Bomeo – recenze a hodnocení

Dnes vám představím nový produkt, který slibuje pomoc při hubnutí. Je jím talíř Bomeo, takže nejde o žádný doplněk stravy nebo dietu v pravém slova smyslu. Jde spíše o průvodce nebo pomocníka na cestě správným a vyváženým stravováním.

Musíme si připustit, že ne každý z nás ví, jak se stravovat správně. Právě v tomto směru se výrobce talíře Bomeo snaží pomoci a my zjistíme, zda je jeho snaha přínosná.

Bomeo talíř

 

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravováníNutric BistroMyChef Kitchen
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Na talíř Bomeo si naložím co chci a okamžitě hubnu?

Lituji .. 🙂 Takhle zázračně se hubnout nedá. Právě naopak. Talíř Bomeo není pouze kousek nádobí. Jde o „graf“, který je na talíři vytištěn. Díky grafu si na talíř naložíte potraviny ve správném poměru.

Takové přesně limitované stravování po čase vede k úbytku váhy a k lepšímu zdravotnímu stavu. Nezbytná však opět bude zejména vaše pevná vůle. Pokud byste si na talíř nakládali poctivě podle doporučení, ale mimo špinili jiné talíře koláči a smaženými řízky, snaha by byla zbytečná a váha by se vůbec neměnila.

 

Chci začít hubnout pomocí Bomeo

TIP: zkuste zadat kupón do objednávky  „AB200“ – zkoušeli jsme to a odečte vám z ceny 200Kč!

 

Jsem rozhodnuta nechat si poradit

Hlavní příčinou přibírání na váze u každého člověka je vyšší příjem kalorií, než jejich výdej. Můžeme si za to sami. Nehýbeme se a jíme mnohem více, než naše tělo ve skutečnosti potřebuje.

Nikoho tělo nepotřebuje ráno půl litru sladké kávy a balíček sušenek. Nikoho tělo nepotřebuje mezi denními chody vysedávat v cukrárně a večer u televize schroupat pytlík lupínků.

Pokud si uživatel Bomeo nepřizná, že v jídelníčku má tyto „jedy“ zařazeny a nevzdá se jich, snaha je marná a Bomeo nepomůže. Jednoduchou logiku a přírodní principy jednoduše neošidí nikdo.

Více informací o Bomeo najdete zde 

 

Jsem rozhodnuta vzdát se jedů a drog v podobě cukru a nezdravého tuku. Jdeme na to!

Výborně! Gratuluji. V tomto okamžiku jste na půl cestě k úspěchu a talíř Bomeo vás bude rád motivovat stejně, jako mě a stovky dalších.
Prvořadá podmínka při hubnutí bez hladovění je správná a vyvážená skladba stravy v pravidelném čase. Graf na talíři Bomeo přesně rozděluje poměr složek jídel na 4 skupiny:

 • Vitamíny a minerály (45 % každého jídla) *1 – tato část představuje ovocnou a zeleninovou složku jídel. Složka je největší, protože víme, že je nejrychleji stravitelná a pro získání dostatku potřebných látek je třeba její větší množství. Ve „výseku“ nenajdete všechno ovoce a zeleninu na světě. Uvádí však nejběžnější a nejdostupnější suroviny. Pokud máte jiné oblíbené, klidně na tento výsek naložte ty. Talíř berte spíš jako inspiraci, než zcela přesný recept.
 • Bílkoviny (25 % každého jídla) *2 – jak víme, nejvíce bílkovin se nachází v mase a luštěninách. Jsou však hůře stravitelné a zejména luštěniny obsahují vlákninu, jejíž nadbytek může způsobovat i zácpu. Proto tento výsek zabírá 25 % talíře a to je zároveň poměr bílkovinných surovin, které by mělo obsahovat každé jídlo.
 • Sacharidy (25 % každého jídla) *3 – sacharidy potřebujeme přijímat pro získání energie. Jejich nadbytek však vede k tloustnutí, ale úplně je vypustit nemůžeme. Tělo by nemělo zdroj energie. I sacharidům je proto přiřazen pouze 25 % výsek. Jde o suroviny jako obiloviny, rýže, brambory, těstoviny a další, které lze vnímat jako přílohu k bílkovinným potravinám.
 • Zdravé tuky (5 % z každého jídla) *4 – nejmenší z výseků na talíři Bomeo. Složku tuků můžeme i vynechat, ale pokud konzumujeme jídla rostlinné povahy (bez masa), nesmíme na tuky zapomínat. Většina vitamínů, minerálů a zbylých živin je rozpustná právě v tucích, takže pokud bychom na talíři neměli jiný zdroj tuků, naše tělo by nevstřebalo živiny tak, jak má. Na zdravé tuky nikdy nezapomínejme! Kromě běžných tuků (máslo, zdravé oleje apod.) můžeme zvolit hrst ořechů, oliv nebo jiných surovin s bohatým obsahem zdravých tuků. Tento výsek samozřejmě neznamená, že si na něj naložíte kostku másla. Jde spíše o optický poměr, takže pokud máte tekuté oleje, celé jídlo na talíři si jím přiměřeně zalijete.

