Nutric bistro: Co mi dovezli a jak mi chutnalo? (podrobná recenze a představení krabičkové diety) ?

Nutric Bistro je pražský výrobce kvalitní krabičkové diety s rozvozem po Praze, středních Čechách a osobním odběrem na více odběrných místech v Praze.

Nabízí 4 typy jídelníčků pro dosažení různých cílů. Nízkosacharidový Low carb, výživný Whole-30, dietní Vegetariánský a FIT jídelníček. Cílem je hlavně hubnutí, ale také zlehčení jídelníčku a konzumace přesně daných množství živin. Jelikož máme každý jiné stravovací preference, chutě nebo alergie, ze 4 jídelníčků si vybere každý.

Já jsem si pro recenzi objednal Low carb krabičky o 3 chodech na 1 den se 2300 kilokaloriemi. Mým cílem nebylo hubnutí, protože na to bych potřeboval aspoň 2 týdny, ideálně celý měsíc. Chtěl jsem poznat kvalitu jídel, chutě, které Nutric Bistro nabízí, vydatnost pokrmů a to, zda mě dovedou zasytit.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Podíváme se na výživové hodnoty a senzorické hodnocení – vůně, kvalitu a původ surovin, čerstvost, a samozřejmě schopnost pana kuchaře sladit všechny chutě k mé spokojenosti. Zda se to Nutric bistru povedlo se dovíte v mém podrobném zhodnocení 🙂

Nutric bistro, recenze

Můj jídelníček na 1 den v Low carb dietě (2300 kcal dohromady ve 3 chodech)

Nutric bistro nabízí verzi všech menuček (Low carb, Whole-30, Vegetarián a Fit) i v hodnotách 1700, 1900 a 3000 kcal na den.

Běžný jídelníček pro dospělého muže mé váhy (90 kg) by měl obsahovat až 2440 kcal, takže ano, moje objednané Low carb krabičky skutečně snížily doporučený denní příjem kalorií.

Kdo chce hubnout rychleji, vybere si krabičky v nižších hodnotách, které vyjdou levněji. Pokud bych ale já sám objednal méně kalorické menu, byl bych určitě hladový, takže myslete na to, kolik jste zvyklí jíst a o kolik jste ze začátku schopní snížit kalorický příjem.

Low carb snídaně – pražská šunka od kosti s tvarohem a ředkvičkou 

Nutric bistro, Low carb menu, snídaně - pražská šunka od kosti, tvaroh s ředkvičkami a bylinkami, volské oko
Nutric bistro, Low carb menu, snídaně – pražská šunka od kosti, tvaroh s ředkvičkami a bylinkami, volské oko, cca 250 g

Snídaně mi chutnala. Šunka byla masitá, kvalitní, žádné hužvy. Voněla čerstvě. 1 volské oko bylo fajn, ale ničím neochucené. Tvaroh s ředkvičkou a bylinkami byl jemný, chutný a čerstvý.

Snídaně byla vydatná i když byla bez přílohy. Různá pečiva a těstoviny jsou bohatým zdrojem sacharidů, takže je jasné, že nizkosacharidový jídelníček je bez těchto příloh. Porce byla vydatná a zasytila mě na dobré 4 hodinky.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Velice doporučuji Nutric bistru uvádět aspoň na stránce, když už ne na krabičkách, přibližné váhy pokrmů. 7 plátků šunky jsem odhadl na 100 g, vajíčko tak na 50 a tvaroh na dalších 100, pokud ne více. Porce tedy vážila minimálně 250 g, ale je to pouze můj dojem. Informace chybí.

Low carb oběd – vepřová pečeně s omáčkou a zeleninou

Nutric bistro, Low carb menu, oběd - špikovaná vepřová pečeně se zeleninou, cca 300 g
Nutric bistro, Low carb menu, oběd – špikovaná vepřová pečeně se zeleninou, cca 300 g

Oběd sice vypadal i chutnal hezky, co mě ale nepotěšilo, bylo tuhé maso. Zde si musím skutečně postěžovat, protože Nutric bistro na stránkách slibuje, že vaří lépe než restaurace. Přiznám se, že restaurace navštěvuji často, ale tak vysušené flákoty mi ještě nikde neuvařili.

