Milé čtenářky a přátelé stránky slimming.cz,

úplně první článek na slimming.cz vyšel přesně 14. ledna 2014. Máme za sebou roky mravenčí práce a od té doby se nám podařilo vytvořit rozsáhlý magazín, který tisícům Čechů pomáhá k zdravějšímu a spokojenějšímu žití. Cesta je to složitá. Někdy veselá, jindy hořká. Každopádně – nedá se po ní jít rychle a kvalitní obsah spotřebuje spoustu času.

 

Přinášíme ověřené a bezpečné informace, na které se můžete spolehnout a pomohou vám žít lépe

Učit vás žít zdravě je naše záliba, které téměř denně věnujeme hodiny našeho volného času. Vymýšlíme originální poutavá témata, hledáme relevantní zdroje a vědecké studie, spolupracujeme s autoritami v oblasti výživy a zdraví.

Komunikujeme s vámi také na facebooku, kde se ptáme, co by vás, naše drahé čtenáře, zajímalo. Zcela zdarma pro vás máme také naši zdravou poradnu, takže se nás určitě zeptejte na cokoliv z oblasti stravy, sportu nebo hubnutí. 

To vše děláme zejména pro to, aby u nás každý úspěšně našel řešení svých trápení, poučení, zábavu a motivaci starat se o své tělo i duši lépe. Naším snem je, aby byl svět zdravější a šťastnější.

Najdete u nás rozličné kategorie od Alergií, Bílkovin, Častých chyb při hubnutí, Cvičení a pohybu, Detoxikaci těla, přes Diety – kompletní přehled, Imunitu, Jídelníček, Péče o nehty, Péče o vlasy, Psychologii a motivaci, Recenze produktů, Smoothie, Smoothie mixéry a odšťavňovače, Superpotraviny, Tipy, triky, rady, Začínáme hubnout, Zajímavosti, až po Základní složky potravy, Zdravý spánek a kategorii Zhubli jste. Co dál?.

V současné době pro vás přidáváme průměrně 3 články týdně, kategorie stále rozšiřujeme a přidáváme nové, podle toho, co vás skutečně zajímá a bude pro vás užitečné.

Na tvorbě obsahu se podílí spousta autorů – všichni mají bohaté osobní zkušenosti a jsou v dané oblasti často také odborníky. Patří mezi ně například naše nejčastější přispěvatelka Monika Šariková (s opravdu širokým polem zájmů – cvičí, stravuje se zdravě a udržuje si široký přehled), za krásné a zdravé fotorecepty vděčíme Ludmile Korešové a za odborný dohled nad správností údajů v článcích autorkám s patřičným vzděláním Marice Králíkové a Haně Střílecké.

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

Odborný garant článků, nutriční terapeutka, ředitelka OS Fér potravina, hygienička a lektorka Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

e-mail, web, FitBee, LinkedIn, FérPotravina

 

MArika Králiková

Odborný garant článků, vystudovaná bioložka a chemička, nutriční terapeutka Marika Králiková 

e-mail, JakoProutek

Monika Šaríková

Nejaktivnější redaktorka, sportovkyně a příznivec zdravého života Monika Šaríková

e-mail, LinkedIn

 

Počáteční vizí bylo tvořit hodnotný blog – bez toho, aniž byste si museli cokoli kupovat

Veškerý obsah je pro vás dostupný zcela zadarmo. Nežádáme po vás žádné přihlašování, zakládání uživatelských profilů, neotravujeme s newslettery a neplníme vaše e-maily reklamním spamem.

Portál slimming.cz je náš koníček, kterého chod však něco stojí. Ať už jde o pravidelné výdaje na pronájem online prostoru, doplňky a jiné výrobky pro recenze, odborné knihy nebo kurzy. Kromě svého volného času a energie tak do něj musíme investovat i finance.

Jediným zdrojem peněz naší stránky je takzvaný provizní systém affiliate spolupráce. O co přesně jde? Pokud náš blog čtete pravidelně, nejspíš jste zaregistrovali, že občas odkazujeme na nějaký výrobek nebo napíšeme recenzi, například na mixér. Prodejci těchto výrobků jsou rádi za každou propagaci a vyplácí nám čas od času provizi – v řádech desítek korun za prodaný kus.

Nefunguje to tak, že by se nám výrobce ozval, co přesně potřebuje prodat a jaké recenze uměle přikrášlit. Dobře si uvědomujeme, že takové recenze by vám, ani nám, v ničem nepomohly. Stránek vychvalující pochybné produkty až do nebes je dnes bohužel plný internet. My se k takovým šmejdům řadit zásadně odmítáme.

Na začátku vždy stojí naše osobní zkušenost s výrobkem, na který jsme narazili naprosto nezávisle na výrobci. Pokud se osvědčil, sami vám jej chceme doporučit – například skvělý mixér, kterým si připravíte to nejjemnější smoothie.

Až poté se podíváme, jestli jej neprodává výrobce, se kterým lze navázat partnerskou spolupráci. Pokud ano, uvedeme jej v článku. Pokud si produkt daného výrobce právě přes náš článek koupíte, dostaneme od něj poté opravdu drobnou částku. Ta však nijak neovlivní cenu produktu či služby. Prodejci je vyplácí ze své vydělané částky.

 

VIDEO: Jednoduché vysvětlení affiliate spolupráce

 

Výrobky a produkty recenzujeme a doporučujeme až po důkladném odzkoušení “na vlastní kůži”. V recenzích píšeme reálné, autentické zkušenosti po pravidelném užívání.

Nikdy se u nás nedočtete lži o účincích, které se neobjevily. Negativní účinky nebo nedostatky zboží taktéž nepatří mezi to, co bychom vám jakkoli zatajovali.

Zakládáme si na tom, aby naše recenze byly do detailů zcela upřímné a objektivní. Snažíme se co nejlépe zhodnotit všechna naše očekávání i výsledky, kterých jsme s výrobkem dosáhli, co skutečně umí, a co prostě ne.

 

Zde je důležité poznamenat, že při nákupu přes naši stránku nezaplatíte ani o halíř navíc

Ceny, které uvádíme, jsou totožné, nebo někdy dokonce i nižší, než na původním e-shopu. Vaše objednávka se nenavýší o žádný příplatek.

Představte si, že si chcete koupit mixér například za 2499 korun, který jsme vám doporučili. Pokud si jej koupíte na původním e-shopu, zaplatíte 2499 korun. Pokud se k němu dostanete přes odkaz v našem článku, zaplatíte stejných 2499 korun. Jediný rozdíl je v tom, že ve 2. případě od výrobce jako redaktoři a recenzenti dostaneme provizi v jednotkách procent – tedy pár kaček.

I když jsou příspěvky drobné a nepravidelné, bez nich by naše stránka existovat nemohla. Tyto mikropříjmy opravdu netvoří zdroj naší obživy. Každý z autorů máme vlastní zaměstnání a na blog slimming.cz přispíváme jen ve volném čase.

Pomáhat vám hubnout a udržet vás v kondici je skutečně naším koníčkem. Děláme jej pouze z dobré vůle a vlastního přesvědčení o jeho přínosech pro vás. Příjem od výrobců slouží pouze na provozní náklady celého portálu.

Vůbec tedy nemusíte mít strach nějaký doplněk, lék nebo třeba mixér, přes odkazy v našich článcích objednat. Nezaplatíte ani o korunu navíc. Kromě odzkoušeného výrobku vás může těšit skutečnost, že nám pomáháte tvořit zajímavý a užitečný obsah, který si nejen vy rádi přečtete.