Blendea SUPERCHILL: Usínejte rychleji, spěte vydatněji a buďte se dokonale svěží (podrobné představení usínacího nápoje)

Večer usnout bez problémů, spát nepřerušeně aspoň 8 hodin a vzbudit se svěží s energií do nového dne? Ano, přesně to je definice zdravého a vydatného spánku. Takové spaní je ale pro mnohé dnešní lidi pouze „nesplněným snem“.

Proto vám představuji zlepšovák pro podporu usínání, nerušeného spaní, relaxace a navození duševní pohody. Rostlinná instantní směs Blendea SUPERCHILL pro přípravu večerního nápoje.

Vyjmenuji všechny složky a jejich potvrzené účinky, správné dávkování, užitečné informace, a samozřejmě odkážu na nejvýhodnější nákup. Pokud nespíte tolik, kolik potřebujete a nedostatek energie omezuje váš výkon během dne, SUPERCHILL vás bude zajímat.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Blendea SUPERCHILL, recenze

Základní informace o produktu Blendea SUPERCHILL

SLOŽENÍ: Meduňka lékařská, Vitánie snodárná, Kozlík lékařský, kakao, banán, vanilka
UŽÍVÁNÍ:1 dávka (5 g směsi) před spaním
BALENÍ: neprodyšná kartonová dóza, plech, hliníkové a plastové víčko
OBJEM BALENÍ:100 g
POČET DÁVEK:20 dávek
DOPORUČENÁ DÁVKA:1 ČL (5 g směsi)
CHUŤ:banánovo-čokoládovo-vanilková chuť s dozněvem bylinek
FORMA:jemně mletá prášková směs
TYP:instantní nápoj
LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS:ne
DOSTUPNOST:e-shop a sídlo eshopu (osobní odběr)
VHODNÉ PRO:Lidé s problematickým usínáním, přerušovaným a krátkým spánkem, nevydatným odpočinkem a slabou energií po probuzení. Lidé pod stresem, které negativní myšlenky obírají o spánek. Vhodné od 3 let.
NEVHODNÉ PRO:těhotné a kojící ženy, děti do 3 let (obecná formulace platná pro všechny doplňky stravy)
TRVANLIVOST:minimálně 1 rok a více
PRODEJCE PRO ČR A SR:eMarkest, s.r.o., Domažlická 1232/3, 130 00, Praha 3 – Žižkov, sona@blendea.cz
SLEVOVÝ KÓD:doplním po spuštění prodeje
CENA:od 379 Kč / balení (KOUPIT)
Základní informace o směsi pro podporu usínání Blendea SUPERCHILL

Je tento článek zákaznickou recenzí usínací směsi Blendea SUPERCHILL?

Není. Jsou to velice podrobné a užitečné informace pro budoucí zákazníky. Byl bych nerad, kdyby jste nakupovali „zajíce v pytli“. Jistě oceníte kompletní přehled.

ZNAČKU BLENDEA JIŽ DOBŘE ZNÁME A MILUJEME JI. PROČ?

logo Blendea

SUPERCHILL vyrábí česká značka Blendea, která nám na zhodnocení posílá všechny svoje nové produkty.

Již jsme recenzovali a hodnotili jejich skvělý posilňující SUPERBOOST pro přirozenou podporu imunity (oceníte hlavně na podzim a v zimě), kávovou směs SUPERCOFFEE s medicinálními houbami pro doplnění energie a lepší zvládání zátěže, zkrášlující SUPEBEAUTY pro pevné nehty, husté a odolné vlasy a zářivou pleť, veganský SUPERPROTEIN pro pevnost kloubů, šlach a svalů a stěžejní produkt SUPERGREENS – zelenou směs superpotravin pro očistu organismu a doplnění zásadních prospěšných látek.

Nejnovějším z produktů Blendea je právě „usínací“ SUPERCHILL a já si velice vážím, že vám mohu tuto očekávanou a nápomocnou novinku představit jako první 🙂 Díky, Blendeo.

Blendea SUPERCHILL

Je SUPERCHILL lékem proti nespavosti?

Není a tak je to správně. Blendea vyrábí prospěšné, převážně rostlinné a co nejméně zpracované doplňky výživy, které spadají mezi potraviny.

Léky a prášky na spaní mají své nevýhody. Sice pomohou rychle usnout, ale člověk se po nich budí omámený, jakoby po kocovině, navíc u nich hrozí riziko závislosti a nežádoucí stav, kdy již nedovedete usnout bez nich. Účel splní a vy usnete. Bohužel už nehledí na to, jak se budete cítit po ránu a zda zvládnete své každodenní povinnosti.