Doporučuji panu kuchaři dostudovat přípravu masa, protože tohle mu prostě nevyšlo. Stejně tak stránky uvádějí, že jsou jídla ze surovin v TOP kvalitě, s čím určitě souhlasím. Nutric bistro ale musí chápat, že kromě kvality a nutričních hodnot je pro zákazníka důležitá hlavně chuť a to, zda své jídlo dovede rozžvýkat. Doporučuji také méně solit. Sůl a přesolování není zdravé, zvyšuje krevní tlak, dehydruje a tak dále. Solte prosím méně, lidé na internetu si na slaná jídla stěžují také.

Mrzí mě také, že kromě informace o váze na obalu nebyl ani doporučený návod na ohřev. Maso bylo tuhé a vysušené jak za studena, tak po cca 3 minutách v mikrovlnce.

Jinak mi oběd chutnal a porce byla dost vydatná (odhadem minimálně přes 300 g), takže jsem se podělil s přítelkyní (reklamace na tuhé maso také z její strany). Masa bylo dost. Omáčka byla chutná, ale jak jsem psal přesolená a nebylo jí moc. Zelenina s bylinkami byla fajn okořeněná.

Oběd tedy nebyl špatný, ale nijak zvlášť nepřekvapil a aspoň to maso nelze srovnávat ani s průměrnými restauracemi. Kuchař musí holt se surovinami nakládat šetrně a hlídat si čas přípravy.

Low carb večeře – maďarský guláš bez přílohy

Nutric bistro, Low carb menu, večeře - hovězí maďarský guláš, cca 350 g
Nutric bistro, Low carb menu, večeře – hovězí maďarský guláš, cca 350 g

S hovězím guláškem se mi pan kuchař strefil do chutě. Toto jídlo mám rád. Lehce pikantní omáčka z rozvařených paprik, rajčat a kapie s houbami. Hodně velkých křehkých kostek libového hovězího a celkem velká porce, odhadem přes 350 g.

Na stránce se píše, že veškeré farmářské hovězí maso je 4 týdny vyzrálé, co se podepsalo na výborné chuti.

Omáčka byla krásně hustá i bez zahuštění moukou. Hustotu vytváří kolagen z masa a dlouze vařená zelenina. Příloha ke guláši nebyla, jelikož jedeme Low carb plán s nízkým obsahem sacharidů.

Večeře tedy zastínila tužší maso z oběda a skvěle zasytila na celý zbytek večera. Ohříval jsem 4 minutky v mikrovlnce. Určitě se proto nelekejte mé drobné stížnosti na oběd a Nutric bistru dejte šanci. Kuchyň mají dobrou, nebudete litovat. Pochutnal jsem si.

MOJE NUTRIC BISTRO LOW CARB MENU 2300 kcal NA 1 DEN V KOSTCE:

– porce byly vydatné a zasytily

jídla byla čerstvá, voněla, suroviny vypadaly kvalitně a hezky i na talíři

– podle výpočtu jsem skutečně snížil svůj denní kalorický příjem, což je základem pro začátek hubnutí

kromě 3 chodů od Nutric bistra jsem v ten den nic jiného nejedl, ale neměl jsem již hlad ani chutě na sladké, takže jídelníček byl dostačující

– chuťově byla dobrá snídaně, oběd chutnal také, ale maso bylo tuhé a suché, večeře byla výborná

na krabičkách není informace o přibližné váze ani o doporučeném ohřevu, což může zaskočit lidi, kteří nevaří. Chybí i doporučená doba spotřeby je pouze na webu a činí 48 hodin. Jídla jsou určena ke konzumaci nejpozději do 2 dnů. Doporučuji tyto informace doplnit přímo na obaly.

– jídla jsou zabalena ve vakuově uzavřených plastových nádobách. Ty jsou pro rozvozy nejvhodnější, protože z nich nic nevyteče.

