Slim Pasta: Podrobné představení hubnoucích příloh z konjaku. Co vědět před nákupem?

Slim Pasta je značka dietních a nízkosacharidových příloh, těstovin, rýže a dresinků pro váš odlehčený hubnoucí jídelníček. Každé hubnutí si žádá změnu stravování. Pokud se ale nechcete vzdávat oblíbených pŕíloh, ale potŕebujete snížit kalorický příjem, Slim Pasta jsou potraviny přesně pro vás.

V podrobném pŕedstavení výrobků Slim Pasta vysvětlím všechny benefity a hubnoucí účinky, poradím, jak Slim Pastu konzumovat a jaké lahodné a zdravé recepty lze připravit. Poradím také, kde Slim Pastu nakoupit nejvýhodněji a jaké výhodné balíčky jsou v nabídce. Náš blog potravinám pro podporu hubnutí fandí. Dočtete se i informace, které na e-shopu nenajdete, tak čtěte pozorně 🙂

Pokud tedy milujete těstoviny, omáčky s přílohou, ýži a rizoto a chcete tyto vysoce sacharidové přílohy vyměnit za lehčí a dietnější alternativu, Slim Pastu si zamilujete stejně jako já 🙂

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Slim Pasta, recenze a představení

Naše stránka není prodejcem výrobků Slim Pasta. Máme s nimi výborné zkušenosti, proto vás budu v celém článku odkazovat přímo na e-shop.

Tam totiž vždy najdete nejvýhodnější cenu, všechny výrobky ihned k odeslání, mnohé slevy, a samozřejmě prvotřídní zákaznický servis 🙂

Pokud se chcete na produkty podívat ihned, klikněte na tlačítko. Dostanete se do e-shopu. Případnou objednávku dostanete do 3 dnů. Možná vás ale před nákupem bude zajímat pár informací, které se na e-shopu nedovíte 🙂

Co přesně je Slim Pasta?

konjaková hlíza
Konjakový hlíza je základní surovina pro výrobu konjakových těstovin a příloh

Na pohled dietní pŕílohy Slim Pasta nerozeznáte odklasických téstovin a rýže, a pokud je dobŕe dochutíte, ani nepoznáte, že jde o alternativu pŕíloh.

Výrobky Slim Pasta obsahují o 94% MÉNĚ kalorií, než klasické téstoviny a rýže. A z ćeho se přibírá nejvíce? Ano, přesně z kalorií. Základním faktorem hubnutí je snížit kalorický příjem a zvýšit výdej (sport, pohyb a níkokalorická strava).

Rapidní omezení kalorií sníží kalorický příjem bez toho, abyste museli zmenšit porce a hladovět. Slim Pasta obsahuje téměř pouze ovesnou vlákninu obohacenou o konjakovou mouku. Není zcela bez kalorií. Na 100 gramů pŕíloh obsahuje pouze 9 kcal. Naproti tomu běžné špagety nebo penne obsahují 210 kcal (!!) na 100 g. Běžná rýže obsahuje 126 kcal. Přílohy Slim Pasta tak obsahují víc než 23x méně kalorií než béžné těstoviny.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Vláknina je nejlepší látka pro hubnucí potŕeby. Vyplní žaludek, takže člověk zůstane dlouho sytý a nepotŕebuje se ani přejídat, ani jíst tak často. Lidé, kteří se pŕejídají, obvykle nemajídostatek vlákniny ve stravě, a kvůli tomu přibírají. Vláknina zároveň udržuje normální hladinu cukru vkrvi, takže Slim Pasta zabrání chuti na sladké a tlumí „vlčí hlad“, kvůli kterému jižselhalnejeden smělý plán zhubnout.

Druhou prospěšnou složkou je mouka z rostliny konjak. Konjakové hlízy se melou na mouku a pŕidávají do Slim Pasty.

O KONJAKU A PROSPĚŠNÉ LÁTCE GLUKOMANNAN JSEM JIŽ PODROBNÝ ČLÁNEK NAPSAL.

Klikněte a čtěte o všech prospěšných hubnoucích účincích konjaku a látky glukomannanu. Tyto účinky potvrzuje i Státní potravinářská inspekce SZPI, která účinky rostlin a látek ověřuje a odsouhlasuje.

Konzumací konjaku nebo samotného glukomannanu tak cíleně podpoříte ztrátu hmotnosti, navíc zdravým způsobem bez drastických hladovek či omezování běžného jídelníčku. Stačí najítnáhradu a přesně to jsou výrobky Slim Pasta 🙂

konjak a glukomannan
Toto jsou účinky glukomannanu z konjaku, které potvrzuje ve svých vodítkách Státní potravinářská inspekce SZPI.

