Concept SM 8000 – špičkový mixér! (RECENZE)

Mixér má v kuchyni rozmanité využití. Někdo jej používá pro mixování polévek či omáček, jiný v něm zase drtí led. Příznivci zdravého životního stylu si v něm připraví chutné smoothies nebo výživové koktejly. Pokud sáhnete po výkonném mixéru z kvalitního materiálu, stane se vašim pomocníkem na řadu dlouhých let.

Existuje několik typů mixéru, ze kterých si můžete vybírat. Velice oblíbené jsou smoothie mixéry či klasické tyčové. Někteří však dají přednost klasickému stolnímu pomocníkovi, výběr je individuální a záleží na potřebách a následném využití v domácnosti.

Pokud jste se nadchli pro smoothie a potřebujete kvalitní, pevný a chytrý mixér, seznamte se se smoothie mixérem Concept SM 8000.

 

Smoothie mixér Concept SM 8000smoothie mixér Concept SM 8000

 • Všestranný pomocník – Připravíte v něm zdravé smoothie nápoje, chutné a lahodné omáčky, ale také snadno rozdrtí led i oříšky.
 • Nerezové nože – Součástí mixéru je 6 vysoce kvalitních nerezových nožů.
 • Výkonný mixér – Až 33 000 otáček za minutu. Skutečně nadprůměrný výkon!
 • Smoothie program – Díky přednastavenému programu si můžete každý den nastavit oblíbený recept.
 • Tři přednastavené programySmoothie, Ice cream a Sauce – klasické vláčné smoothie, jemná zmrzlina a hutná omáčka
 • Bezpečnostní pojistka – Už nemusíte mít strach, že se mixér nedopatřením spustí, pokud není správně nasazené ostrá část. Žádný nepořádek v kuchyni po nehodě. Žádné zbytečné uklízení.
 • Bez bisfenolů – BPA Free – Tritanová nádoba o objemu 2 l je vyrobena z vysoce odolného a pevného plastu, který neobsahuje zdraví škodlivé bisfenoly.

Nádoba je tepluvzdorná, takže můžete mixovat i právě uvařenou zeleninu. Nebo klidně zmrzlinu. Nízká teplota nádobu nijak neoslabí.

DÁREK ZDARMA: Stáhněte si kuchařku speciálně pro Concept SM 8000 ve formátu PDF. Klikněte na odkaz!

 

 

 

VÍTE, ŽE Concept SM 8000 neobsahuje žádný Bisfenol A – škodlivou chemikálii, která nabourává hormonální hladinu? Čtěte i podrobný článek o škodlivých bisfenolech, které jsou dnes všude kolem nás a potichu nám škodí. 

 

Tritanová nádoba

VÍTE, co je tritan a v čem vám pomůže? 

Lehký, vysoce odolný, křišťálově průhledný plast. Materiál navržený tak, aby byl odolný vůči teplu, jakémukoliv poškrábání i rozbití. Materiál je čirý jako křišťál, ale lehčí než sklo. Tritan je bezpečný pro vaše zdraví.

Biologicky rozložitelný materiál, který nezatěžuje životní prostředí. Nezadržuje pach potravin jako jiné materiály. Žádný zaschlý povlak a zbytky, které nejde umýt. 

Tritan neobsahuje žádné zdraví škodlivé bisfenoly – toxické látky se schopností narušovat funkci hormonů.

VÍTE, že z tritanu se vyrábějí i bezpečné kojenecké láhve? 

Concept sm 800 - nádoba

Nádoba má až 2 litry! Mixér je o než větší, než levné značky, ale na jedenkrát připravíte občerstvení pro větší skupinu lidí, takže ušetříte čas

 

Jak používat mixér Concept SM 8000?

Před použitím mixéru se ujistěte, že máte nádobu pevně umístěnou na základně mixéru. Pokud tomu tak není, pootočte směr hnacích hřídel nožů pod nádobou. Poté nádoba dolehne správně.

Je-li nádoba pevná, vložte do ní libovolné potraviny. Směs ovoce, ovesných vloček či oříšků se svěžím džusem. Před zapnutím se ujistěte, zda je odměrka správně usazená.

Zapojte mixér do elektriky a zvolte režim plynulého mixování nebo jakýkoliv ze tří programů.  

Během mixování můžete směle přidávat suroviny přímo přes otvor ve víku.

Po dokončení mixování vyjměte nádobu ze základy, ale jen v ten moment, kdy motor nepracuje a mixér je zcela vypnutý.

CO VŠECHNO SE DÁ V MIXÉRU PŘIPRAVIT? Šťávy a smoothies, kaše, koktejly a ledové drinky, zmrzlina, marmelády, rostlinné mléko včetně ořechů, polévky a omáčky, strouhanka, suché směsi a dokonce PLEŤOVÉ MASKY! Všechno, co vám chutná. TIP PRO VEGANY: Krásně hladké mandlové mléko. 

 • Jak si poradí s celým a tvrdým ovocem?
 • Jak na lahodnou krémovou polévku?
 • Poradí si skutečně s oříšky?
 • A co zmrzlina? Vytvoří lahodnou zmrzlinu ze zmrzlého ovoce bez hrudek?

