Rozšiřte svůj produkt mezi zákazníky se slimming.cz

Hledáte prostor pro umístění PR článků? Portál slimming.cz se věnuje aktuálním trendům ze světa hubnutí, diet, zdravé výživy a vitální životosprávy obecně.

Stránka bezproblémově funguje od února 2014. Momentálně na ni přichází 4300+ unikátních návštěvníků denně. Obsah sleduje i 3230 fanoušků na našem FB profilu. 

Nabízíme spolupráci prodejcům výživových doplňků, výživovým specialistům a všem ostatním, kteří mají zájem u nás umísťovat PR články na své produkty nebo služby, týkající se zdravého života.

návštěvnost slimming.cz

Návštěvnost slimming.cz za prosinec 2018 až leden 2019 – přes 4000 návštěv denně hlavně z vyhledávačů Google a Seznam

 

Proč inzerovat na slimming.cz?

  • Stránka se díky kvalitnímu obsahu výborně zobrazuje ve vyhledávačích. Články pro nás připravují zkušení odborníci z oblasti životosprávy a výživového poradenství, například Hana Střítecká, Ph.D., bioložka, chemička a výživová specialistka Marika Králiková, studentka nutričního poradenství na VŠ Sandra Figalová a mnozí další příznivci zdravé životosprávy.
  • Kvalitně zpracované texty, trendová témata a důkladná analýza adekvátních klíčových slov dostávají slimming.cz na první stránku Google a Seznam.
  • Články přidáváme pravidelně. V lednu 2019 je na blogu přes 400 odborných článků s prvotřídním SEO o délce minimálně 1000 slov. Google a Seznam upřednostňují právě aktivní stránky, na kterých se stále něco děje. To vám na slimming.cz velmi rádi zaručíme.
  • Žádná duplicita! Zakládáme si na originalitě a technické kvalitě článků. Na stránce nenajdete jiné, než zcela nové, autentické články.
  • Slimming.cz není PR web. Pravidelně uveřejňujeme nové články, které mají pro čtenáře hodnotu a obohatí ho celoročně i bez nákupu produktu či služby. Opět krok pro lepší pozici ve vyhledávačích.
  • V textech používáme dostatek prokliků na autoritativní a příbuzné stránky, aby vyhledávače váš PR článek nehodnotily jako PR a nesnižovaly mu kvůli tomu viditelnost.

 

Zveřejníme váš PR článek nebo jej napíšeme za vás

Vaše již hotové PR články uveřejníme za 999 Kč bez DPH (jsme plátci DPH). Články zůstávají na stránce TRVALE! Platíte pouze jednou, ale návštěvnost si zajistíte na neomezenou dobu.

V případě potřeby vám s přípravou vlastního článku rádi poradíme, aby se ve vyhledávačích zobrazoval co nejlépe, a vy jste tak dosáhli maximální návštěvnosti.

Námi napsaný a zveřejněný PR článek s úpravami a formátováním stojí 1499 Kč bez DPH.

Články pro vás velmi rádi připravíme podle všech principů kvalitního copywritingu. Odkazujeme na autoritativní zdroje a vědecké výzkumy, téma vždy důkladně a ze všech stran studujeme.

Články vždy dodáváme v rychlém čase a v té nejlepší kvalitě. Prohlédněte si starší PR články na slimming.cz.

Každý text podléhá důkladné korektuře a kontrole minimálně 2 lidí! Připravujeme pro vás články, které vždy vynikají nad konkurencí, a to i pokud se jedná o stejné téma.

 

Rozhodli jste se inzerovat na slimming.cz? Už teď se těším na vaši zprávu!

Kontaktujte mě, prosím, na chladek.emarkest@gmail.com pro bližší informace a sjednání spolupráce. Na zprávy odpovídám v pracovní dny mezi 09:00 – 18:00.

Jménem celého týmu slimming.cz přeji krásný den a úspěšné prodeje.

 

S pozdravem,

Lukáš Chládek

obchodní zástupce

slimming.cz

chladek.emarkest@gmail.com

00420 607 657 370