Restart Energy – upřímné, osobní zhodnocení kaší, shaků a smoothies na hubnutí a dodání energie

Restart Energy shakes

Pohybu mám, řekla bych, více než habaděj. Pokud se netýrám na nějaké pekelné skupinové lekci, šlapu po horách, proháním se na bruslích či na kole nebo alespoň vyrazím na procházku po městě. Byla by škoda každodenní dřinu bojkotovat nezdravým jídelníčkem, a proto je pro mne zdravé jídlo hodně důležité.

Na druhou stranu nepatřím k lidem, kteří by si připravovali jídelníček dopředu, pečlivě odvažovali porce či dokonce počítali kalorie. Snažím se držet jednoduchých pravidel zdravého stravování a jím v podstatě vše, na co mám chuť. Nejhorší jsou situace, kdy jsem zahlcená prací. Tehdy jsem schopna vynechat jídlo a vlčí hlad mě dožene pozdě večer, což není dobré ani zdravé.

Proto jsem upřímně uvítala možnost vyzkoušet pár vybraných potravinových doplňků od české firmy Restart Energy. Do rukou se mi dostal balíček plný nápojů, smoothie a protein a energy kaší. Jak mi chutnaly a co bych vám osobně doporučila?

Restart Energy, recenze

produkty restart-energy.cz

Když mi domů dorazil balíček, byla jsem upřímně nadšená a zvědavá. S podobnými výrobky jsem totiž dosud neměla žádné zkušenosti.

Obsah článku:

Restart Energy – výrobky, které jsem hodnotila

Balíček od Restart Energy obsahoval průřez celou jejich nabídkou. Měla jsem tak možnost ochutnat a ohodnotit od každého něco. V balíčku nechyběl ani praktický shaker, bez kterého by se zejména nápoje, shaky a smoothies připravovaly těžko. Ono důkladné rozmíchání je při přípravě těchto výrobku zcela zásadní.

Obsah balíčku od Restart energy:

Postupně se podívám na každý doplněk stravy Restart Energy zvlášť. Řekneme si něco o složení, o přípravě, jak mi opravdu chutnalo i to, jak jsem se po něm cítila, zda bych jej osobně doporučila či nikoliv.

Hodnotit budu následující kritéria:

 1. Velikost balení a cena
 2. Složení
 3. Příprava
 4. Výhody a nevýhody
 5. Shrnutí

Pro koho jsou doplňky Restart Energy vhodné?

Restart Energy má bohatou nabídku potravinových doplňků, které jsou primárně určené pro fyzicky aktivní a pravidelně sportující osoby.

Cílem je fyzicky zatíženému organismu dodat všechny potřebné látky a živiny – komplexní sacharidy, bílkoviny, vitamíny a minerály a další důležité látky.

Konkrétní produkty by měl zájemce vybírat podle svých potřeb a cílů.

Produkty lze samozřejmě různé kombinovat, vždy však myslete na to, že se pořád jedná o doplňky stravy, nikoliv její náhradu. Základem by měla být zdravá, vyvážená a pestrá strava.

AMINODRINK Restart Energy s příchutí lemon grass ice tea

Velikost balení a cena

Jedno balení Aminodrink Restart Energy obsahuje 500 g sypké směsi, ze které lze podle návodu na zadní straně připravit celkem 35 denních dávek.

Doporučené dávkování: 1 denní dávka (14 g) lze  rozložit až do 3 porcí. Drink je vhodné užívat ráno, v průběhu nebo po tréninku.

Restart Energy aminodrink

Složení a nutriční hodnoty aminodrinku

Instantní nápoj Aminodrink je zdrojem kvalitních aminokyselin, které jsou důležitým zdrojem energie při fyzickém tréninku, omezují pocit vyčerpání, podporují regeneraci svalů a jejich růst po tréninku. Vitamínový B-komplex snižuje míru únavy a vyčerpání.

