Radiofrekvence – hubnutí nebo skryté riziko?

Nemáme to v životě vůbec snadné. Ačkoliv se neustále klade důraz na individualitu, lidé jsou chtě nechtě tlačeni do stejných vzorců chování. Neustále se nám někdo snaží říkat, co je pro nás dobré a co špatné, co je zdravé a co naopak škodlivé, jak máme vypadat, jak se m16áme oblékat, jak se máme chovat i jaké filmy či hudba stojí za pozornost. Podívejme se například na silný tlak, který je vyvíjený na něžné pohlaví – ženy.

Vezměte do ruky první ženský “lifestyle” magazín a rázem se ocitnete ve světě neuvěřitelných kontrastů. Jeden z článků se obvykle věnuje přirozené ženské kráse a zdůrazňuje, že drobné vady na kráse, velký nos, malá prsa ani pár kil navíc nevadí. S oblibou se v nich používají opakovaná klišé typu “každá žena je krásná, na vzhledu nezáleží, důležitá je vnitřní krása” apod.

hubene_zeny

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravováníNutric BistroMyChef Kitchen
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Víte, že časopisy jsou plné krásných leč upravených fotografií?

Kdo tomu ale opravdu věří, když vám hned na další straně radí, kde vám z nosu udělají “pršáček”, jak se zbavit velkého zadku či silnějších stehen? Když jsou časopisy plné reklam na drahé kosmetické přípravky, které slibují, že vás zbaví vrásek i celulitidy? Všechny tyto články nemají jinou funkci než plnit roli omáčky, bez které se žádný správný ženský časopis plný krásných fotek neobejdou.

POTŘEBUJETE OPRAVDU ZHUBNOUT? Vyberte si z TOP 3 nejsilnějších českých diet, které vás zbaví kilogramů. 

 

Za dokonalé křivky se platí penězi i zdravím

Ženy již od puberty “ví”, jak by měly vypadat, aby byly úspěšné, spokojené a šťastné. Současná společnost klade důraz na mladistvý vzhled, na štíhlé a pevné tělo a obličej bez vrásek. Právě z tohoto důvodu hodně dívek a žen končí polapené v kruhu absurdních diet, kosmetických salónů i plastických chirurgií.

To všem kvůli dokonalým křivkám, které upřímně opravdu za tohle vše nestojí. Ženy jsou ochotné držet absolutně šílené diety, trápit se každodenním tvrdým cvičením, cpát do sebe nezdravé prášky na hubnutí a utrácet peníze za drahé kosmetické a lékařské zákroky na místo, aby se v životě bavily.

Zákroky slibují zhubnutí a zpevnění postavy:

Nejjednodušší, nejjistější a zároveň nejlevnější cestou, jak dosáhnout pevných křivek je zdravý životní styl založený na zdravé a chutné stravě a pravidelné fyzické aktivitě. Zhubnout a dosáhnout pevných křivek má pomůže především pohyb při správné tepové frekvenci v kombinaci se zdravým jídelníčkem.

ZAJÍMAJÍ VÁS PŘÍPRAVKY NA HUBNUTÍ? Na stránkách Slimming.cz pro vás připravujeme recenze aktuálně prodávaných přípravků na hubnutí i různých procedur. Dosud jsme pro vás zpracovali např. CGA 800, Piperine Forte, Adipex Retard, Lipoxal, Emulips a další.

Radiofrekvence – návrat ke ztracenému mládí

Jednou z metod, které jsme se doposud nevěnovali, je radiofrekvence. Díky této metodě údajně získáte mladistvý vzhled, jasnější a pevnější pleť bez vrásek i postavu se štíhlejšími a pevnějšími křivkami bez nenáviděné celulitidy.

Radiofrekvence je prezentována jako moderní metoda, kterou lze aplikovat na všechny tělesné partie. Využívá se k vypnutí pleti a vyhlazení (liftignu) obličeje, krku a dekoltu, k redukci tukové tkaně v obličej. Zároveň zmírňuje viditelnosti strií, odstraňuje celulitidu a zbaví vás nevzhledných špíčků na bříšku, zadečku i stehnech.