 

Bomeo talíř

Přehledné rozdělení podle složek jídel a v množství pro muže a ženu. Praktické!

 

Talíř Bomeo je zároveň rozdělen pro ženský a mužský poměr složek. Ženský (*5) je menší, vnitřní kruh, muži (*6) si mohou naložit více a ohraničuje je větší, vnější kruh.

 

Jaké pozitiva mi přinese užívání talíře Bomeo?

Je to jednoduché. Radikálně změní vaše stravování a zaručí vám tak lepší a zdravější život! Opět však zdůrazňuji, že je důležité, abyste Bomeo do stravování začlenily natrvalo a hlavně nepodváděli sami sebe. Jen tak se projeví všechny benefity naplno.

 • Hubnutí bez jo-jo efektu – špatné potraviny jsou pryč z domácnosti a stravujeme se už jen zdravě
 • Pryč s únavou – špatné potraviny a jejich kombinování tělu ubírá energii. Bomeo poradí, které potraviny a v jakém poměru nás zbaví věčné únavy
 • Optimální přísun živin – díky přesně stanoveným poměrům nám v těle nic nechybí ani nepřebývá
 • Optimální hladina cholesterolu – zdravé tuky potřebujeme, špatné tuky Bomeo zakazuje
 • Optimální hladina krevního tlaku – díky správným potravinám se pročišťují i zanesené cévy, což snižuje špatným stravováním dosažený vysoký tlak
 • Správné trávení – i zácpy, průjmy a nadýmání jsou důsledkem nesprávné skladby jídel
 • Pozitivní nálada – zlepšení zdravotního stavu, kondice a úbytek váhy udělá každého šťastnějším a spokojenějším se sebou samým

 

Přínosy talíře Bomeo ve zkratce

Pozitivní přínosy talíře Bomeo ve zkratce

 

Dostanu pouze samostatný talíř Bomeo?

Ne. Talíř je pouze hlavní částí celé soupravy. Kromě něj se můžete těšit i na pomůcky a návody. Každé balení obsahuje tyto součásti:

Výživový poradce zdarma!

Výživový poradce na 3 měsíce ZDARMA! Online poradce pro výživu zodpoví všechny otázky, poradí, když si nebudete vědět rady nebo budete potřebovat inspiraci v podobě nových jídel. Zároveň s ním můžete prodiskutovat dosažené úspěchy a bude vás motivovat, když se vám bude zdát, že zbavení se špatných jídel nezvládáte.

Práce výživového poradce stojí měsíčně kolem 2 000 Kč. Pro vás jako váženého zákazníka Bomeo je jeho poradenství zcela zdarma při vybraných setech Bomeo.
Zákaznícka zóna Bomeo

Zákaznická zóna Bomeo je vlastně váš internetový účet, jehož obsah je samozřejmě bezplatný. Jde o internetový magazín, kde jsou pravidelně zveřejňovány nové recepty, články o výživě a novinkách ze světa Bomeo.

Náhodný návštěvník se k tomuto cennému obsahu nedostane a je přichystán pouze pro zákazníky Bomeo. 

