Máme radost, že nás čtete a můžeme vám pomáhat žít zdravěji. Vážíme si vás a nechceme vám nic zatajovat. Sepsali jsme vám proto přesné informace, jak a proč pro vás magazín slimming.cz chystáme.

 

Kdo jsou autoři portálu slimming.cz?

Stránku slimming.cz založil certifikovaný výživový poradce Peter Chodelka, MSc. První článek vyšel v lednu 2014.

Autoři pro vás už několik let píšou ve svém volném čase. Je to naším koníčkem a každý máme i další zaměstnání. Aby si u nás každý čtenář našel přesně to, co ho zajímá, na tvorbě obsahu se podílí mnoho autorů z různých oblastí a oborů. Společným jmenovatelem je odbornost a bohaté osobní zkušenosti.

Mezi nejvýraznější patří tyto 4 autorky: Nejčastější přispěvatelkou na slimming.cz je Monika Šariková, která z nás má asi nejširší rozhled 🙂 Cvičí, stravuje se zdravě a svůj přehled v oblasti zdraví si pečlivě udržuje. Zdravé fotorecepty pro nás krásně nafotila Ludmila Korešová a za odborný dohled nad správností údajů našich článků děkujeme autorkám s patřičným vzděláním Haně Střílecké a Marice Králíkové.

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

Odborný garant článků, nutriční terapeutka, ředitelka OS Fér potravina, hygienička a lektorka Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

e-mail, web, FitBee, LinkedIn, FérPotravina

 

MArika Králiková

Odborný garant článků, vystudovaná bioložka a chemička, nutriční terapeutka Marika Králiková 

e-mail, JakoProutek

Monika Šaríková

Nejaktivnější redaktorka, sportovkyně a příznivec zdravého života Monika Šaríková

e-mail, LinkedIn

 

Jaké jsou cíle stránky slimming.cz?

Cílů máme hned několik. Všechny by se však rozhodně daly zařadit pod společnou hlavičku „naučit, podporovat a vést vás, naše čtenáře, ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu„.

 

Jak můžu redakci kontaktovat?

Každého čtenáře si, stejně tak jako každého jeho názoru, připomínky, dotazy nebo náměty na článek, upřímně vážíme.

Napište nám na náš facebook (zprávu, do komentářů i přímo na stránku), dotaz na cokoli z oblasti sportu, stravy a hubnutí. Zcela zdarma zeptejte v naší zdravé poradně nebo nám můžete zavolat na telefonní číslo +420 607 657 370.

Využít můžete také náš kontaktní formulář:

 

Proč stránka slimming.cz vznikla?

Tvorba obsahu pro slimming.cz je naší vášní. Sníme totiž o zdravějším světě plném šťastnějších lidí.

Původní myšlenkou bylo také zpřístupnit vám kvalitní, užitečné, bezpečné a ověřené informace, které jsou zejména v dnešním mediálním světě mnohdy zastíněné nepřeberným množstvím těch nepravdivých a ovlivněných klamavou reklamou.

 

Jak produkty recenzujeme?

Úplně stejně, jak by to udělal běžný zákazník. Někdo nám produkt doporučí, dostaneme ho k Vánocům nebo na něj narazíme třeba na reklamě v metru. Pečlivě jej odzkoušíme a sepíšeme recenzi.

V článcích doporučujeme jen ty produkty, které se nám skutečně osvědčily. Zároveň se vás ale vždy snažíme upozornit i na ty, které podle nás dobré nejsou. Recenze a doporučení začínají vždy naší osobní zkušeností, nikoli pobídkou výrobce.

 

Podle čeho produkty hodnotíme?

Produkty se snažíme hodnotit vždy co nejobjektivněji a nejzodpovědněji. Uvedené názory jsou výhradně naše – rozhodně je nepřebíráme z reklam či od výrobce. Hodnotíme samozřejmě s ohledem na naše dosavadní zkušenosti s jinými produkty a podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

 

Najdu slimming.cz i na sociálních sítích?

Kdo dnes není na sociálních sítích, jako by nebyl 🙂 Najdete nás na facebooku, kde vám pravidelně sdílíme naše články, zábavu a poučení. Netrpělivě zde čekáme i na vaše zprávy a komentáře.

