Proerecta WOMEN: České tobolky zmírí negativní příznaky menstruace, PMS a menopauzy (kompetní produktové info)

Dovolte nám představit nový, velice prospěšný český doplněk pro ženy Proerecta WOMEN. Je určen pro všechny dospělé ženy, které se potýkají s:

 • nepříjemnými příznaky menstruace (únava, náladovost a vyčerpání)
 • premenstruačním syndromem (PMS), který ještě více zesiluje a prodlužuje nepříjemnosti spojené s menstruací
 • negativními příznaky menopauzy (po cca. 45. roku)
 • sníženým libidem, které negativně ovlivňuje sexuální kondici a soudržnost vztahu
 • hormonální nerovnováhou, která je obírá o sílu a životní vitalitu

Proerecta WOMEN jsou rostlinné tobolky s přidanými vitamíny a minerály cíleně namíchané pro specifické ženské potřeby. Pokud potřebujete ulevit od svých ženských problémů, čtěte dál o všech účincích, složení a dávkování.

Proerecta WOMEN, podrobné představení
Každá žena má právo na komfortní život. Proerecta WOMEN zohledňuje specifické ženské problémy a cíleně pomáhá.
CENA:nejvýhodnější 2+1 balení ZDARMA, 1098 Kč / 366 Kč za balení (KOUPIT)
SLEVOVÝ KÓD: women10 – vpisujte přímo do políčka v objednávkovém formuláři
VHODNÉ PRO:Plnoleté ženy, které mají těžký a nepříjemný průběh menstruačního cyklu, ženy s premenstruačním syndromem a zralé ženy, které pociťují negativní příznaky menopauzy.
NEVHODNÉ PRO:neplnoleté dívky, těhotné a kojící ženy, ženy alergické na některou rostlinnou složku (viz složení)
DÁVKOVÁNÍ:2 tobolky 1x za den, minimálně 1 měsíc, ideálně 3 měsíce
SLOŽENÍ:Maca peruánská, Ženšen pravý, Kotvičník zemní, Drmek obecný, hořčík, zinek, Bioperine, vitamíny B2, B3, B6, B12, D3
TYP:sypký prášek v HPMC tobolkách z potravinářské celulozy, vhodné pro vegany
LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS:ne, doplňky stravy předpis nevyžadují (nejde o lék)
DOSTUPNOST:oficiální e-shop nebo kamené sídlo firmy
TRVANLIVOST:minimálně 2 roky
PRODEJCE PRO ČR A SR:eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov, info@proerecta.cz, +420 607 657 370
KONTROLNÍ ORGÁNY:ČOI, Proerecta WOMEN SZPI, Proereta WOMEN
Základní informace o doplňku Proerecta WOMEN

Proč píšeme o doplňku Proerecta WOMEN?

Ano, jsme sice blog o hubnutí a zdravém stravování. Jelikož ale naše články čtou především ženy (děkujeme 🙂 ), ze kterých se každá jednou dočká negativních vlivů menstruace, PMS a nakonec i menopauzy, jsme si jisti, že pro vás bude představení Proerecta WOMEN užitečné a že pochopíte význam dodávat tělu prospěšné látky.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Tato negativa na sobě během života zpozoruje téměř každá žena. Některé se s nimi vypořádají hravě, některé je ale mají tak silné, že skutečně potřebují cílenou pomoc a to ihned.

Proerecta WOMEN je pro ženy, kterým příznaky menstruace, PMS nebo menopauzy ztěžují nebo znemožňují věnovat se denním povinnostem a aktivitám ,vychutnávat si život naplno a během krizového období se rapidně snižuje jejich životní komfort.

Co přesně je Proerecta WOMEN?

Jde o rostlinné tobolky obohacené vitaminy a minerály, které potřebuje každá zralá žena pro vitalitu a dobrou kondici. Pouze tak lze zmírnit nepříjemné příznaky menstruace, PMS nebo menopauzy.

Tyto stavy jsou sice běžné a potká se s nimi většina žen. Každá žena má zároveň právo cítit se dobře a příznaky na maximum utlumit.