Průvodce životním stylem Bomeo

Brožura Průvodce zdravým životním stylem je velmi hodnotnou příručkou na cestě za štíhlou linií a zdravím. Je obrovská škoda, že se neprodává i samostatně. Doporučujeme ji úplně každému.

 

Chci začít hubnout pomocí Bomeo

TIP: zkuste zadat kupón do objednávky  „AB200“ – zkoušeli jsme to a odečte vám z ceny 200Kč!

 

Na její tvorbě se podílelo množství lékařů a výživových poradců s Ing. Ivanem Machem, CSC., v čele.

Najdete v ní informace od A do Z ohledně používání talíře Bomeo, tipy a inspirace pro vlastní recepty včetně polévek, kaší a jiných, než běžných jídel. Dotýká se i pitného režimu, který je nezbytné dodržovat.

Dále vás naučí, jak začlenit do života pohyb a nenáročné sporty a poradí i v otázce spánkových návyků, protože ty jsou rovněž důležité pro zotavení a odpočinek těla. Naučí vás dokonce orientovat se při nákupech potravin.

Informace v této publikaci jsou možná hodnotnější, než samotný talíř a já vám radím si tuto příručku ihned pořídit.

Jídelníček na 14 dní 

Brožura Jídelníček na 14 dnů je velmi pestrým pomocníkem pro přípravu jídel. Samozřejmě, že po 2 týdnech nezůstanete tápat, co vařit. Recepty jsou dostatečně univerzální, takže pokud budete kombinovat správné potraviny, naučíte se připravovat desítky zdravých pokrmů, které se na vaší váze vůbec neprojeví.

I tuto krátkou kuchařku velmi cením a doporučujeme ji jako cenný soubor rad a poznatků.

Magnetky Bomeo

Milé magnetky a nákupní seznam Bomeo jsou drobným dárkem, který jistě oceníte. Magnetky se dají přiložit na ledničku a je na nich seznam surovin rozdělen do 4 kategorií. Pomohou pro rychlou inspiraci před odchodem na nákupy.

Bloček je také připevněn na magnetce, a rovněž je rozdělen na 4 sekce, takže na nákupu již nebudete pobíhat po obchodě. Díky rozdělení sekcí strávíte v obchodě pouze nezbytný čas. Vše budete mít přehledně přichystané na seznamu.

Cestovní rádce Bomeo 

Cestovní rádce Bomeo je malá brožurka určena na cesty. Je to souhrn zásad používání Bomeo a najdete v ní tipy na recepty na cestách. Hodí se hlavně Bomeo nováčkům, kteří tak nezapomenou na nic podstatného.

Boemo set

Takhle vypadá celá Bomeo souprava po rozbalení

 

Vy se ještě stravujete postaru? (závěr)

Bomeo mě upřímně velmi potěšilo a překvapilo. Je to skutečně nástroj, který smysluplně pomáhá a radí, jak hubnout a žít zdravě. Navíc nabízí řadu skvělých výhod, z nichž nejlepší je bezplatné výživové poradenství na celý rok! Za tu dobu si osvojí správné návyky absolutně každý.

Ostatní přílohy jsou taktéž velmi cenné a informace v nich velmi užitečné. Nikde jinde se sehnat nedají, což je velká škoda. Podělit se s nimi s rodinou a přáteli ale můžete.

Cena se může zdát na první pohled vysoká, ovšem nesmíte zapomínat, že získáváte i 3 měsíční poradenství zdarma.

Talíř Bomeo je vynikající šance navěky změnit své návyky k lepšímu a být při tom neustále motivován profesionálním výživovým poradcem! Za poslední dobu jsem neviděl výhodnější nabídku takové úžasné záležitosti. Vyzkoušejte ho a žijte podle svých, zatím nenaplněných, představ.

 

Chci začít hubnout pomocí Bomeo

TIP: Zadejte do objednávky  „AB200“ – zkoušeli jsme to a odečte vám z ceny 200Kč!

 

5/5 - (19 votes)
Naše hodnocení:
 • Rychlost
 • Bezpečnost
 • Dlouhodobost
 • Provedení
4

Proč začít hubnout s Bomeo?

Talíř Bomeo je vynikající šance navěky změnit své návyky k lepšímu a být při tom neustále motivován profesionálním výživovým poradcem!

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..