Složení a nutriční hodnoty aminodrinku Restart Energy

100 g Aminodrinku Restart Energy obsahuje:
Energie296 kJ / 70 kcal
Tuky0,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy15,8  (z toho cukry 1,4 g)
Bílkoviny1,7 g
Sůl0,0 g
AminokyselinyL-glutamin: 38,1 g a BCAA: 38,1 g

PODROBNÉ SLOŽENÍ: BCAA 2:1:1 instant 5,3 g, L-glutamin 5,3 g, maltodextrin, Lalmin B complex 0,49 g(B1 – thiamin HCL, B2 – riboflavin, B3 – niacin, B5 – kyselina pantotenová, B6 – pyridoxin HCL, B7 – biotin, B9 – kyselina listová – folát , B12 – kobalamin), regulátor kyselosti: kyselina citrónová anhydrát, tea flavour aroma, sladidlo: sukralóza, protispékavá látka: E551 (sipernat 22S), přírodní aroma lemongrass

Příprava aminodrinku

 1. Do shakeru nebo jiné uzavíratelné nádoby vsypte max. 14 g sypké směsi.
 2. Zalijte vodou.
 3. Důkladně protřepejte/promíchejte.
 4. Konzumujte.

Příprava je velmi jednoduchá a sypká směs se perfektně promíchá i v obyčejné sportovní lahvi. Není tedy nutné drink promíchávat v shakeru, a pak jej přelévat do lahve a dolévat vodou.

Shaker Restart Energy má obsah 300 ml a výsledná chuť je alespoň pro mě příliš intenzivní. Já osobně dolévám 500 ml vody.

Aminodrink Restart Energy

Pro přípravu nápoje jsem si pořídila praktickou odměrku. 

Restart Energy Aminodrink a shaker

Normálně si nápoj připravuji rovnou do sportovní lahve.

Výhody a nevýhody aminodrinku

 • příjemná a svěží ovocná chuť
 • pouze 9,8 kcal na jeden drink
 • jednoduchá příprava
 • obsah aminokyselin a vitamínů skupiny B
 • žádný cukr, ale sladidlo (dle mě by vůbec nemuselo být)
 • nízká cena za 1 dávku – kolem 14 Kč
 • nutno objednat pouze velké balení, nelze otestovat
 • neobsahuje odměrku, nutno si dávku odvážit
 • není uvedeno množství vody doporučené k zalití

Cena aminodrinku Restart Energy

Cena za jedno 500g balení Aminodrink, ze kterého si připravíte cca 35 drinků, je 495 Kč.

Na první pohled se to zdá hodně. Avšak v porovnání s nápoji, které si je možné zakoupit v obchodě či ve fitku, je cena nízká. Běžně se cena za půl litru podobného drinku pohybuje kolem 40 až 50 korun.

V tomto případě cena jedné dávky (= jeden drink) vychází po přepočítání na pouchých 14 korun.

Moje hodnocení: Už jsem si párkrát podobný “sportovní” drink koupila, takže mě výsledná chuť až tak nepřekvapila. Příchuť lemon grass ice tea je příjemná, rychle jsem si na ni zvykla.

Co mi lehce vadilo, a proto používám větší množství vody, je příliš sladká chuť. Za mně by výrobek nemusel obsahovat žádné sladidlo. Nemám však porovnání s výrobkem stejného složení bez sladidla, a tak nemohu posoudit, jak by byl rozdíl v chuti – lepší či naopak horší.

Co mi však trochu vadilo, že drink neobsahuje praktickou odměrku. Při prvním použití jsem si tedy svou první dávku odvážila, a poté používala vlastní odměrku. V návodu také není doporučeno ideální množství vody.

Pro mne jako nezkušenou, co se týče používání podobných přípravků, to nebylo ideální. Předpokládám, že si každý množství vody určí sám, pro mě je to 0,5 litru vody.