– kurýr dorazil až po 14.30, takže jsem jídla konzumoval až na druhý den. Dobře si domluvte čas rozvozu, abyste jeden den nehladověli a druhý den neměli hned 2 menučka. O tomto jsem se později dočetl na stránce, takže moje chyba, že jsem si dovoz nedomluvil jinak 🙂

Nutric bistro, Low carb jídelníček menu
Krabičky Nutric bistro na 1 den, Low carb menu s 2300 kcal, snídaně, oběd a večeře

DALŠÍ JÍDLA LOW CARB MENU PRO UKÁZKU:

Pro ilustraci, jaká další nízkosacharidová jídla Nutric bistro nabízí – chutě jsou pestré a určitě si vyberete. Nabídka se samozřejmě mění týden co týden. Popravdě je mi celkem líto, že jsem neochutnal další dny, protože další recepty minimálně znějí velice chutně 🙂 Já jsem se musel spokojit s kusem suchého vepřového a gulášem 😀 Každopádně i tak děkuj za zkušenost.

SNÍDANĚ: domácí smetanový dezert s ovocem, míchaná vejce s chřestem a parmezánem, pečená šťouchaná dýně s vejcem a guacamole, tuňáková pomazánka, chřestová polévka, hermelínová pomazánka.

OBĚDY: kuře teriyaki s okurkovým salátem, pečená krkovice se zelím, boloňsky koláč s parmezánem, segedín, pečené kuřecí se sýrovou omáčkou a brokolicí, ruský boršč.

VEČEŘE: zapečené francouzské batáty, filet pražmy královské s rajčaty a batátovým pyré, grilovaný sýr halloumi se zeleninou, pečené kuře se zeleninou a majonézou, hovězí po znojemsku, vepřové na mrkvi a tuřínu.

Jaké dietní jídelníčky Nutric bistro nabízí?

Líbí se mi, jak se Nutric bistro snaží všem pomoct s hubnutím, ale zároveň myslí na různé výživové směry, intolerance nebo alergie, a skutečně tak nabízí velice široký výběr nutričních hodnot jídel a receptury.

Low carb jídelníček (ten jsem měl já)

Low carb dieta Nutric bistro
Low carb dieta Nutric bistro – ilustrační menu

Jídelníček pro zdravé hubnutí pomocí snížení příjmu sacharidů. Low carb slibuje hubnutí do 8 kg měsíčně. Menu je vhodné pro diabetiky 1. a 2. typu, při inzulínové rezistenci, pro lidi, kteří jsou velmi často hladoví a pro lidi s vysokým krevním tlakem (hypertenze).

Neobsahuje přidaný cukr, lepek, není vyrobený z polotovarů a používá maso v BIO kvalitě.

Whole-30 jídelníček

Whole-30dieta Nutric bistro
Whole-30 dieta Nutric bistro – ilustrační menu

Jídelníček pro zlepšení zdraví. Působí protizánětlivě, je vhodný pro lidi s kožními problémy a ekzémy, alergiky, lidi s trávícími těžkostmi a soustavnou únavou. Pomáhá předcházet hladovění i přejídání, tlumí chutě na sladká jídla a vlčí hlad.

Neobsahuje přidaný cukr, lepek, mléko ani laktózu, není vyrobený z polotovarů a používá maso v BIO kvalitě.

Vegetariánský jídelníček

Vegetariánská dieta Nutric bistro
Vegetariánská dieta Nutric bistro – ilustrační menu

Jídelníček bez masa s vyváženým poměrem živin. Skoro úplně vynechává cukr, ale obsahuje vhodná množství sacharidů, bílkovin a tuků.

Neobsahuje přidaný cukr ani lepek, není vyrobený z polotovarů, obsahuje více zeleniny a omezuje množství sóji.

Fit jídelníček

Fit dieta Nutric bistro
Fit dieta Nutric bistro – ilustrační menu

Jídelníček pro aktivní lidi a sportovce. Jídla jsou bezlepková s vysokým obsahem komplexních sacharidů, které tělo v zátěži potřebuje.

