vůli! Bez vlastní snahy ještě nikdo nezhubnul! Držíme palce.

 

Hodnocení:
 • Rychlost
 • Dlouhodobost
 • Bezpečnost
 • Kvalita
 • Vhodný na hubnutí?
 • Doporučujeme?
4.3

Proč je prodetox vhodný pro detoxikaci těla?

Prodetox obsahuje 25 složek, které jsou nezbytné pro správné fungování orgánů, podílejících se na očišťování těla a vylučování odpadu.

 

Chci podpořit detoxikaci s prodetoxem

 

TIP: kupón „100dolu“ nebo „100DOLU“ – zadejte a odečte vám z ceny 100Kč

Prodetox – detoxikační nápoj – recenze
4.2 (83.6%) 50 hlasov
Hodnocení:
 • Rychlost
 • Dlouhodobost
 • Bezpečnost
 • Kvalita
 • Vhodný na hubnutí?
 • Doporučujeme?
4.3

Proč je prodetox vhodný pro detoxikaci těla?

Prodetox obsahuje 25 složek, které jsou nezbytné pro správné fungování orgánů, podílejících se na očišťování těla a vylučování odpadu.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *