O nás

Milé čtenářky a přátelé stránky Slimming.cz, úplně první článek na slimming.cz vyšel přesně 14. ledna 2014. Máme za sebou roky mravenčí práce a od té doby se nám podařilo vytvořit rozsáhlý magazín, který tisícům Čechů pomáhá k zdravějšímu a spokojenějšímu žití.

Cesta je to složitá. Někdy veselá, jindy hořká. Každopádně - nedá se po ní jít rychle a kvalitní obsah spotřebuje spoustu času.


Přinášíme ověřené a bezpečné informace, na které se můžete spolehnout

Učit vás žít zdravě je naše záliba, které téměř denně věnujeme hodiny našeho volného času. Vymýšlíme originální poutavá témata, hledáme relevantní zdroje a vědecké studie, spolupracujeme s autoritami v oblasti výživy a zdraví.

Komunikujeme s vámi také na Facebooku, kde se ptáme, co by vás, naše drahé čtenáře, zajímalo. Zcela zdarma pro vás máme také naši zdravou poradnu, takže se nás určitě zeptejte na cokoliv z oblasti stravy, sportu nebo hubnutí. 

To vše děláme zejména pro to, aby u nás každý úspěšně našel řešení svých trápení, poučení, zábavu a motivaci starat se o své tělo i duši lépe. Naším snem je, aby byl svět zdravější a šťastnější.


Náš tým

Matej Chodelka

Matej Chodelka

 • zakladatel projektu

             Kontakt: matej.chodelka@gmail.com

Matej je jedným z konateľov firmy eMarkest. Internetovému biznisu sa venuje už od roku 2012. Je zakladateľom a mentorom projektu. Je nadšencom zdravého životného štýlu a cestovania.

Hana Stritecka

Hana Střítecká

 • odborný garant článků, nutriční terapeutka 

                         Kontakt: stritecka@email.cz

Hana vystudovala vysokou školu Chemicko-technologickou v Pardubicích avšak sa vybrala trochu jinou cestou. Oslovila ji fyziologie, procesní hygiena potravin a výživa člověka. V současnosti působí jako nutriční terapeutka, ředitelka OS Fér Potravina, hygienička a lektorka.
Marika Králiková

Marika Králiková

 • odborný garant článků, vystudovaná bioložka a chemička 

                    Kontakt: kralikovam@gmail.com

Marika původně vystudovala biologii a chemii na Pedagogické fakultě MU Brno, pak ji ale místo učitelské praxe zlákal bakalářský obor Výživa člověka (dnes obor Nutriční terapie) na Lékařské fakultě MU BrnoDnes už několik let provozuje v Brně vlastní nutriční poradnu JakoProutek, kde se zaměřuje zejména na problematiku redukce hmotnosti.
Marta Svačinová

Marta Svačinová

 • šéfredaktorka

               Kontakt: marta.svacinova@gmail.com

Marta se po gymnáziu rozhodla v sebevzdělávání pokračovat na Mediálních studiích a žurnalistice a Environmentálních studiích Masarykovy univerzity v Brně. Je vegánkou a tak spojila své dvě vášně – zdravý životní styl a psaní. Svým čtenářům předává osobní zkušenosti, protože ví, že zázraky se začnou dít, až když své tělo a duši místo zanedbávání začneme poslouchat.
Monika Šaríková

Monika Šaríková

• nejaktivnější redaktorka

               Kontakt: monika.sarikova@gmail.com

Monika jako copywriterka píše o různých tématech od finančnictví přes bydlení, domácnost a až po cestování, ale nejoblíbenější tématem zůstává zdravý životní styl, sport a fit jídelníček. A právě tomu se na stránkách Slimming.cz může věnovat na 100%, z čehož má velkou radost. Absolvovala kurz fitness instruktora u doktora Petra Tlapáka, ze kterého čerpá dodnes.

Veronika Ivánová

Veronika Ivánová

 • obchodní specialista

            Kontakt: veronika.ivanova@slimming.cz

Veronika na Slovensku vystudovala masmediální komunikaci. I když ji to po univerzitě zavanulo do úplně jiné pracovní sféry, nakonec se po 5 letech vrátila k tomu, co ji baví nejvíc - láska k psaní a komunikaci s lidmi. Navíc v poslední době ji velmi chytil prodej, který má na stránkách Slimming.cz na starosti. Miluje zdravý život, sport, léto a cestování.

Jako hodnotíme produkty?

Pokud náš blog čtete pravidelně, nejspíš jste zaregistrovali, že občas odkazujeme na nějaký výrobek nebo napíšeme recenzi.

Nefunguje to tak, že by se nám výrobce ozval, co přesně potřebuje prodat a jaké recenze uměle přikrášlit. Dobře si uvědomujeme, že takové recenze by vám, ani nám, v ničem nepomohly. Stránek vychvalující pochybné produkty až do nebes je dnes bohužel plný internet. My se k takovým neodborníkům řadit zásadně odmítáme.

Výrobky a produkty recenzujeme a doporučujeme až po důkladném odzkoušení „na vlastní kůži“. V recenzích píšeme reálné, autentické zkušenosti po pravidelném užívání.

Nikdy se u nás nedočtete lži o účincích, které se neobjevily. Negativní účinky nebo nedostatky zboží taktéž nepatří mezi to, co bychom vám jakkoli zatajovali.

Financování projektu - Affiliate Disclaimer

Portál Slimming.cz je náš koníček, kterého chod však něco stojí. Ať už jde o pravidelné výdaje na pronájem online prostoru, doplňky a jiné výrobky pro recenze, odborné knihy nebo kurzy. Kromě svého volného času a energie tak do něj musíme investovat i finance.

Zdrojem financování naší stránky je takzvaný provizní systém affiliate spolupráce. Pokud si v eshopu, který vám doporučujeme, zakoupíte daný produkt, získáme z tohoto prodeje malou provizi. Vás, jako zákazníka se tato provize nedotýká a cena zboží vám nebude v žádném případě navýšena.

I když jsou příspěvky drobné a nepravidelné, bez nich by naše stránka existovat nemohla. Příjem od výrobců slouží pouze na provozní náklady celého portálu. 

Děkujeme vám za vaši podporu.

GDPR - Zásady zpracování osobních údajů

Ochranu osobních údajů bereme vážně. Je pro nás důležité, aby vaše osobní údaje byly v bezpečí. Veškeré osobní údaje, které jsou získávány během vaší návštěvy na našich stránkách jsou zpracovávány v souladu s pravidly GDPR. Více se dozvíte na této stránce.

Spolupráce - produkt na otestování

Máte zajímavý produkt a chtěli byste ho pořádně otestovat někým nezávislým a získat recenzi? Pošlete nám svůj produkt a my ho vyzkoušíme. Více o možnostech spolupráce se dozvíte na této stránce.

Chcete vědět víc? Přečtěte si nejčastěji kladené otázky ohledně Slimming.cz.