Chuť hotového nápoje mě mile překvapila a nosím jej teď na každý trénink místo obyčejné vody. Při tréninku se cítím dobře, mám dostatek energie, takže určitý nabuzující účinek Aminodrink určitě má.

restart_energy_aminodrink

SMOOTHIE MANGO POMERANČ s proteinem a kokosovým mlékem

smoothie mango-pomeranč z Restart Energy

Velikost balení a cena

Jedno balení Smoothie Restart Energy obsahuje 500 g sypké směsi se semínky chia. Balení je určeno pro 10 porcí (1 porce = 50 g nebo 5 vrchovatých polévkových lžic). Mě balení vystačilo určitě na více porcí, asi mé lžíce nebyly tak vrchovaté 🙂

Jednu porci představuje 5 polévkových lžic rozmíchaných ve 250 ml vody či mléka. V návodu na zadní straně balení není nikde doporučená maximální denní dávka, takže smoothie lze asi užívat i vícekrát denně. Já jej neužívala denně, ale spíše jako náhradu odpolední svačiny, když jsem neměla k dispozici normální zdravé jídlo, což se mi osvědčilo.

Jedno balení stojí 450 Kč a jedna porce tak vychází na 45 Kč. Na druhou stranu, když si spočítáte, na kolik vás vyjde příprava domácího smoothie, zcela určitě se dostanete na významně lepší cenu. Myslím si, že 45 Kč za kvalitní a zdravou svačinu není vůbec špatná cena.

Složení smoothies Restart Energy

Sušená mangová šťáva (sušená mangová dřeň, maltodextrin) (36 %), sušená pomerančová šťáva (16 %), 80% syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) (16 %), sušené kokosové mléko (10 %), hroznový cukr, čekanková vláknina (8 %), chia semena (5 %), přírodní aroma posilující sladkou chuť Tastesense.

Když nemáte čas připravit si domácí smoothie nebo nedisponujete potřebným zařízením, je instantní varianta alternativním řešením. Pro přípravu tohoto smoothie je použitá šťáva z čerstvého manga a pomerančů, doplněná o kvalitní zdroj bílkovin v podobě syrovátkového WHEY koncentrátu a chia semínka bohatá na vlákninu, vitamíny a minerály.

Složení a nutriční hodnoty smoothies od Restart Energy

100 g smoothie obsahuje:
Energie1441 kJ / 344 kcal
Tuky2,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g)
Sacharidy57,1 g (z toho cukry 32,8 g)
Bílkoviny16,9 g
Sůl0,1 g

PODROBNÉ SLOŽENÍ: Sušená mangová šťáva (sušená mangová dřeň, maltodextrin) (36 %), sušená pomerančová šťáva (16 %), 80% syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) (16 %), sušené kokosové mléko (10 %), hroznový cukr, čekanková vláknina (8 %), chia semena (5 %), přírodní aroma posilující sladkou chuť Tastesense.

Smoothie mango pomeranč z Restart Energy

Za jednu minutu máte hotovou zdravou svačinku plnou zdraví prospěšných látek.

Příprava smoothies Restart Energy

 1. Do shakeru vsypte 50 g nebo 5 vrchovatých lžic sypké směsi.
 2. Zalijte 250 ml vody nebo mléka (já používala pouze vodu).
 3. DŮKLADNĚ promíchejte.
 4. Konzumujte.

Příprava instantního smoothie je snadná a hlavně rychlá. Směs je hustší oproti amino drinku a je třeba ji důkladněji promíchat. Bez praktického shakeru už se v tomto případě neobejdete, pokud nechcete zašpinit další nádobí či ruční mixér.

smoothie mango pomeranč

Já jsem asi dávala méně vrchovaté lžíce, protože mi drink vyšel na více než 10 porcí.

Výhody a nevýhody smoothies Restart Energy

 • jednoduchá příprava
 • příjemná chuť
 • obsahuje vlákninu a proteiny
 • přijatelná cena za 1 dávku
 • vyrobeno z přírodních surovin
 • neobsahuje lepek
 • nutno objednat pouze velké balení, nelze otestovat
 • semínka (můj problém, nemám je moc ráda)
Konzistence hotového smoothie je hustší, není to však žádná hutná kaše. U tohoto výrobku jsem byla hodně zvědavá na výslednou chuť. Zpočátku jsem trochu cítila takovou lehce “práškovou” chuť, ale rozhodně ne tolik, jak sem očekávala. Pak už mi to přišlo lepší.