Přesně proti této „politice“ značka Blendea brojí svými nenávykovými, prospěšnými, a hlavně přírodními produkty.

Pokud vám ale lékař diagnostikoval některou poruchu spánku (insomnie, spánková paralýza, spánková apnoe a pod.), upozorňuji, že doplňky je léčit nepomohou. Vždy dbejte doporučení lékaře.

Co přesně je Blendea SUPERCHILL?

Rostlinná směs ovoce a bylin s relaxačními účinky ve 100% BIO kvalitě. Bez průmyslového zpracování a v té nejčistější formě složek, které se pouze suší a jemně melou.

Nápoj lze užívat denně bez rizika nežádoucích účinků, návyku nebo závislosti, případně pouze během večerů, kdy cítíte, že by byl spánek mizerný.

Nepolykají se žádné tablety. Naopak. Blendea myslí vždy na jednoduchost a chutnost užívání, a proto vyrábí nápojové směsi. Věřte, že vám bude SUPECHILL chutnat stejně jako nám.

Chuť je čokoládově-banánová s dozněvem ovoce a bylin. Je v ní krásně cítit použité složky a stejně dobře i voní. Pokud je někdo zvyklý pít před spaním kakao, SUPERCHILL se vám stane výbornou náhradou. Ani si neuvědomíte, že pijete něco, co vám má pomoct usnout a to si na výrobcích Blendea cením. Člověk prospívá vlastnímu tělu a zároveň si pochutnává.

Podrobné účinky a kompletní složení

Zde vás chci upozornit, že na trhu jsou desítky, ne-li stovky výrobků, které podporu vydatného spánku sice slibují, ale po prozkoumání potvrzených účinků zjistíte, že jsou tvrzení přehnaná nebo dokonce nepravdivá.

Proto si prokázané účinky ověřuji přímo ve Vodítkách k problematice zdravotních a výživových tvrzení na stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI). Ta kontroluje a monitoruje všechny doplňky stravy, které se na český trh uvádějí.

Tak je zaručeno, že „reklamní“ tvrzení na stránkách reálně odpovídají tomu, co povoluje tvrdit přímo státní orgán. Pro zákazníka je tak nákup i užívání bezpečnější a bez zbytečných reklamních sloganů. Vše je tedy naprosto košer 🙂 Co jsem dohledal o složkách Blendea SUPERCHILL?

složení Blendea SUPERCHILL
Tohle je kompletní složení. Žádná barviva, aromata, dochucovadla, sladidla, konzervanty a nic, co byste užívat nechtěli, a vzhledem ke zdravé výživě ani neměli.

Vitánie snodárná (Ashwaganda, země původu: Indie)

Vitánie snodárná, Blendea SUPERCHILL
Vitánie snodárná (Ashwagandha), kořeny

V tabulkách pod složkami vidíte všechny účinky, které uznává i Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Ta má na starost bezpečnost a účinnost potravin, mezi které patří jak doplňky stravy, tak konkrétní rostlinné složky.

Kořeny a další části vitánie prokazatelně přispívají spánku a relaxaci, podporují duševní zdraví a navozují tak pro organismus stav, kdy rychle a hluboce usne.

Vitánie má také vliv na omlazení, normální funkce reprodukční a dýchací soustavy, stav pokožky nebo výdrž svalů. Rostlina, která si zde své místo jednoznačně zaslouží.

Vitánie snodárná, Ashwagandha, účinky podle SZPI

Meduňka lékařská (země původu: Indie)

Meduňka lékařská, Blendea SUPERCHILL
Meduňka lékařská, listy

Meduňka má z celého složení nejvíce prospěšných účinků, hlavně na spánek a relaxaci. I díky tomu meduňku najdete v čajích, nápojích, tobolkách a pilulkách na spaní velice často.

Státní inspekce potvrzuje vliv na mentální zdraví, emoční komfort, usínání a spánek, relaxaci, fyzickou pohodu, což jsou všechno stavy, které jsou pro hluboký a vydatný spánek prvořadé.

Dále pak podporuje normální trávení, činnost oběhové soustavy, štítné žlázy, takže to není „jenom“ o spánku.