 

Najdu na stránce slimming.cz obsah jen pro ty, kdo chtějí zhubnout?

Původní myšlenkou bylo pomáhat čtenářům dostat se do formy. K tomu však rozhodně patří také celková fyzická a duševní pohoda. Troufáme si tvrdit, že u nás si vybere každý, kdo se má alespoň trošku rád a není mu lhostejné vlastní zdraví – nebo se na tom snaží zapracovat.

 

Jak na sebe stránka vydělává?

Jsme napojení na provizní systém. Ten nám umožňuje doporučovat výrobky, o jejichž prospěšnosti jsme skutečně přesvědčeni, a za kladné i negativní recenze od výrobců nepravidelně dostávat drobnou provizi.

Jak systém provizní spolupráce přesně funguje, najdete v článku Jak si slimming.cz vydělává na chod stránky? – affiliate disclaimer a O redakci slimming.cz.

Nezaplatíte ani o halíř navíc, nežádáme pro vás žádné přihlašování a uživatelské profily, neotravujeme s newslettery a nebombardujeme vaše e-mailové schránky reklamním spamem.

 

S čím konkrétně mi slimming.cz může pomoci?

Prakticky se vším co se týká duševní a tělesné pohody. Snažíme se psát přesně na míru našim čtenářům a sledujeme také trendy ze světa zdraví. V oblasti zdraví, sportu a výživy se pohybujeme již léta a víme, o čem mluvíme.

Pokud máte specifický dotaz nebo problém, rozhodně se nebojte zeptat – ať už otevřeně nebo anonymně. Vždy Vám dokážeme spolehlivě poradit nebo doporučit vhodného lékaře či odborníka.

 

Pokud si přes slimming.cz něco objednám, můžu přes vás výrobek případně i reklamovat?

Na naší stránce vám doporučujeme jen ty výrobky, o jejichž přínosu na zdraví jsme bytostně přesvědčeni. Za jejich kvalitu a účinek však vždy odpovídá pouze konkrétní prodejce. My zboží neskladujeme, ani neprodáváme.

Při objednávce a recenzi se chováme jako běžný zákazník. Jen tak můžeme objektivně a spolehlivě posoudit také serióznost prodejce, balení a rychlost dodání. Prodejce dopředu nic netuší. O naší zkoušce jeho výrobků se dozví, až když publikujeme hotovou recenzi.

V případě reklamace komunikujte prosím vždy přímo s prodejcem, u kterého jste si výrobek objednávali. Nezapomeňte si pečlivě uschovat doklad o zaplacení.

 

Můžete mi dát nějakou slevu na produkty?

Pokud nám prodejce nějakou slevu poskytne, vždy ji uvádíme přímo u doporučení nebo v recenzi.

 

Jak zaručujete účinek produktů, které recenzujete nebo doporučujete?

Recenze a doporučení píšeme, jak nejlépe umíme. Máme bohaté zkušenosti a rozhodně se nespokojíme s kde čím. Reklamou ani výrobcem se uchlácholit nedáme. Hodnocení vždy odráží naši nejupřímnější a co nejdetailnější zkušenost, kterou jsme s výrobkem získali.

Zásadně nikoho nefavorizujeme a záměrně nikomu neškodíme. Naše názory jsou subjektivní a pevně si za nimi stojíme.

Proč bych se měl řídit radami z článků na slimming.cz?

Všechna tvrzení podkládáme patřičným vzděláním, praxí, vědeckými studiemi zkušenostmi vlastními  i názory odborníků a také odbornou literaturou.

V každém článku pečlivě a poctivě odkazujeme na relevantní studie, odborné ověřené články a výsledky státních kontrol.

Za vším, co v článcích uvádíme, si pevně stojíme. Opravdu všechna tvrzení máme do nejmenších detailů prověřená a ozdrojovaná. Nebojte se nás na cokoli doptat.

 

Děkujeme, že vám můžeme naše zkušenosti a rady předávat dál.

Přeji krásný den a užitečné čtení.

Chodelka Peter