Neobsahuje přidaný cukr, lepek, není vyrobený z polotovarů, používá maso v BIO kvalitě a kvalitní sacharidy.

Přibližné ceny krabiček Nutric bistro

V otázce cen je to malinko složitější, protože cena vždy zohledňuje výběr nutriční hodnoty menu (1700, 1900, 2300 až 3000 kcal), počet dnů, na které objednáváte, konkrétní ze 4 diet a doručení nebo osobní odběr ve výdejních místech (ten je ZDARMA).

Je jasné, že čím méně krabiček objednáte, tím více se vám nákup prodraží. Nejvýhodněji proto vychází delší, ideálně aspoň měsíční dietní plán, který slibuje nejlepší výsledky. Je důležité odolat chutím na sladké a nezdravé potraviny, abyste své hubnoucí cíle dosáhli co nejrychleji a váha se nevrátila.

Na stránce je při výběru krabiček naštěstí přehledná kalkulačka, do které zadáte veškeré své představy. Pokud si zatím vybrat neumíte, na zákaznické lince vám velmi rádi doporučí některou ze 4 diet.

Posouzení, zda se vám zdá přepočet na 1 chod hodně nebo málo, nechám na vás. Pamatujte ale, že jde o přesně vyměřený a cíleně snížený příjem sacharidů, kvalitní suroviny a prakticky bezpracný nákup.

Pokud vaříte doma, věnujete i svůj čas a energii na nákupy a vaření, jídlo možná ne vždy sníte a vyhazujete ho. To se vám s dietou Nutric bistro nestane, protože plně zohledňuje vaše konkrétní stravovací preference a pomáhá k dosažení cíle.

Nejnižší cena za menu na 1 den začíná na 444 korunách.

Low carb, verze 2300 kcal/den, osobní odběr5 dnů v 1 týdnu5 dnů v 8 týdnech7 dnů v 1 týdnu7 dnů v 8 týdnech
2 jídla za den2984 Kč19307 Kč4178 Kč27030 Kč
3 jídla za den3674 Kč23771 Kč5144 Kč33279 Kč
průměrná cena za 1 jídlo298,4/244,9241,3/198298,4/244,9241,3/198
Upozorňuji, že ceny jsou platné k červnu 2021 a Nutric bistro je samozřejmě může kdykoliv měnit. Doporučuji aspoň 2 týdny, ideálně 1 až 2 měsíce. Tělo si na snížený kalorický příjem zvykne rychle, ale výsledky si vyžádají aspoň 14 až 30 dnů, než se plně projeví. Klikněte na tlačítko a navolte si vlastní představu v kalkulačce.

Často kladené dotazy na krabičkovou dietu Nutric bistro

Který jídelníček si mám na začátek vybrat?

Nejpestřejší a nejvydatnější je Low carb a Whole-30. Pro vegetariány samozřejmě Vegetariánské menu. Pro sportující lidi Fit jídelníček. Pokud tápete, určitě se informujte na chatu na stránce nebo na zákaznické lince 737 479 608 (9-17:00).

Se kterým jídelníčkem nejrychleji zhubnu?

Pro rychlé hubnutí potřebujete snížit příjem sacharidů. Na to je nejvhodnější Low carb jídelníček, který při správném dodržení slibuje úbytek až 8 kg váhy za měsíc. Podobný účinek má Whole-30 dieta, která je ale vydatnější a hubnutí může trvat o něco déle.

Mám potravinové intolerance nebo alergie. Dovedete mi sestavit vhodný jídelníček?

Ano, Nutric bistro sestavuje i jídelníčky přesně na míru. Můžete z nich vyřadit libovolné potraviny, nebo naopak zařadit ty, které v jídelníčku potřebujete. Pokud se stanete zákazníkem, výživové poradenství máte zdarma.

Kolik jídel denně nabízíte a jaký obsah kalorií mají pokrmy?