Mango i pomeranče mi chutnají, takže mi tato příchuť přijde jednoznačně nejlepší (Restart Energy nabízí ještě malinu a jahodu). Chuťově to sice není žádná bomba, ale rozhodně nejde o propadák.

Jako náhrada za svačinu to bylo lepší než sušenky nebo něco podobného. Mě osobně zpočátku vadila chia semínka, ale to je tím, že semínka nemám moc v lásce.

Nejdůležitější je ale fakt, že mě smoothie zasytí. Poprvé jsem jej zkoušela ve spěchu a ten den jsem se dostala k jídlu až pozdě večer. Byla jsem sice hladová, ale nebylo to tak strašné jako jindy.

Pro mě je toto instantní smoothie ideální odpolední svačinou, když si z časových důvodů nezvládnu udělat zdravou svačinu z čerstvých surovin.

Restart Energy smoothie, mango-pomeranč

Restart Energy SLIM SHAKE s příchutí vanilky

Slim Shake je vhodný pro sportovce, kteří chtějí spalovat tuky.

Velikost balení a cena

Jedno balení obsahuje 40 g sypké směsi a je určeno pro přípravu jedné porce proteinového nápoje podporujícího spalování tuků.

Samostatný sáček stojí 39 korun. V případě nákupu většího balení po 20 kusech, vychází cena jednoho balení na 29 korun. Na výběr je ale také 2kg balení za 1 290 korun (1 porce = 26 korun).

restart_energy_slim_shake_vanilka_2kg

Složení a nutriční hodnoty slim shake z Restart energy

Proteinový Slim Shake kromě kvalitních bílkovin obsahuje také L-Carnitin, což je látka podporující spalování tuků, a vlákninu důležitou pro lepší zasycení a správnou funkci střev. Slim Shake neobsahuje lepek.

Nutriční hodnoty slim shake z Restart Energy

100 g slim shake obsahuje:
Energie1432 kJ / 340 kcal
Tuky3,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g)
Sacharidy29,5 g (z toho cukry 3,7 g)
Bílkoviny45,7 g
L-Carnitin5 g
Sůl0,1 g

PODROBNÉ SLOŽENÍ: 80% sušený syrovátkový koncentrát (WPC) (50 %, 20 g), instantní rýžová mouka, čekanková vláknina (12,3 %), L-Carnitin (2 %), instantní pohanková mouka, směs vitamínů a minerálů, přírodní vanilkové aroma, maca (0,2 %), sladidlo sukralóza.

Příprava shakes od Restart Energy

 1. Do shakeru Restart Energy vsypte celý obsah sáčku.
 2. Zalijte 200 ml vody nebo mléka (já používala pouze vodu).
 3. DŮKLADNĚ promíchejte.
 4. Konzumujte.

Příprava proteinového shaku je jednoduchá. Opět se hodí mít šikovný shaker, s jehož pomocí nápoj důkladně promícháte.

I na fotce je vidět taková hrudkovitá konzistence, což mi hodně vadilo.

Výhody a nevýhody slim shake Restart Energy

 • nesedla mi výsledná konzistence, ani vanilková příchuť
Konzistence je hustší, ale nikoliv kašovitá. V tomto případě mi však vadily menší hrudky, i když jsem se nápoj snažila několikrát rozmíchat. Je tedy možné, že to takové má být. Vanilková příchuť je v nápoji cítit. Ale…

V tomto případě jsem nebyla spokojená. Vanilkový Slim Shake mi nechutnal, vadila mi hrudkovitá konzistence a hlavně chuť. Pravdou ale je, že já osobně vanilkovou příchuť nijak zvlášť nemusím a nevyhledávám ji u ničeho.

restart_energy_slim_shake_vanilka

PROTEIN SHAKE s příchutí čokomalina

Protein Shake čokomalina z Restart Energy

Proteinový shake je výborným zdrojem bílkovin a nahradí svačinu nebo potréninkové jídlo.

