CGA800 – hubnutí, nebo hazard se zdravím?

Až se probudíte v novém roce s naléhavým nutkáním změnit svůj život k lepšímu, myslete přitom na své zdraví. Nebojte se změnit svůj životní styl, začít jíst zdravěji a více sportovat. Ztratíte kila navíc a získáte spousty nové energie a chuti do života. Rozhodně půjde o lepší rozhodnutí než drahé prášky na hubnutí, které vás připraví maximálně o peníze.

Dosáhnout štíhlé a pevné postavy není snadné a bez vlastního přičinění to nejde. Přesto spousta lidí raději sáhne po drahých tabletách a prášcích, které slibují rychlé a snadné zhubnutí. Některé nejenže nepomohou, ale dokonce mohou uškodit a to nejen peněžence. V tomto článku se podíváme na tablety CGA800. Zaměříme se na jejich složení, účinky, možná pozitiva i nedostatky.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Prášky na hubnutí dávají nereálné sliby

CGA800 – dávkování, cena a slibované účinky

Na stránkách CGA800.cz, kde lze tento přípravek zakoupit, se můžeme dočíst pouze o pozitivních účincích. Hlavní složkou je v tomto případě kyselina chlorogenová, která má údajně vliv na snižování nadváhy tím, že zvyšuje hladinu hormonu adiponektinu.

VÍTE, ŽE Adiponektin je polypeptidový hormon produkovaný a vylučovaný do krve prostřednictvím zralých tukových buněk? Jeho nízká hladina přitom způsobuje nejen zvyšování nadváhy ale také rozvoj cukrovky.

Právě na tomto faktu jsou prášky CGA800 založené. Samozřejmě tvrdí, že se jedná o čistě přírodní doplněk stravy, který obsahuje nejvyšší koncentraci kyseliny chlorogenové, získané z nejkvalitnějších zelených kávových zrn. Jednoduše samá „nej“.

Na stránkách se také uvádí, že přípravek účinkuje i bez držení diety a cvičení. Údajně má stimulovat organismus ke spalování tuků a přitom snižovat chuť k jídlu, ať jsou stravovací návyky jakékoliv. Výsledkem je úbytek tuků a rychlé snížení nadváhy během pár týdnů.

Slibované účinky CGA800:

 • efektivní hubnutí bez držení diet a cvičení
 • urychlení metabolismu
 • rychlejší spalování tuků
 • potlačení chuti k jídlu
 • zlepšení zažívání
 • snížení hladiny cholesterolu
 • přidání energie
 • tablety obsahují vlákninu, minerály a vitamíny
NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Stránky jsou udělané opravdu hezky a velmi přesvědčivě. Kromě čtivého textu plného odborných termínů obsahují také líbivé obrázky, a samozřejmě veskrze pozitivní reference “spokojených” uživatelů.

CGA800 a dávkování: Jedno balení obsahuje 30 tablet a stojí 690 až 990 Kč. V akci. Původní cena je údajně 2 190 Kč. Denně by se měly užívat dvě tablety. Měsíční “hubnoucí” kůra tak vyjde nejméně na 1 400 Kč. A to není zanedbatelná částka.

Nezapomínají se samozřejmě chránit větou, že přípravek nemusí působit na všechny stejně. Na konci stránek www.cga800.cz dokonce najdeme odstavec, kterým se zbavují jakékoliv odpovědnosti. Avšak kdo si je přečte?

“Ztráty tělesné váhy zobrazené na této stránce – to nejsou průměrné výsledky získané po podání doplňků stravy. Tato internetová stránka ilustruje konkrétní podrobné případy lidí, kteří měli reprezentovat výjimečnou situaci ztráty váhy, k čemuž mohly přispět další faktory. Typické výsledky hubnutí nebyly podrobeny vědeckým zkouškám provedeným na reprezentativním vzorku. CGA800 – není farmaceutickým produktem a není vydávaný na recept. CGA800 – je doplňkem stravy.”

Člověk, který si tu práci dá a podobným stránkám věnuje více času, je často nemile překvapen. Pozitivní reference jsou stejné, opakují se a jediné, co se mění, je datum přidání. Bohužel prodejci podobných přípravků vědí, že jejich cílová skupina jejich praktiky nikdy neodhalí.

Podívejte se na některé stránky, které CGA800 prodávají, slibují zázračné hubnutí a akční cen pouze “dnes”:

 • cga800.cz
 • www.biosady.cz
 • www.centrumakci.com

CGA800 – složení a reálné účinky

Podobně jako výše uvedené stránky fungují další a další stránky, které CGA800 vychvalují, obsahují tytéž informace, tytéž pozitivní reference a vše je zakončené obrovským tlačítkem KOUPIT. A samozřejmě za akční cenu, která končí zrovna v ten den. A následující den to vypadá úplně stejně. Je to vlastně taková nikdy nekončící výhodná nabídka.