Každá ze 4 diet nabízí denně snídani, oběd a večeři. Můžete se rozhodnout pouze pro 2 chody denně. Chody mají společně celkový kalorický obsah 1700, 1900, 2300 nebo až 3000 kcal za den. Pokud si hlídáte příjem, lépe si vyberete. Pokud nevíte, jaký příjem je vhodný pro dosažení vašeho cíle, personál vám poradí. Kontaktujte Nutric bistro.

Jak dlouho mám dietu držet?

Hubnoucí účinky začnete pociťovat po cca. 2 týdnech na dietě. Ideálních výsledků dosáhnete za 1 až 2 měsíce podle konkrétního plánu. Pokud se snažíte „pouze“ stravovat zdravě, dietu lze držet neomezeně. Držení diety ze zdravotních důvodů má smysl do dosažení zlepšení, ale samozřejmě také dlouhodobě, aby se problémy nevrátily.

Jsou jídla čerstvá?

Ano, připravují se den předem před rozvozem. Doručená krabička tedy není starší než 24 hodin. Po uvaření se jídlo rychle zchladí a v chladícím voze míří za vámi na adresu nebo na odběrné místo.

Jaké suroviny Nutric bistro používá? Jaká je kvalita?

Kvalitní a čerstvé suroviny z lokálních zdrojů. Obvykle v BIO nebo farmářské kvalitě. Farmy, pěstitelé a chovatelé. Jídla se nezahušťují moukou, ale rozvařenou zeleninou. Žádná umělá dochucovadla, ale pouze reálné chutě potravin bez umělin a přídatných látek.
Hovězí maso je dokonce až 4 týdny vyzrálé. Polotovary a průmyslově zpracované potraviny jsou tabu. Poměry živin jsou vyvážené a ideální (pokud si zákazník nepřeje jinak). Jídla nejsou dodatečné doslazená. Kuchař vaří na přepuštěném másle ghee, kokosovém a olivovém oleji.
Své menu si najde i vegetarián, celiak nebo jiný alergik. Stačí si nechat doporučit od personálu.

Kolik váží porce?

Přesné váhy jsem bohužel nenašel, proto pouze tipuji, že velikost porcí je od 250 do 350 gramů. Nutric bistro sleduje hlavně přijaté kalorie, protože lidé si je počítají pro hubnoucí účely. Váhy na obalech a na e-shopu bohužel chybí, ale ze zkušenosti potvrzuji, že mě jídla zasytila a po 3 chodech během dne jsem neměl hlad na svačinky ani chutě na sladkosti.

Jak si mám jídla připravit?

Na krabičkách návod k ohřevu nenajdete, ale na stránce ano. Čerstvou zeleninu a ovoce ohřívat nemusíte. Omáčky, masa nebo směsi ohřívejte v mikrovlnce, na pánvičce nebo v rendlíku jako běžná jídla. Snídaňové dezerty nebo pomazánky jezte za studena nebo tak, jak jste zvyklí. Nutric bistro připravujte a konzumujte jako jakékoliv jiné běžné jídlo dle vlastní chuti. Samozřejmě si jídla můžete dochutit kořením a bylinkami.

Kolik stojí jedno jídlo z Nutric bistra?

Ceny jsou velice proměnlivé. Záleží na délce vašeho odběru, na tom, zda denně jíte 2 nebo 3 chody, na tom, jaký kalorický příjem si zvolíte, a samozřejmě na tom, zda vám krabičky bude doručovat kurýr nebo si je vyzvednete sami. Velice orientačně je to 150 až 300 Kč za jedno jídlo. Doporučuji vypočítat si cenu svého meníčka v přehledné kalkulačce (sekce Objednat – výběr balení).

Kde všude Nutric bistro seženu?