Meduňka lékařská, účinky podle SZPI
Meduňka, účinky podle SZPI

Kozlík lékařský (Valeriána, země původu: Česká republika)

Kozlík lékařský, Blendea SUPERCHILL
Kozlík lékařský (Valeriána), květ

I kozlík SZPI vnímá jako účinnou bylinu pro zdravý spánek, duševní zdraví, relaxaci a podporu usínání.

Dále nabízí normální trávení a kognitivní funkce (paměť, pozornost, myšlení, chápání) a normální činnost srdce. Další tradiční česká bylinka, která vás zavede do říše snů 🙂

Kozlík lékařský, účinky podle SZPI

A co banán, vanilka a kakao? Nemají účinky na zdravý spánek a usínání?

Ve vodítkách SZPI jsem našel pouze kakao. Znamená to, že státní orgán účinky ostatních zatím nesledoval nebo se mu nepovedlo je potvrdit. Proto jsem prohledal několik zahraničních odborných stránek o zdraví a výživě, kde jsem dohledal tyto informace:

Kakao (Kakaovník pravý, země původu: Peru)

Kakao (Kakaovník pravý), Blendea SUPERCHILL
Kakao (Kakaovník pravý, boby)

Kakao má podle SZPI „pouze“ antioxidační vlastnosti a přispívá krevnímu oběhu. Pamatujte, že pro mnohé lidi (hlavně děti) je teplé kakao spolehlivým usínacím nápojem. I díky tomu si Blendea kakao vybrala jako hlavní součást složení.

Hledal jsem ale dál a našel tyto benefity:

 • Díky polyfenolům snižuje záněty a krevní tlak, zlepšuje prokrvení, snižuje riziko srdečního infarktu a mozkové mrtvice, zlepšuje hladinu cholesterolu a krevního cukru. Tyto příznivé účinky jsou důležité i mimo spaní.
 • Může zlepšit náladu a snížit příznaky depresí, které často víří v hlavě a nelze kvůli nim usnout.
 • Může pomáhat s regulací hmotnosti, snižovat pocity hladu a zvýšit sytost.
 • Pomáhá s dýchacími těžkostmi (astma).
 • Antibakteriální vlastnosti
 • Stimulace imunity
Kakaovník pravý, účinky podle SZPI

Banánovník (Musa acuminate, země původu: Peru)

Banánovník, Musa acuminate, Blendea SUPERCHILL
Plody banánovníku (Musa acuminate)

K banánu jsem přímé účinky na usínání a kvalitu spánku nedohledal. Pořád ale jde o zdravou potravinu, která tělu dodá prospěšné látky. Víte, že banán je nejprodávanější ovoce v Česku? Určitě vám chutná také.

Banán má tyto prospěšné účinky:

 • Banán může prohloubit spánek. Snižuje hladinu krevního cukru, který vás během noci může jinak budit tím, že zvyšuje energii.
 • Může pomáhat při hubnutí. Banán má málo kalorií, ale přesto je výživný a zasytí, takže může snižovat večerní chuť k jídlu, vlčí hlady a přejídání se před spaním, které jednak ruší spánek a přispívají k tloustnutí.
 • Zlepšuje trávení. Obsažená vláknina vyživuje prospěšné bakterie v trávícím traktu. Navíc navozuje pocit sytosti.
 • Obsahuje prospěšné živiny (draslík, hořčík, měď, mangan, vlákninu, bílkoviny, vitamín B6 a C). Díky draslíku pomáhá snižovat krevní tlak a chránit srdce a podporovat správnou činnost ledvin.
 • Díky složení je to výborná potravina i pro sportovce. Snižuje svalové křeče a bolesti po cvičení, které vám, pokud sportujete, možná nedovolí zamhouřit oka 🙂

Banán v SUPERCHILL tedy spánek přímo nenavozuje, ale má zajímavé účinky vzhledem ke kvalitě spaní bez probouzení kvůli hladu nebo kručení v břichu před spaním.

Vanilka (Vanilla planifolia, země původu: Madagaskar)

Vailka, Vanilla planifolia, Blendea SUPERCHILL
Vanilkové lusky (Vanilla planifolia)

Česká inspekce tento účinek nejmenuje, ale odborný zdroj tvrdí, že vanilka má uklidňující účinky, které při snaze usnout vřele uvítáte.

Vanilka také dotváří celkovou skvělou chuť nápoje pro usínání. Za ochucování pouze rostlinnými, a tedy přírodními surovinami chválím všechny produkty z řady Blendea.