 

Účinky radiofrekvence

Na jaké tělesné partie lze radiofrekvenční ošetření aplikovat a jaké účinky slibuje?

  • obličej, krk a dekolt – vypíná ochablou pleť a vyhlazuje vrásky, pleť je jasnější a pružnější
  • zadní stran paží – vypne a zpevní pokožku, redukuje tuk
  • břicho – redukuje tuk a vypíná pokožku
  • zadek, boky a stehna – zeštíhluje, odstraňuje celulitidu

Zdá se, že radiofrekvence je ideálním řešením pro zdokonalení tělesných křivek a mladšího vzhledu. Otázkou je, zda výsledky stojí za řeč, nebo zda se i v tomto případě s oblibou používá věta, “že na každého tato procedura může působit odlišně (často vůbec nijak)”.

hladka_plet

Dokonalé pevné a hladké křivky – sen mnoha žen

Jak radiofrekvence probíhá?

Radiofrekvenční ošetření je bezbolestné a provádí jej kosmetické salóny pomocí speciální radiofrekvenční hlavice. V případě obličeje, krku a dekoltu musí být pleť dokonalé vyčištěna. Poté je na ošetřovanou část těla aplikován speciální vodivý gel a nakonec je místo ošetřeno radiofrekvenční hlavicí.

Radiofrekvenční vlny prostupují až do hlubokých vrstev pokožky a urychlují buněčný metabolismus, což vyvolá napnutí kolagenních vláken a tedy vypnutí pleti. Ošetření je doporučeno opakovat 3-5krát, aby se dosáhlo nejlepších výsledků.

V případě částí těla, které “napadá” celulitida, radiofrekvence dokáže zvýšit teplotu až do hloubky 20 mm, čímž dochází ke stimulaci pokožky a zlepšení krevního a lymfatického oběhu. V důsledku zahřívání tkáně dochází k tzv. lipolýze a tedy k vytouženému úbytku tukové tkáně. Výsledkem radiofrekvence by mělo být štíhlejší, pružnější a pevnější tělo s hladší a vypnutější pokožkou. Podobným způsobem je tato procedura popisována.

Co vše radiofrekvence slibuje?

  • redukce vrásek
  • výraznější kontury
  • odstraňuje jizvy po akné
  • redukce celulitidy
  • odstranění tukových polštářků
  • vypnutí pokožky

radiofrekvence_zkusenosti

K vytvoření názoru se určitě hodí reálné zkušenosti

Poslední informací, která čtenářky bude jistě zajímat, je cena radiofrekvence. Ceny se liší dle zvoleného salónu. Shlédli jsme pár ceníků a zjistili jsme, že cena jednoho ošetření za jednu partii se pohybuje od 600 Kč do 1 300, ale dá se sehnat v akci od 350 Kč.

V případě celého těla nebo větších části se jedno ošetření pohybuje od 1 500 Kč výše. Není to tedy extrémně drahá záležitost, ale při opakovaném ošetření více partií se může “hubnutí” značně prodražit. Výsledky jsou přitom značně nejisté.

Budu po radiofrekvenčním ošetření vypadat přesně takto?

Ani rádiofrekvence není všemocná

Je krásná být krásná, ne že ne. Být krásná ale není jednoduché a často to obnáší spousty dřiny, odříkání a peněz. Přirozená krása je totiž velmi pomíjivá. Možná by bylo jednodušší více myslet na sebe než na to, jak vás vidí ostatní.

Asi použiji známé, leč pravdivé klišé, ale pokud se budete cítit v pohodě vy sami, budou vás tak vnímat i ostatní. Rozhodně vám tím netvrdím, že mít nadváhu je správné a zdravé. S tou ale zatočíte díky zdravé výživě a sportu, který vás bude bavit. Přebytek peněz raději utraťte třeba za exotickou dovolenou plnou krásných zážitků, které vám radiofrekvenční ošetření rozhodně neposkytne.

DÁLE ČTĚTE novou rubriku lékařských metod hubnutí. 

5/5 - (1 vote)

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..