 

Concept SM 8000 – čištění a údržba

Aby vám mixér vydržel dlouhá léta jako nový, je třeba jej udržovat v čistotě. Všechny komponenty až na základnu lze mýt klasicky v myčce nebo ve dřezu. Základnu lze mýt pouze vlhkým hadříkem a to velmi opatrně. Je v ní silná technika, která pohání ostré nože. 

Rozebraný mixér se skládá pouze z 4 dílů, které kromě motoru hodíte do myčky. Žádná složitá údržba!

Díly Concept SM 8000

*Informace přímo z přibaleného návodu:

 1. Před čištěním vytáhněte napájecí kabel ze zásuvky.
 2. Nikdy neponořujte tělo s motorem do vody!
 3. Nepoužívejte žádné ostré nebo abrazivní čisticí prostředky.
 4. Čistěte pouze vnější stranu mixéru a používejte pouze vlhký hadřík.
 5. Komponenty, které přišly do styku s potravinami lze čistit mýdlovou vodou.
 6. Před opětovným sestavením nechte díly důkladně vyschnout.

 

 

Smoothie mixér Concept SM 8000 – Vlastnosti a parametry

Barva bílá nebo černá
Příkon 1600 W
Vyjímatelná miska Ano
Objem nádoby 2 l
Rychlost otáček mixovací čepele 33 000 otáček/min.
Nastavitelná rychlost Ano

 

 

Smoothie mixér Concept SM 8000 předčí všechna vaše očekávání. Zpracování mixéru je skutečně nadstandartní. Stane se dominantním a luxusním kouskem vaší kuchyně.

Elegantní a praktická nádoba s měřící ryskou je dokonce podsvícená. Mnoho z vás jistě ocení přednastavené programy Smoothie, Ice cream a Sauce. Smoothie mixér Concept si také poradí s jahodovými zrníčky, oříšky nebo ledem, za což může výkonný motor s 33 000 otáčkami za minutu.

Další předností oproti ostatním mixérům je šest nožů, které si poradí s každou zeleninou a ovocem. Pokud dětem rádi připravujete chutné RAW sušenky, s pomocí mixéru Concept docílíte dokonalé konzistence každé směsi na těsto.

VELKÝ BONUS PRO LEVÁKY! Nádoba se dá nastavit i pro pohodlnou manipulaci levou rukou.  

 

Concept SM 8000 – diskuze a zkušenosti

Prodejci podobných mixérů někdy vychvalují své zboží až do nebes. Lidé se nechají zmást nepřeberným množství slev a akcí a tak někdy sáhnou i po něčem, co zkutečně tak bezvadné není. Realita je někdy odlišná a tak je třeba pátrat po zkutečných zkušenostech uživatelů.

Při pátrání jsem došla k závěru, že většina zákazníků si Concept SM 8000 skutečně vychvaluje. Líbí se jim design, výkon i údržba.

Jen hrstka zákazníků nebyla s produktem spokojená a tvrdila, že se jedná o “čínský šmejd.” Což je samozřejmě nesmysl, jelikož výrobce tohoto mixéru je společnost Jindřich Valenta – Concept se sídlem v České republice.

Jedná se tak o ryze českou firmu. Působí nejen na českém trhu, ale i na slovenském, polském a rozšiřuje se do dalších zemí Evropy. Zboží je totiž luxusní s neotřelými dizajny, čehož si všímají i zákazníci ze zahraničí. 

DÁREK ZDARMA: Stáhněte si kuchařku speciálné pro Concept SM 8000 ve formátu PDF. Klikněte na odkaz!

 

Concept SM 8000 – výhody a nevýhody

 • Tichý chod
 • Velká odolná nádoba s objemem 2 litry
 • Bytelný materiál a výborně pevné vyhotovení
 • Dokonalé těsnění nádoby
 • Bezpečnostné protiskluzové nožičky
 • Nadčasový dizajn
 • Pohodlná manipulace pro praváky i leváky
 • 6 ostrých nerezových nožů
 • Nenáročná údržba a skladovatelnost
 • mixér je dost vysoký a nemusí se vejít do poličky. Vyhraďte si na něj místo na stole, dřezu nebo na lednici
 • bez jiných násad – pouze mixovací hava
 • vyšší cenová kategorie

 

Cena Concept SM 8000

Smoothie mixér Concept stojí přes 8 000 Kč, ale díky výkonu si svou cenu zaslouží. Ve vaší kuchyni širokého využití. Stane se vašim nezbytným pomocníkem na každý den a vydrží vám roky. Menší investice do Conceptu se vyplatí. 

Jeho cena se rovná kvalitě i elegantnímu designu, který se hodí do každé kuchyně. Při poměru cena výkon se jedná o skutečně lákavou nabídku. Platíte za kvalitu nikoliv za značku.

 

 

5/5 - (1 vote)
 • Výkon
 • Všestrannost
 • Odolnost materiálu
 • Kvalita provedení
 • Doplňky
 • Cena
4.3

Moje hodnocení - PERFEKTNÍ VÝROBEK!

Mixér Concept je pevný, robustní a s velikým objemem. Využije ho početná rodina i běžný bar nebo restaurace. Cena je vysoká, ale mixér vydrží mixovat roky bezpečně a spolehlivě. V případě Concept SM 8000 se vám investice vyplatí a na jiné mixéry na dlouhé roky zapomenete.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..