Velikost balení a cena

Jeden sáček obsahuje 40 g sypké ochucené směsi. Jedno balení představuje jednu porci proteinového nápoje určeného pro každodenní užití.

Cena jednoho sáčku činí 39 korun. Na výběr máte i balení po 20 kusech, kdy cena jednoho sáčku vychází na 29 korun. Pokud vám proteinový shake zachutná, můžete si kupit i 2kg balení za 1 290 korun (1 porce = 26 korun).

Složení a nutriční hodnoty protein shaku

Tento proteinový shake je doporučeno konzumovat po tréninku, protože vám dodá potřebnou dávku proteinů, ale i dalších živin, vitamínů a minerálů důležitých pro regeneraci a růst svalů. Nechybí ani potřebná vláknina.

Nutriční hodnoty protein shaku z Restart Energy

100 g protein shaku obsahuje:
Energie1489 kJ / 354 kcal
Tuky3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g)
Sacharidy13,7 g (z toho cukry 4,1 g)
Bílkoviny63,1 g
Sůl0,2 g

PODROBNÉ SLOŽENÍ: 80% sušený syrovátkový koncentrát (WPC) (62,5 %, 25 g), glutamin (12,5 %, 5g), čekanková vláknina (12 %), instantní rýžová mouka, instantní pohanková mouka, směs vitamínů a minerálů, malinové aroma, maca (0,19 %), čokoládové aroma, barvivo E124 (může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí), sladidlo sukralóza.

Příprava

 1. Do shakeru vsypte celý obsah sáčku.
 2. Zalijte 200 ml vody nebo mléka (já používala pouze vodu).
 3. DŮKLADNĚ promíchejte.
 4. Konzumujte.

Vždy si dávejte záležet, abyste směs ve vodě či mléku důkladně promíchali. V návodu je doporučena alespoň minutka míchání. Neznám nikoho, kdo by si liboval v hrudkách.

Protein shake z Restart Energy

Restart Energy protein shake čokomalina

Výsledek byl jedovatě růžový, na fotce to není tak patrné. Trochu mě to vyděsilo, o to milejší byl chuť.

Výhody a nevýhody protein shake Restart Energy

 • skvělá chuť
 • jemná konzistence
 • žádné hrudky
 • jednoduchá příprava
 • obsahuje bílkoviny (25 g na porci), vlákninu a důležité minerály
 • přijatelná cena za 1 dávku – 39 Kč
 • neobsahuje lepek a cukr
 • žádnou jsem nenašla
Po zkušenosti s předchozím Slim Shakem jsem nečekala žádnou změnu. Tento proteinový shake měl ale daleko jemnější konzistenci a mnohem lepší chuť po malinách a lehce i po uvedené čokoládě. Možná to bude tím, že maliny v čokoládě zbožňuji 🙂

Tento proteinový nápoj mi skutečně chutnal a to ze všech výrobků Restart Energy nejvíce. Zde si umím představit, že bych jej užívat pravidelně třeba po večerním tréninku.

restart_energy_protein_shake_cokomalina

ENERGY KAŠE s jahodovou příchutí

Velikost balení a cena

Jedno balení váží 50 g a je určeno pro přípravu jedné porce kaše. Doplněk stravy lze užívat každý den, ideálně ke snídani či dopoledne svačině jako zdroj energie.

Jedno samostatné balení energy kaše stojí 39 korun. Ušetřit lze při nákupu většího balení po 4 kusech (36 korun za 1 sáček) a ještě více při nákupu balení po 15 kusech, kdy jeden sáček se směsí vychází dokonce o 10 korun levněji, tedy 29 korun.

Složení energy kaše Restart Energy

Energy kaše obsahuje látky (taurin, kofein, chia semínka a hroznový cukr), které jsou výborným zdrojem energie na delší dobu. Díky sušeným jahodám má kaše sladkou jahodovou příchuť.