Prorecta WOMEN, tobolky pro ženy
O problémech, se kterými Proerecta WOMEN pomáhá, se dočtete níže v článku. Pokud teď kliknete na tlačítko, dostanete se přímo do e-shopu Proerecta.cz k podrobným účinkům. V případě objednávky je zásilka u vás do 48 hodin.

Jaké jsou nejčastější negativní součásti menstruace, PMS a menopauzy?

A jak je dovede zmírnit Proerecta WOMEN?

Jistě se s některými běžné setkáváte a pravděpodobné vám ztrpčují život už nějaký ten rok. Bohužel nejde pouze o negativa menstruace. Až 70 % žen se setkává s PMS (premenstruační syndrom), který nepříjemné stavy nejenže zesiluje, ale trvá déle, než samotná menstruace. Objevuje se cca. 10 až 7 dní před menstruací a mizí krátce po začátku menstruace.

Negativní součásti menstruace:

 • Změny nálad jako na housenkové dráze – za to mohou kolísající hladiny hormonů. Je potřeba hladiny dostat co nejvíce do normálu (pomohou obsažené rostliny maca a kotvičník).
 • Snížené nebo extrémně zvýšené libido – vše ovládají kolísavé hormony.
 • Soustavná únava a vyčerpání – tělo přechází fyzicky náročnými procesy, které mu ubírají energii. Zde pomůže hořčík a ženšen.
 • Bolesti hlavy, které vás mohou doslova paralyzovat – souvisí s poklesem estrogenu, takže opět „hormonální houpačka“.
 • Citlivá a bolavá prsa – mohou za ně výkyvy estrogenu a progesteronu. Prsa jsou nateklá a bolestivá.
 • Bolesti a křeče v podbřišku (dysmenorea) – vznikají kvůli stahům děložní stěny, která se snaží vypudit sliznici. Tento proces zastavit nelze, ale lze zmírnit bolest díky vyšší produkci serotoninu (hormon štěstí a pohody). Křeče a bolest tak bude mírnější.
 • Přejídání, velká chuť k jídlu – jde o emoční zajídání smutku, úzkostí nebo stresu. Opět záležitost hormonální nerovnováhy.

Již tedy víme, že za většinou negativních stavů mohou rozcuchané hormony. Je potřebné podpořit přirozenou produkci těch, které nás dovedou uklidnit, zmírnit příznaky a navodit větší pohodu.

Negativní projevy PMS:

Jsou velice podobné menopauze, ale ještě o něco silnější. Zažívá je až 70 % žen, přičemž častější jsou u dospívajících dívek a mladých žen. Existuje až 150 doprovodných příznaků PMS.

Co je horší, objevují se 10 až 7 dní před nástupem menopauzy. Co to znamená? Znamená to, že kromě obvyklých 5ti dnů menstruace se může doba nepříjemných stavů prodloužit až na 15 dnů, což je polovina měsíce. O důvod víc pro dlouhodobé užívání Proerecta WOMEN, která vám uleví a umožní tyto 2 týdny „přežít“ snesitelněji.

Objevují se nejčastěji:

 • všechny výše zmíněné komplikace s silnější intenzitě
 • zmatenost, nesoustředěnost, poruchy vnímání okolí
 • soustavná rapidní únava
 • ostré bolesti a křeče podbřišku
 • nesnesitelná úzkost, strach, přecitlivělost, enormní změny nálad
 • vztek, zlost, křičení, emoční napětí
 • bolesti a otoky celého těla – hlava, svaly, končetiny, záda
 • vysoce citlivá prsa
 • pocení, žízeň návaly horka nebo zimnice
 • akné
 • snížená kvalita vlasů a pleti (padání, oteklá pleť)
 • časté močení, nutkání na noční močení a bolestivé močení

Tyto stavy možná zažíváte během menstruace, ale během PMS jsou ještě silnější a ještě více nesnesitelné.

VÍTE, že až 8 % žen trpí premenstruační dysforickou poruchou (PMDD)? Je to stav velice podobný PMS, který je ale tak nezvladatelný, že si vyžaduje léčbu hormony.

Proerecta WOMEN sice není lék, takže PMDD nevyléčí, dodá ale látky (vitamin B6, hořčík, zinek a další), které negativní příznaky PMDD pomáhají zmírnit a aspoň o něco lépe poruchu zvládat.

