Váhu spraví Svět zdraví. Přesně tam začíná Váš úspěch

Univerzální dieta neexistuje. Existuje pouze váš individuální jídlníček na míru.


Pokud tedy chcete konečně zhubnout, vyplňte formulář a nechte si od odborníků vypracovat účinný plán. Shoďte všechna nadbytečná kila zdravě a trvale.

Pouze 3 kroky vás dělí od vašeho individuálního jídelníčku a cvičebního plánu na míru

 • 1.Vyplňte jednoduchý formulář

Do formuláře vyplníte jméno, bydliště a kontakt. Zkontaktují vás profesionálové z nejbližší pobočky Světa zdraví a pozvou si vás na konzultaci.

 • 2.Přijdte na pobočku

Pobočky jsou po celé České republice. Nebudete to mít daleko. Těšte se na příjemné prostředí a specialisty na zdravý životní styl. Seznámí vás s nabídkou služeb a doporučí nejrychlejší plán na hubnutí.

 • 3.Zhubnete pod dohledem

Využijte nabídky na změření, odborné vyšetření i speciální diagnostiku. Svět zdraví podle nich vytvoří výživový a cvičební plán přímo pro vás. Na dalších schůzkách zhodnotíte změny a plán přizpůsobíte svým pokrokům.

Vaše výživa je vaše zdraví

 • Diagnostika

Používáme vícestupňovou diagnostiku umožnující i biochemické vyšetření krve či genetický test na Leidenskou mutaci. Díky tomu zjistíme, jaký je váš stav a jak vám můžeme pomoci.

 • Metabolická Diagnostika KNT

Unikátní způsob diagnostiky organismu a jeho metabolismu. Výsledky nám dají jasný obraz o vašem těle a my tak můžeme navrhnout cestu k vámi požadovaným zlepšením a cílům.

 • Řízení změny

Žádná změna neproběhne sama. I změny pro zlepšení zdraví či kondice vyžadují určité úsilí. Máme vypracovaný detailní plán opakované péče, diagnostiky a monitoringu výsledků, abychom vám na cestě ke zlepšení mohli efektivně pomoci. Navíc máte k dispozici cvičební videa, která přizpůsobujeme dle vašeho aktuálního stavu, věku i pohlaví.

Co vše se dozvíte?

 • 1. VHODNÝ ZPŮSOB HUBNUTÍ

Index hubnutí reflektuje aktuální stav vašeho metabolizmu a jeho efektivitu hospodaření s přijatými živinami. V případě nízkého indexu, a tím pádem správné funkce metabolizmu, je pro hubnutí vhodné nasadit jiné postupy než v případě kdy je index vysoký a klasickým metodám brání snížená citlivost tkání na inzulin.

 • 2. SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Výstup ze zdravotnicky certifikovaného přístroje vám ukáže míru viscerálního tuku, % tuků, svalů a kostí či úroveň hydratace.

 • 3. OHROŽENÍ METABOLICKÝM SYNDROMEM

S velkou pravděpodobností určíme zda máte nebo s jakým rizikem vám hrozí metabolický syndrom.

 • 4. PRAVDĚPODOBNOST INZULINOVÉ REZISTENCE

Inzulinová rezistence může stát za neschopností tkání správně spalovat tuky a tím pádem k jejich hromadění.

 • 5. RIZIKO VZNIKU KARDIOVASKULÁRNÍCH NEMOCÍ

Nesprávná funkce metabolizmu může vést ke vzniku onemocnění srdce a cév. Index hubnutí vám pomůže toto riziko kvantifikovat.

 • 6. RIZIKO VZNIKU DIABETU

Rozvinutí diabetu vám hrozí i v případě, že nemáte genetické predispozice.

Těšte se na pohodové prostředí, profesionální přístup a odborný dohled

 • Pobočky po celé ČR

Svět zdraví pečuje o zdraví, kondici a štíhlou linii klientů po celé ČR. Celkem 93 poboček se nachází v každém větším i menším městě. Prostředí poboček působí příjemným dojmem a postará se o vás přátelský a důkladně proškolený personál.