Základní vlastnosti

Slim Pasta NEOBSAHUJE:Slim Pasta je:
– cukry
– tuky
– sůl
– lepek
– živočišné složky
– laktózu
– přídatné látky (barviva, aromata, ochucovadla)
– nízkokalorická
– nízkosacharidová
– s vysokým obsahem vlákniny
– s vysokým obsahem glukomannanu
– vhodná pro hubnoucí diety
– vhodná pro vegany a vegetariály
– vhodná pro diabetiky a celiaky
– vhodná pro lidi s intolerancemi a alergiemi
– hotová za minutku

Přílohy se dělí na ty v nálevu a bez nálevu. Podívejte se na vlastnosti a vyberte si ty, které vám vyhovují lépe.

Slim Pasta v nálevu:Slim Pasta bez nálevu (2. generace):
– nižší kalorická hodnota (pouze 9 kcal na 100g)
vhodnější pro hubnutí a snížení příjmu kalorií a sacharidů
– vhodné při ketonové dietě
– zcela bez sacharidů
– nutno propláchnout vodou
– specifické aroma konjaku, které spláchne voda a ohřev
– nálev tvoří část hmotnosti balení
vyšší kalorická hodnota (35 kcal a 8 g sacharidů na 100 g)
– bez nutnosti proplachovat
– rychlejší příprava – pouze minutku ohřát
– bez specifického aroma konjaku
– hmotnost tvoří pouze příloha, ne nálev
těstoviny Slim Pasta

Pro koho jsou pŕílohy Slim Pasta nejvhodnéjśí?

Cílovou skupinou jsou samozŕejmé lidé usilující o snížení hmotnosti a omezení kalorického příjmu. Opakuji, že Slim Pasta jsou nítkosacharidové a nízkokalorické potraviny s až 25x nižśím obsahem kalorií ve srovnání s klasickými téstovinami nebo rýží. Neobsahují žádné sacharidy.

Dále je Slim Pasta vhodná pro:

 • ideální pro ketodietu, která rapidně snižuje pŕíjem sacharidů sacharidy
 • jakékoliv jiné dietypro odlehćení jídelníčku a zařazení dostatku vlákniny
 • pro sportovce, kteří se po jídle nechtéjí cítit plní a zároveňse potŕebují dobře najíst, aby po výkonu nehladověli
 • pro vegany a vegetarriány, kteří téstoviny milují, ale nemohou vajíčka, které běžné téstoviny obsahují
 • pro lidi s různými potravinovými alergiemi a intolerancemi. Téśit se mohou diabetici, celiaci, lidé s intolerancí lepku
 • a pro všechny, kteŕí rádi zkoušejí nové a moderní potraviny a alternativy klasických potravin

Pro koho konjakové pŕílohy vhodné nejsou?

Vždy se samozŕejmé najdou i lidé, kterým potraviny z konjaku nebo přímo potraviny značky Slim Pasta nebudou vyhovovat. Problém zde může způsobovat právě vysoký objem vlákniny, která může u citlivějśíchlidí způsobovat zácpu.

Pozor by si méli dávat lidé s problemazickým zaźíváním, chronickými nemocemi střev nebo Crohnovou nemocí.

Dále nejsou vhodné pro lidi, kteří se naopak snaží pŕibrat. Ti musí jístprávě co nejvíce sacharidů, kalorií a tuků, protože dietní jídelníček nedovede naplnit jejich cíle.

Pokud Slim pastou plánujete krmit i své děti, dbejte na to, aby netvořily hlavní čast jejich jidelníčku Zdravé dítě ve vývoji musí mít komplexní a pestrý jídelníček, a tedy maso, ovoce, zelenina, mléčné výrobky, celozrnné pečivo, občas zdravá mlska, ořechy, luśténiny a tak dále. Myslete na pestrost, ćerstvost a pravidelnost. Pokud ale i vaše dítko potŕebuje zhubnout, Slim Pasta bude vhodná i pro něj.

POŔÁD PŔEMÝŠLÍTE, ZDA BUDE SLIM PASTA VHODNÁ PRO VÁS A VAŠI RODINKU, ALE NENAŠLI JSTE ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY?

Zavolejte (+420 227 272 322) nebo napište (info@slimpasta.cz) přímo odborníkům do e-shopu. Rádi vám vśe vysvětlí, poradí, zda je pro vás Slim Pasta vhodná a doporučí nejvhodněší skladbu jídelníčku.

Jaké výrobky Slim Pasta nabízí?

Tohle se vám bude líbit 🙂 Slim Pasta totiž vyrábí témeř všechny základní téstoviny a rýži, což jsou (aspoň v Česku) nejčastěji používané pŕílohy. Lze je samozŕejmě jíst i jako hlavní jídlo, do kterého přidáte oblíbené maso, zeleninu nebo omáčky. Úprava a fantazie je již ve vaśich rukou a velice dobře vám pomůže receptář přímo na stránce SlimPasta.cz (klikněte).