Negativní projevy menopauzy:

Vyjmenujeme opět několik podobných příznaků. U menopauzy je ale ten rozdíl, že trvá 2 až 4 roky, během kterých mohou být negativa „velice hlasitá„. Menopauza nastupuje mezi 45 až 55 lety a nedá se předpokládat, kdy přesně to bude.

Zůstává proto sledovat svůj stav a v případě, že začne být stav nesnesitelný, spolehnout se na Proerecta WOMEN pro všechny zralé ženy.

 • ztráta menstruace – menstruační cyklus již přestává být problémem
 • bohužel další příznaky, které vás mohou trápit až 2 roky, než menopauza odezní, jsou podobné, jako ty předešlé: návaly horka, pocení, poruchy spánku a nespavost, únava a vyčerpání, padání vlasů, úzkosti, smutek, deprese, pocity vyhoření, náladovost, zmatenost a nesoustředěnost, přibírání na váze, bolesti kloubů, ztráta sexuálního libida a vaginální suchost

Jak vidíte, všechny stavy se vzájemně prolínají, jsou si velice podobné a jediným rozdílem je intenzita, ve které je ženy musí prožívat. Některé je proto nezvládají tak dobře, jako ostatní, a právě pro ty je zde Proerecta WOMEN.

Pomoc existuje a i vy máte možnost nepříjemné stavy zmírnit a nenechat je obírat vás o kondici, vitalitu a náladu. Máte tak možnost žít pohodlnější a kvalitnější život.

Prospěšné a bezpečné složení Proerecta WOMEN

Tobolky neobsahují žádné přebytečné látky ani plnidla, které by neměly účinek na zmíněné negativní projevy. Žádná barviva, příchutě, konzervanty ani aromata. To, co dostáváte, jsou pouze byliny ve vysoké kvalitě obohacené o vitamíny a minerály.

BEZPEČNOST JE PRVOŘADÁ:

SZPI, Proereta WOMEN

Všechna tvrzení o účincích prověřuje a odsouhlašuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (státní kontrolní orgán SZPI). Pro zákaznice je to záruka jistoty, že účinky složek nejsou nijak zveličené ani nepravdivé. Tyto přísliby si můžete kdykoliv ověřit přímo na stránkách SZPI v tabulkách, tzv. „vodítkách výživových a zdravotních tvrzení.

Extrakt z Macy peruánské

(Lepidium meyenii, 500 mg v denní dávce)

Maca peruánská, složení Proerecta WOMEN
 • Udržuje plodnost (větší šance na početí),
 • udržuje sexuální funkce (nedojde k oslabování libida),
 • podporuje hormonální systém (zmírní výkyvy nálad a emoční problémy),
 • pomáhá udržovat bezproblémovou menopauzu (a její nesnesitelné příznaky),
 • pomáhá uchovat fyzické a duševní zdraví (dobrá vitalita a psychická pohoda),
 • pomáhá uchovat vytrvalost a vitalitu (které menstruace a menopauza oslabuje).

Extrakt ze Ženšene pravého

(Panax ginseng, 200 mg v denní dávce)

Ženšen pravý, složení Proerecta WOMEN
 • Udržuje sexuální zdraví,
 • udržuje paměť a krevní oběh,
 • udržuje imunitní systém (ten může vyčerpání oslabovat a žena je náchylnější k nachlazení),
 • napomáhá bdělosti a vitalitě (když se o vás bude pokoušet menstruační a menopauzální únava a vyčerpání),
 • udržuje správný fyzický a duševní stav,
 • udržuje koncentraci a koordinaci,
 • zmírňuje hladinu stresu (který může být přítomen během celého života žen).

Kotvičník zemní

(Tribulus terrestris, 200 mg v jedné dávce)

Kotvičník zemní, složení Proerecta WOMEN
 • Podporuje zdraví pohlavních orgánů (menstruace ani PMS nebude tak výraznou zátěží),
 • pomáhá uchovat hormonální aktivitu,
 • udržuje normální funkce močové, nervové a dýchací soustavy,
 • normální činnost kardiovaskulárního systému,
 • přispívá k přirozené obranyschopnosti, udržuje normální stav pokožky, úst a dásní.