I vanilka se ale může pochlubit několika benefity:

 • pomáhá proti plynatosti
 • zmírňuje bolesti zubů
 • zmírňuje horečky
 • afrodiziakální účinek
 • zdravá náhrada mlsání
 • je výživná
složení a výživové hodnoty Blendea SUPERCHILL
Složení a výživové hodnoty Blendea SUPERCHILL

Jak tedy vidíte, Blendea SUPERCHILL obsahuje rostliny s potvrzenými účinky na kvalitu spánku, relaxaci, usínání a zdravý spánek.

Vyjmenoval jsem účinky, které ve svých vodítkách uvádí státní dozorující orgán SZPI.

SUPERCHILL je proto účinný, naprosto bezpečný instantní rostlinný nápoj pro váš vytoužený hluboký a vydatný spánek. Pojďme na to, jak se užívá.

Doporučené dávkování a chutné užívání

SUPERCHILL je instantní nápoj z vysušených a rozemletých rostlin, kořínků a plodů. Výsledkem je tedy sypká směs ve 100% BIO kvalitě.

1 balení váží 100 gramů a obsahuje 20 dávek. Jedna dávka je tedy 5 gramů směsi.

Užívání je chutné a bleskurychlé:

užívání a dávkování Blendea SUPERCHILL
 • 1 zarovnanou čajovou lžičku směsi (5g) nasypte do skleničky
 • Zalijte 200 ml horké, nikoliv vroucí vody nebo mléka (pokud se vám voda uvaří, nechte jí minutku vychladnout, aby se prospěšné látky neznehodnotily)
 • Pijte samotné nebo zalité mlékem, dochutit můžete medem nebo cukrem. Záleží, jak intenzivní chuť a sladkost máte rádi. Směs není nijak dodatečné dochucená a má přirozenou „čoko-banánově-bylinkovou“ chuť. Věřte, že vám zachutná a nebudete bez ní chtít ani do postele 🙂
 • No a teď už jenom umýt zuby a rychle usnout, abyste se zítra vzbudili svěží a odpočatí.

VLASTNÍ TIP:

Směs se hůře rozmíchává, pokud ji vodou či mlékem zalijete najednou. Doporučuji do skleničky dát lžičku směsi, trošku zakápnout tekutinou, pořádně rozmíchat na kaši a až tu zalít zbytkem tekutiny. Jinak by se vám mohly vytvořit hrudky.

– Hliníkové víčko má poměrně ostré hrany, takže dávejte pozor, až budete dózu otevírat, abyste se nepořezali.

užívání a dávkování Blendea SUPERCHILL
Doporučená denní dávka je 1 až 1,5 čajové lžičky, a tedy cca. 5 gramů směsi.

Ceník, slevové kódy, předobjednávka a výhodný nákup

Nezapomeňte, že nejlevněji nakoupíte vždy na oficiálním e-shopu. Ceny klesají počtem balení a opakované objednávky získávají další slevy.

Počet balení a dávek:Cena:
1 balení / 20 dávek439 Kč
2 balení / 40 dávek419 Kč za 1 bal.
3 balení / 60 dávek399 Kč za 1 bal.
4 balení / 80 dávek379 Kč za 1 bal.

Certifikáty, kontrolní úřady a záruka kvality

Všechny produkty Blendea jsou řádně evidovány předepsanými úřady. Získáváte tak jistotu bezpečného nákupu, a hlavně bezpečného a účinného produktu.

záruka kvality Blendea SUPERCHILL
 • Produkt splňuje podmínky systému analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů ve výrobě potravin (potvrzení a bezpečnosti kvality během výroby)
 • Výrobek řádně eviduje Ministerstvo zdravotnictví (úřad eviduje, že je SUPERCHILL legálně v prodeji)
 • Každá šarže podléhá kontrole a analýze (sleduje se obsah nepovolených či nebezpečných látek v každé šarži)
certifikáty Blendea SUPERCHILL
 • V-Label je mezinárodně uznávaný registrovaný symbol veganských a vegetariánských produktů. Pro spotřebitele je spolehlivým průvodcem při nakupování. V ČR V-Label uděluje Česká veganská společnost.
 • Symbol Eko zemědělství informuje, že pěstování je tradiční a bez vstupu chemického průmyslu (umělá hnojiva, pesticidy, herbicidy, fungicidy a pod.).
 • This product plants one tree je iniciativa, kdy firma za prodané zboží posílá určitou částku na výsadbu stromů v částech Země s nadměrným těžením dřeva a odlesňováním.