Nutriční hodnoty kaší Restart Energy

100 g kaše obsahuje:
Energie1552 kJ / 368 kcal
Tuky3,0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g)
Sacharidy74,1 g (z toho cukry 23,6 g)
Bílkoviny9,7 g
Hořčík186 mg (49,6 % DDD)
Sůl0,0 g

PODROBNÉ SLOŽENÍ: Jáhlové vločky (61 %), rýžová mouka, hroznový cukr, cukr, sušené jahody, taurin (1,6 %), chia semínka, jahodové aroma, hořčík, kofein (0,13 %), sladidlo z rostliny stévie steviolglykosidy.

Příprava

 1. Do shakeru či menší misky vsypte obsah sáčku.
 2. Zalijte horku vodou nebo mlékem (já používala pouze vodu).
 3. DŮKLADNĚ promíchejte.
 4. Nechte odstát 3 minuty.
 5. Konzumujte.

Směs můžete vsypat do shakeru ale mističky, není nutné s třepat. Stačí promíchat lžičkou, jako když si doma připravujete normální kaši.

Směs zalijte 75 ml horké vody či mléka a nechte 3 minuty odstát. Kaše zhoustne a je připravená k okamžité konzumaci.

Energy kaše z Restart Energy

Energy kaše jahodová z Restart Energy

Byla by to dobrá snídaně či svačina. Bohužel mi ovesné kaše nikdy nechutnaly :/

Zde mám jeden velký zásadní problém. Já prostě nejím různé ovesné, jáhlové, pohankové ani jiné kaše, protože mi to prostě neleze “do krku”.

Kdysi jsem si vařila ovesnou kaši. Musela jsem ji dlouho vařit v mléce, aby ovesné vločky změkly, a pak jsem to musela posypat tunou kakaa, abych to snědla. To nemělo zrovna smysl.

Subjektivně mi kaše nechutná, ale objektivně (podle mé kamarádky, která tyto kaše jí denně) to chutná jako normální kaše s trochou jahod. Lze si ji samozřejmě dochutit a přidat ovoce, oříšky a semínky.

Výhody a nevýhody kaší Restart Energy

 • vypadá a chutná jako normální doma připravená kaše
 • rychlá a snadná příprava
 • ideální na cesty
 • jahodová příchuť
 • čisté, kvalitní složení
 • přijatelná cena za 1 dávku – 39 Kč
 • neobsahuje lepek
 • nechutnalo mi (ale já prostě kaše nejím)

Restart Energy, energy kaše jahodová

PROTEINOVÁ KAŠE s vanilkovou příchutí

Proteinová kaše Restart Energy, vanilka

Proteinová kaše se hodí jako svačina i jídlo po odpoledním či večerním tréninku.

Velikost balení a cena

Jedno balení obsahující sypkou směsi pro přípravu kaše o hmotnosti 70 g představuje jednu porci jídla.

Jeden sáček samostatně stojí 39 korun. Výhodněji lze zakoupit větší balení po 15 sáčcích, přičemž jeden vychází na 29 korun. Na výběr mají i 2kg balení na 28 porcí za 700 korun. Jedna porce tak vyjde na 25 korun.

Složení

Díky syrovátkovému hydrozylatu představuje proteinová kaše skvělý zdroj bílkovin a komplexních sacharidů, ať už v rámci startu do nového dne či po tréninku.

Nutriční hodnoty proteinové kaše Restart Energy

100 g kaše obsahuje:
Energie1607 kJ / 380 kcal
Tuky3,7 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g)
Sacharidy55,4 g (z toho cukry 15,4 g)
Bílkoviny29,9 g
Sůl0,1 g

PODROBNÉ SLOŽENÍ: Pohankové vločky (43 %), 80% sušený syrovátkový hydrolyzát (29 %, 20 g), rýžová mouka, cukr, hroznový cukr, goji, chia semínka, vanilkové aroma, maca, sladidlo z rostliny stévie steviolglykosidy.