Nikde se však nedočtete žádné podrobnosti o složení přípravku, natož kontakt na výrobce a prodejce tohoto zázračného přípravku a to už samo sobě nezní důvěryhodně, natož přesvědčivě. Jediné, co se dozvíme, je to, že přípravek obsahuje úžasnou kyselinu chlorogenovou.

Kyselina chlorogenová se nachází ve zrnech zelené kávy, ale také v kávě bez kofeinu, čaji, v broskvích a švestkách

I my jsme zapátrali po složení a po tom, co je kyselina chlorogenová a jak vlastně působí. Výsledek našeho hledání nebyl nijak úspěšný. Všeobecně není k dispozici příliš mnoho použitelných informací. Jediné, na co jsme narazili, byly desítky stránek s nabídkou přípravků na hubnutí obsahující tuto zázračnou avšak téměř neznámou látku.

Podařilo se nám pouze zjistit, že kyselina chlorogenová:

 • snižuje vysoký krevní tlak
 • podporuje detoxikaci
 • má psychostimulační účinky (zjištěno na základě pokusů na myších)
 • může být příčinou vzniku alergií na některé rostlinné látky
 • je původem projímavých účinků švestek, které tuto kyselinu rovněž obsahují

Pokud tedy chcete využívat pozitivní účinky zelené kávy, je rozhodně lepší zakoupit si doplněk stravy obsahují zelenou kávu v lékárně. Minimálně budou účinkovat stejně (tedy nijak), ale určitě budou stát méně peněz.

V článku Vědci: Tři šálky kávy denně tělu prospívají, po pěti a více tloustneme je zmiňován vědecký výzkum o vlivu kyseliny chlorogenové na obezitu. Obézním myším byla tato látka podávána každý den. Myši začaly zadržovat tuk v buňkách a objevila se u nich nesnášenlivost vůči glukóze a regulaci inzulínu, což by mohlo vést ke vzniku diabetu!

CGA800 recenze a zkušenosti

Pokud bychom dali na recenze uváděné na těchto stránkách, mohli bychom si myslet, že se opravdu jedná o výjimečný přípravek na hubnutí. Uvedené recenze bývají často falešné. Buď je přidávají sami tvůrci stránek, které neváhají využívat falešných FB profilů. A nebo si platí lidí, které do diskusí přispívají a přípravky úmyslně hodnotí kladně, aniž by s nimi měli jakékoliv zkušenosti. A navíc nové komentáře ani nelze přidávat a to ani tehdy, jsou-li pozitivní.

My jsme “sáhli” do nezávislých diskuzí a co se stalo? Zkušeností existujících lidí už zdaleka tak pozitivní nejsou. Uveďme si pár příkladů s tím, že to mnoha nalomeným lidem pomůže upustit od nerozvážného rozhodnutí.

Lidé jednohlasně varují před užíváním CGA800.

Myslete na své zdraví a neutrácejte peníze

CGA800 neseženete v lékárnách a žádný skutečný lékárník či lékař vám je ani nedoporučí. Zakoupit je můžete pouze na různých pochybných webových stránkách, které po zevrubnějším pročtení nic neříkajícího textu a přehnaně nadšených recenzí, nenabízí žádné podstatné informace. Mějte na paměti, že neexistuje žádný doplněk stravy, který by takto zázračně fungoval.

Pokud ano, pak by nadváha a obezita již dávno přestaly existovat a po světě by se pohybovali pouze štíhlí lidé.

Budu se tedy opět opakovat. A bude-li to nutné, budu se opakovat v každém článku. Žádné zázračné prášky na hubnutí neexistují. Existuje pouze silná vůle a chuť změnit životní styl pomocí zdravého jídelníčku a pohybu. V lékárnách můžete zakoupit takové přípravky, které vaší cestu štíhlejší postavou pouze podpoří.

5/5 - (1 vote)
 • Účinek
 • Zkušenosti uživatelek
 • Složení
 • Důveryhodnost
 • Cena
1.0

Moje hodnocení

Výobek s agresivní reklamou slibuje nesplnitelné a dle skutečných názorů jde o vyhozené peníze. Osobně bych neriskovala ani CGA800, ani jinou "hubnoucí magii".

2 Komentáře

 1. josef 17.2.2017
 2. Jindřich Trnka 1.10.2022

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..