Zde je jasně znát, jak si značka Blendea zakládá na tom, aby byla co nejmenší zátěží pro životní prostředí, ale pořád vyráběla prospěšné a kvalitní potraviny. Značky s takovou firemní etikou jsou přesně to, co zákazníkům pomáhá a chrání je zároveň.

Blendea SUPERCHILL

Často kladené otázky aneb co je dobré vědět před nákupem

Kdo a kdy může SUPERCHILL užívat?

Kdokoliv starší 3 let, kdo má problém usnout, během noci se často budí a spí krátce, nevydatně a ráno vstává s pocitem, že ani nespal. Nápoj lze pít i podvečer pro večerní relax, klid a upokojení mysli. Pomůže těm, komu v hlavě celý večer víří stresující myšlenky, kvůli kterým nedovede usnout.

Pro koho SUPERCHILL není vhodný?

Jde o rostlinnou směs, proto se podívejte na složky výše, zda na některou z nich nemáte alergii.
Výživové doplňky se obecně nedoporučují těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Jinak je užívání bezpečné a nenávykové.

Je SUPERCHILL lék na nespavost a poruchy spánku?

Ne. Je to doplněk stravy pro podporu relaxace, usínání a vydatný spánek bez buzení. Tyto prokazatelné účinky má meduňka, vitánie a valeriána. Kakao, banán a vanilka tyto účinky potvrzené nemají, ale k lepšímu spaní pomáhají také.

Jak SUPERCHILL voní a chutná?

Hlavní chutí a vůní je mix kakaa a banánu ozvláštněný vanilkovými lusky. V chuti i vůni lze cítit usínací bylinky. Dítě by řeklo, že je to takové „mňam banánové kakao“ 🙂

Jak mám SUPERCHILL užívat?

Dávku směsi zalijte 2 dcl horké, ale ne vroucí vody nebo mléka. Dochutit můžete medem nebo jiným oblíbeným sladidlem. Užívat lze denně nebo pouze v případě, že se vám nedaří usnout.

Jak SUPERCHILL skladovat?

Suché, chladné místo bez slunečního světla, a tedy spíž, šuplík nebo kredenc. Doba spotřeby jsou 2 roky.

Je SUPERCHILL v BIO kvalitě?

Ano, šetrné pěstování a minimální průmyslové zpracování dovoluje směsi používat označení „100% BIO kvalita“.

Je SUPERCHILL vhodný pro vegany a vegetariány?

Ano, neobsahuje žádné živočišné produkty.

Mohu zboží kdykoliv reklamovat?

Ano, značka Blendea zákazníky do ničeho nenutí a v případě nespokojenosti vrací peníze zcela férově a k vaší spokojenosti.

Jak dlouho trvá doručení?

Standardně 2 pracovní dny od objednání.

Obsahuje SUPERCHILL nějaké chilli nebo je pálivý?

Ne 🙂 Chill neznamená chilli ve složení, ale anglické slůvko „chill“ jako oddech, odpočinek a čilaut.

Co teď?

Teď už jenom klikněte na tlačítko níže, a pokud se vám špatně usíná a pořád se budíte, SUPERCHILL si určitě objednejte. Do 2 dnů je u vás. Věřím, že vám můj článek pomohl rozhodnout se. Určitě se se zkušeností podělte v komentáři. Děkujeme, že nás čtete.

Blendea SUPERCHILL, e-shop
Rate this post
Podrobné hodnocení
 • 100%
  Účinky (potvrzené státní inspekcí SZPI) - 100%
 • 100%
  Kvalita složení (pouze ovoce, bylinky a kořínky - žádné přídatné látky) - 100%
 • 100%
  Bezpečnost užívání (rychlé, příjemné díky chuti a vůni, nenávykové, přirozené) - 100%
 • 100%
  Chuť a vůně (zachutná každému, kdo rád kakao, banány a vanilku, včetně dětí a mužů) - 100%
 • 90%
  Nutriční profil (látky s pozitivním vlivem na kvalitu spánku, usínání a relaxaci a nerušené spaní) - 90%
 • 100%
  Jednoduchost přípravy (zalijete, zamícháte, vypijete a jdete pomalu na kutě) - 100%
 • 75%
  Vydatnost jednoho balení (20 dávek, 100 g, spotřebitelé jistě ocení větší a levnější balení) - 75%
 • 100%
  BIO kvalita - 100%
 • 100%
  Ekologické pěstování - 100%
 • 98%
  Důvěra ke značce Blendea na Heuréka.cz (hodnotí samotní zákazníci) - 98%
96%

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..