Hořčík

(Magnesium, 187,5 mg v denní dávce)

hořčík, složení Proerecta WOMEN
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání,
 • přispívá k normální činnosti svalů,
 • k normální psychické činnosti (slabější výkyvy nálad),
 • udržuje normální stav kostí a zubů.

Extrakt z Drmku obecného

(Vitex agnus castus, 62,5 mg v denní dávce)

Drmek obecný, složení Proerecta WOMEN
 • Pomáhá uchovat menstruační komfort (snesitelnější cyklus),
 • přispívá k úlevě od premenstruačního syndromu PMS a menopauzy.

Zinek

(10 mg v denní dávce)

zinek, složení Proerecta WOMEN
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukci,
 • udržuje normální stav vlasů, nehtů, pokožky a zraku,
 • udržuje normální funkce imunitního systému.
Podrobné složení a etiketa doplňku Proerecta WOMEN.

Jde vidět, že výrobce skutečně nešel po hezkých, navoněných a barevných tobolkách se sladkou chutí, které by se možná lépe vyjímaly v regálech. Naopak se zaměřil pouze na důležité, zdraví prospěšné látky potřebné pro zralé ženy a zlepšení jejich životního komfortu.

Užívání a dávkování

Užívání je zcela jednoduché, dávkují se 2 celé tobolky každé ráno. Zapijte je čistou vodou.

Dávku nesnižujte ani nezvyšujte. Pokud dávku zapomenete užít, pokračujte až další den. Složení je každopádně bezpečné, nenávykové a zkontrolované státním orgánem SZPI.

Proerecta WOMEN není vhodná pro neplnoleté dívky, těhotné ani kojící ženy (stejně jako žádné jiné doplňky stravy).

Pokud již nyní užíváte podobný přípravek s podobnými účinky, doporučujeme vybrat si pouze jeden z nich.

Dózu skladujte na suchém, temném a chladném místě (komora, šuplík, lékárnička), aby nebyla na přímém slunci nebo ve vlhku. Doporučujeme skrýt před dětmi, aby si tobolky nespletly s bonbóny.

užívání a dávkování Proerecta WOMEN
Denní dávka Proerecta WOMEN jsou 2 tobolky každé ráno. Zapijte vodou. Užívejte minimálně 1 měsíc, ideálně 3 měsíce.

Proerecta WOMEN - ceník a dostupná balení

Výrobce doporučuje pro dosažení plných účinků aspoň 1 měsíc užívání.
Ideální jsou aspoň 3 měsíce užívání. Účinky zůstávají ještě několik týdnů po vysazení.
WOMEN můžete objednat s kamarádkami, o kterých víte, že potřebují úlevu a pomoc s problematickou menstruací, PMS nebo menopauzou. Nákup bude výhodnější.
Proerecta WOMEN1 balení na měsíc > 60 tobolek2 + 1 balení ZDARMA na 3 měsíce > 90 tobolek4 balení na 4 měsíce > 240 tobolek
1 balení Proerecta WOMEN3 balení Proerecta WOMEN4 balení Proerecta WOMEN
Cena za denní dávku:19,90 Kč 12,20 Kč 12,49 Kč

Často kladené otázky a užitečné informace před nákupem

Pokud vás bude zajímat cokoliv dalšího, co nenajdete v častých otázkách, zeptejte se v komentářích nebo kontaktujte přímo prodejce (kontakty níže).

Kde koupím Proerectu WOMEN nejvýhodněji?

Jednoznačně na oficiálním e-shopu (KLIKNĚTE ZDE A VYBERTE SI POČET BALENÍ). Jedině tak je zaručeno, že nezaplatíte více na maržích a provizích dalších „prodejců“, kteří výrobek pouze přeprodávají.

Existuje slevový kód a jak slevu uplatním?

Ano, váš čtenářský kód je women10 a uplatníte jej v příslušném políčku přímo v objednávce. Ušetříte 10 % z celé hodnoty objednávky.

Jak mi WOMEN doručí a kolik zaplatím za poštovné?