 • Nejlepší výživoví specialisté

221 výživových specialistů prochází celoživotním vzděláním. Pomohou vám najít váš rytmus hubnutí. Na každého klienta pohlíží individuálně. Každý máme jiný metabolismus, a proto neexistuje jediná dieta vhodná pro všechny.

 • Nebudete na to sami

Součástí služeb jsou opakované konzultace a sledování výsledků. Díky pravidelnému dohledu odborníků neztratíte směr, ale dosáhnete úspěchu, po němž toužíte.

Konečně účinný systém hubnutí pod odborným dohledem

Od teď už nemusíte přemýšlet nad tím, co a proč byste měli jíst, jak často byste měli cvičit nebo jaké doplňky při hubnutí skutečně pomáhají. 

Zkušení výživoví poradci ze Světa zdraví vám vypracují hubnoucí plán na míru zahrnující podrobný seznam potravin vhodných právě pro vás.

Ve Světě zdraví nejde pouze o jídelníček. Co všechno nabízí?

Služba

O co jde

Cíl

Základní diagnostika

Zjištění složení organismu pomocí certifikovaného přístroje Tanita (množství svalů, tuků, objem tuku, metabolický věk atd.)

Získání informace, jak by měly hodnoty vypadat v ideálním případě

Metabolická diagnostika KNT

Počítačový program umožňují detailní analýzu fungování metabolismu

Vytvoření jedinečného výživového plánu na míru

Biochemický rozbor krve

Důkladný rozbor krve vyhodnocený Vědecko-lékařskou radou

Lepší pochopení všech zdravotních aspektů při tvorbě doporučení

Určení míry stresové zátěže organismu

Změření schopnosti organismu zvládat stres pomocí přístroje Max Pulse

Minimalizace vlivu stresové zátěže na hubnutí

Trombofilní test

Genetický test umožňující zjistit sklon k trombóze, infarktu či mrtvici

Zohlednění získaných informací při sestavování výživového plánu

Odborná terapie

Specialisté prochází systémem celoživotního vzdělávání

Poskytování vysoce odborné péče

Prémiové doplňky

Navržení vhodných potravinových doplňků

Dosažení požadovaných výsledku snáze a rychleji

Online cvičební videa

Individuální cvičební plán na základě zdravotního stavu, kondice, věku a pohlaví

Cvičení na doma nahrazující fitness centrum

Spokojené recenze Světa Zdraví

Vaše nejčastější otázky

Co znamená Svět zdraví?

Jedná se unikátní koncept zahrnující odborné služby a speciální vyšetření, jejichž cílem je dosažení požadovaných výsledku klienta, ať už se jedná o redukci váhy, zlepšení fyzické kondice nebo upravení správných stravovacích návyků.


Jak si domluvím osobní schůzku? Musím někam volat?

Nemusíte. Stačí vyplnit rychlý formulář a ze Světa zdraví se vám ozvou sami. Schůzku si domluvíte dle vlastních možností.


Jaký je ceník Světa Zdraví? 

Základní diagnostika trvající 45 až 60 minut přijde na 200 Kč. Další postup a cenu vám navrhne výživový poradce podle hodnot, které vám naměří. Na vás bude, co všechno si vyberete.


Co všechno mě čeká?

Nejprve absolvujete domluvená vyšetření, a poté vám výživový poradce navrhne výživový plán na míru a cvičební plán. Dle dohody budete absolvovat kontrolní schůzky, na kterých budete řešit pokroky a případné úpravy redukčního plánu.


Nepotřebuji zhubnout, ale chci žít zdravěji. Pomůže mi Svět zdraví?

Kromě redukčních plánů poskytuje Svět zdraví poradenství v oblasti výživy pro sportovce, výživu dětí, speciální diety při diabetu a pre-diabetu a pomáhá lidem zdravě přibrat na váze, je-li to nutné.

Jednoduše, pokud jste si vstoupili do svědomí a začínáte se zdravým životem, Svět Zdraví bude při vás stát a motivovat během celé úspěšné cesty.