Osobní odběr krabiček v Praze a blízkém okolí na základě předešlé objednávky (odběrná místa se pravidelně doplňují, na stránce najdete aktuální místa):

Kantýna Jídloačas (Praha 4, Krč), FialasGym (Praha 4, Kamýk), Xcopy (Praha 5, Anděl), Čerpací stanice RobinOil Plzeňská (Praha 5, Košíre), Čerpací stanice Českomoravská (Praha 9, Vysočany), Sun Angel solární studio (Praha 5, Anděl), Fitness Vagon (Praha 1, Národní třída), Fitness Kulaťák (Praha 6, Dejvice), Fitness-4life (Praha 9, Letňany), Fitladyclub Stodůlky (Praha 13), Fitness Star (Praha 4, Chodov), Solárium, pedikůra v NC Eden (Praha 10, Vršovice), Městská knihovna, bistro Quido, (Praha 1, Staroměstská), Joky Fitness (Praha 3, Vinohrady), NR-GM fitness club Energym (Praha 7, Holešovice), Studio Harmonie Říčany.

Rozváží se po Praze a Středních Čechách
Ideálně kontaktujte zákaznickou linku, kde vám upřesní, kdy a jak dováží na vaši adresu.rozvoz a odběr Nutric bistro

Povedlo se mi s Nutric bistrem zhubnout?

Bohužel ne, protože jsem recenzoval pouze 3 jídla během 1 dne 🙂 Chtěl jsem vám popsat svůj dojem z chutí, vůní, porcí a schopností pana kuchaře uvařit dobré jídlo z kvalitních surovin.
Každopádně svůj denní kalorický příjem jsem zcela jistě snížil. Jsem zvyklý za den sníst víc stravy s mnohem vyšší kalorickou hodnotou.
Díky krabičkám jsem ale neměl hlad ani chuť se přejídat nebo jíst sladké. Podobný účinek očekávejte také. Hubnutí se dostaví po cca 2 týdnech.

Slovo autora

Nutric bistro, zkušenosti
Lukáš Chládek, autor článku a recenzent krabičkové diety Nutric bistro

Věřím, že jsem vám vysvětlil vše podstatné a vaše prokliky nyní vedou přímo do e-shopu NutricBistro.cz 🙂 Jakékoliv další dotazy na krabičky nebo zkušenosti mi dejte vědět do zpráv. Rád pro vás dohledám odpovědi. Stejně tak jsem zvědavý, zda se vám s dietou povedlo dosáhnout cíle, který jste si dali.

Vše potřebné najdete také přímo na stránce NutricBistro.cz, takže se jděte podívat. Personál je velice milý, zkušený a ochotný.

Děkuji, že nás čtete a podporujete, milí čtenáři 🙂

4.5/5 - (2 votes)
Můj celkový dojem z krabičkové diety Nutric bistro
 • 100%
  Hubnutí - v případě dodržení stravovacích zásad určitě ano - 100%
 • 95%
  Kvalita potravin - vysoká, převážně BIO farmářské produkty z lokálních zdrojů, žádné polotovary - 95%
 • 90%
  Chutě a rozmanitost jídel - výborná, střídají se desítky receptů ve 4 typech jídelníčků - 90%
 • 50%
  Cena - diskutabilní, opadá nutnost vařit, chystat, nakupovat. Nutric bistro vás odbřemení od starostí - 50%
 • 75%
  Dostupnost - rozvoz po celé Praze a Středních Čechách, dostatek míst pro osobní odběr, - 75%
 • 100%
  Individuální přístup - ANO, lze si domluvit i vlastní jídelníček na míru - 100%
 • 90%
  Zkušenosti zákazníků na internetu - převážně velice pozitivní - 90%
86%

Finální verdikt

Nutric bistro nabízí 4 různé stravovací plány pro hubnoucí potřeby a odlehčení jídelníčku. S kvalitou a chutí pokrmů jsem byl převážně spokojený. Výběr je bohatý a vybere si každý. Jídelníček vám sestaví i na míru, pokud jste alergik, máte intoleranci nebo některé suroviny nemůžete ze zdravotních důvodů.
Cena je diskutabilní a hodně proměnlivá podle toho, co a na jak dlouho si objednáte. Přesný ceník si ověříte přímo na e-shopu. Odpočiňte si od soustavného nakupování, vaření a nošení jídel. Hubněte cíleně a nechte si poradit od výživových specialistů kolektivu Nutric bistro.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..