– Balík do ruky (Česká Pošta) – 99 Kč
– Kurýrní služba GLS – 99 Kč
– Zásilkovna v okolí vašeho bydliště – 49 Kč
– osobní odběr na kamenné pobočce – ZDARMA

Jak dlouho trvá doručení?

Obvykle 2 pracovní dny od přijetí objednávky. Pokud objednáte ráno do 10:00, zboží odešlou ještě ten samý den.

Jak je zboží zabaleno?

Velice diskrétně a nenápadně. Pouze obyčejná bublinková obálka se štítkem se vaším jménem. Nikde žádná reklama, slogany ani obrázky.diskrétní balení Proerecta WOMEN

Pro koho je Proerecta WOMAN určená?

Pro všechny plnoleté ženy, které mají těžký a nepříjemný průběh menstruačního cyklu, ženy s premenstruačním syndromem PMS a zralé ženy, které pociťují negativní příznaky menopauzy. Všem těmto ženám pomůže WOMEN zmírnit nesnesitelné pocity a stavy, pomůže navodit správnou hormonální rovnováhu a zlepšit tak kvalitu a pohodu v životě.

Kdo by WOMEN neměl užívat?

Neplnoleté dívky, těhotné a kojící ženy, ženy s alergií na některou rostlinnou složku. Tobolky mohou být zbytečné pro ženy, které menstruaci a nepříjemné stavy zvládají bez problémů a nesnižují jim životní komfort.

Existují negativní vedlejší účinky?

Žádné nebyly zatím hlášeny a výrobek je bezpečný za předpokladu doporučeného dávkování 2 tobolky každý den po ránu.
Možným příznakem je alergie na některou složku (viz sekci Složení).

Kdo kontroluje a schvaluje bezpečnost výrobku?

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Máte jistotu, že nakupujete bezpečný, ověřený a účinný produkt

Jak dlouho mám Proerectu WOMEN užívat?

Abyste naplno vytěžila prospěšné účinky, je potřebný minimálně měsíc užívání (1 balení).
Ideální je doba 3 měsíců (3 balení) a tuto péči doporučuje i výrobce.
Nejvýhodněji vychází 4měsíční péče (4 balení).
Je vhodné sledovat, jak se vám ulevuje cyklus po cyklu, abyste skutečné poznala rozdíl a zlepšení.

Jsou výsledky trvalé? nevrátí se nepříjemné pocity?

Bohužel nic není věčné. Proerecta WOMEN je rostlinný doplněk stravy, který doplňuje běžný jídelníček o prospěšné látky. Pokud tyto látky opět ze stravy vyřádíme, nemohou na tělo působit. Je vhodné přijímat je dlouhodobě pro dlouhodobě pozitivní výsledky.

Mohu výrobek reklamovat, pokud mi nesedne?

Ano, firma eMarkest, s.r.o. vychází zákaznicím vstříc a nemá problém kdykoliv vrátit peníze, pokud nebudete spokojená.

Kontakty

– výrobce a prodejce > eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 13000 Praha 3, Žižkov, IČ: 24272973, DIČ: CZ24272973
– oficiální e-shop > proerecta.cz
– telefon (PO-PÁ, 09:00-18:00) > 607 657 370
– mail > info@proerecta.cz

Věříme, že jsme plně zodpověděli všechny vaše dotazy. Pokud ano a myslíte, že Proerecta WOMEN pomůže s komplikacemi a nepříjemnými stavy i vám, přejděte přímo do eshopu k jednoduchému objednávkovému formuláři.

Balíček dostanete do 48 hodin. Nezapomeňte uplatnit slevový kód women10 na slevu 10 % z celého nákupu, vážené čtenářky 🙂

Kliknutím na tlačítko níže se dostanete do e-shopu Proerecta.cz
Proerecta WOMEN

5/5 - (1 vote)
Celkové zhodnocení Proerecta WOMEN
 • 100%
  Účinnost - 100%
 • 100%
  Složení - 100%
 • 100%
  Bezpečnost a důvěryhodnost značky (pod dohledem SZPI) - 100%
 • 80%
  Cena - 80%
 • 100%
  Užívání - 100%
 • 90%
  Zkušenosti - 90%
95%

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..