Příprava

 1. Do shakeru či menší misky vsypte obsah sáčku.
 2. Zalijte horku vodou nebo mlékem (já používala pouze vodu).
 3. DŮKLADNĚ promíchejte.
 4. Nechte odstát 3 minuty.
 5. Konzumujte.

Směs můžete vsypat do shakeru ale i do mističky, není nutné s tím třepat tak jako s nápoji či shaky. Směs zalitou vodou nebo mlékem (75 ml) stačí promíchat lžičkou a počkat 3 minuty odstát. Kaše zhoustne a je připravená k okamžité konzumaci.

Proteinová kaše Restart Energy, vanilka

Stačí zamíchat a za 3 minuty máte kaši hotovou.

Výhody a nevýhody kaší Restart Energy

 • vypadá a chutná jako doma připravená kaše
 • rychlá a snadná příprava
 • skvělé po tréninku jako zdroj bílkovin
 • vanilková příchuť (hezky voní)
 • přijatelná cena za 1 dávku – 39 Kč
 • neobsahuje lepek
 • nechutnalo mi (ale mě kaše nechutnají všeobecně)
Zde jsem měla stejný problém jako u energy kaše. Nicméně jsem to dala ochutnat své spolubydlící (té samé jako předtím), která kaše zbožňuje.

Pohanka sice není její favorit, ale tuto kaši ohodnotila jako chuťově dobrou. V podstatě řekla něco jako: “Na to, že je to pohanka a kaše z prášku, tak je to fakt dobré.”

Restart Energy, proteinová kaše vanilka

Růžový SHAKER Restart Energy

Pro přípravu nápojů, smoothie a shaků je tato malá plastová věc nezbytná. Můžete drinky složitě rozmíchávat lžičkou ve sklenici, sportovní lahvi nebo používat ruční mixér, ale proč, když tento shaker Restart Energy stojí pouze 59 korun? To opravdu není částka, nad kterou je třeba se dlouze přemýšlet.

Shaker Restart Energy je malý, skladný a snadno se umývá. Většinou stačí opláchnout. Mýt jej můžete ručně i v myčce. Skvělá je také mřížka, která pomáhá sypkou směs promíchat tak, aby výsledek neměl takové ty malé “fujtajbl” hrudky. A když už se nějaká přece jenom objeví, nedostane se ven právě přes tu mřížku.

Vyberou si holky i kluci, protože v nabídce Restart Energy jsou dvě barevné varianty – růžová a černá. Objem 300 ml je v obou případech stejný.

Můj celkový dojem a hodnocení produktů Restart Energy

Pokud bych Restart Energy měla hodnotit jako celek, tak se mi líbí hned několik věcí. Je to česká firma a doplňky stravy vyrábí taktéž v Česku. K výrobě používá kvalitní přírodní suroviny a produkty neobsahují žádné přídatné látky. Výrobky jsou navíc bez lepku, což je pro lidi s bezlepkovou dietou zásadní informace.

 • Je to česká firma a doplňky stravy vyrábí taktéž v Česku
 • K výrobě používá kvalitní přírodní suroviny a produkty neobsahují žádné přídatné látky
 • Výrobky jsou navíc bez lepku, což je pro lidi s bezlepkovou dietou zásadní informace

Mě osobně nejvíce vyhovoval Aminodrink, smoothie a proteinový shake. Úplně TOP se pro mě stal Proteinový shake s příchutí čokomaliny, to se Restart Energy skutečně povedlo, za to jim dávám palec nahoru.

Kaše už mi tolik nechutnaly, ale to je způsobeno pouze tím, že já nejím žádné kaše, ani z ovesných vloček, ani ničeho jiného. Bohužel tomu nepomáhá ani ovoce či oříšky.

Lidem, kteří kaše bez problémů jedí, je mohu doporučit alespoň dle slov mé spolubydlící, kterou jsem požádala o nezaujaté hodnocení 😉

Kaše Restart Energy

5/5 - (1 vote)

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..