Značka navíc poŕád přidává nové a nové produkty, abyste měli poŕád co zkouśet a nový hubnoucí jídelníčke vás poŕád bavil a chutnal. V nabídce aktuálně najdete:

Špagety Slim Pasta

Na obrázku josu špagety v nálevu, které se musí propláchnout a uvařit, špagety „druhé generace“ bez nálevu k okamžité konzumaci a výhodný balíček špaget bez vaření pro sportovce.

Balíček špaget po otevření skladujte v lednici ve vzduchotěsné nádobě a spotřebujte do 2 dnů. Příprava zabere max. 5 minut.

špagety Slim Pasta

TIP NA RECEPT:

Špagety aglio olio e peperoncino > olivový olej, česnek, čili a bylinky.

Sacharidy na 100 gKalorie na 100 gCENA
Špagety v nálevu, 270 g, 1 bal.0 g9 kcal75 Kč
Špagety bez nálevu, 200 g, 1 bal.8 g35 kcal79 Kč
Špagety v nálevu, 270 g, 10 bal.0 g9 kcal675 Kč / 67,5 Kč za 1 bal.
Špagety v nálevu, 270 g, 25 bal.0 g9 kcal1594 Kč / 63,7 Kč za 1 bal.
Špagety FITNESS, 600 g8 g35 kcal199 Kč
Špagety FITNESS, 600 g8 g35 kcal995 Kč / 165 Kč za 1 bal.
Klikněte na tlačítko a vyberte si špagety přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Penne Slim Pasta

Penne v náleve s nejnižśím obsahem kalorií a sacharidů, penne v nálevu a penne pro sportovce ve výhodném balíčku po 6 kusech.

penne Slim Pasta
Sacharidy na 100 gKalorie na 100 gCENA
Penne v nálevu, 270 g, 1 bal.0 g9 kcal75 Kč
Penne bez nálevu, 200 g, 1 bal.8 g35 kcal79 Kč
Penne v nálevu, 270 g, 10 bal.0 g9 kcal675 Kč / 67,5 Kč za 1 bal.
Penne v nálevu, 270 g, 25 bal.0 g9 kcal1594 Kč / 63,7 Kč za 1 bal.
Penne FITNESS, 600 g8 g35 kcal199 Kč
Klikněte na tlačítko a vyberte si penne přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Nudle Slim Pasta

Nudle jsou dostupné v nálevu, bez nálevu a ve verzi pro sportovce v balení po 6 porcí. Výživové hodnoty zůstávají stejné jako u penne a špaget. Stejné jsou také hmotnosti a ceny.

nudle Slim Pasta

TIP NA RECEPT:

Hovězí vývar s nudlemi Slim Pasta.

hovězí vývar s nudlemi Slim Pasta, recept
Klikněte na tlačítko a vyberte si nudle přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Rýže Slim Pasta

Rýže má stejné nutriční hodnoty, váhu i cenu jako předešlé přílohy. Zajímavostí je Sticky rice a tedy Lepkavá rýže, která je vhodná i pro přípravu nízkosacharidového „low carb“ sushi a jako příloha asijských jídel. Oproti ostatním má ale vyší obsah kalorií i sacharidů (53 kcal a 11 g na 100 g).

Samozřejmostí jsou výhodná balení s nižśí cenou za kus a „Asijské duo“ rýže + nudle za 130 Kč.

rýže Slim Pasta

TIP NA RECEPT:

Rizoto z pečené dýně hokaido.

rizoto z pečené dýně hokaido
Klikněte na tlačítko a vyberte si rýži přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Nízkokalorické a nízkosacharidové dresinky a omáčky Slim Pasta

Aby byla nabídka kompletní, Slim Pasta prodává i omačky, ze kterých se netloustne, ale chutnají výborně. Samozŕejmě jimi můžete dochucovat i vśechna ostatní jídla a ne pouze přílohy Slim Pasta. V kuchyni se rozhodně neztratí 🙂

Využijete je v salátech, do baget a sendvičů, k masu a rybám a všude tam, kde jste zvyklí dochucovat omáčkami a dresinky.

Mnoho lidí omáčky, dresinky a dipy nepoužívá, protože jsou plné cukru, a tedy sacharidů i kalorií. Obvykle tak nemají kromě chuti téměŕ žádný zdravotní přínos. Dresinky Slim Pasta mají minimální obsah kalorií a neobsahují žádný cukr, tuk, sůl, lepek, laktózu a jsou vhodné pro vegany (kromě vajonézy), diabetiky a vśechny, kteří si potŕebují hlídat váhu.

dresinky a omáčky Slim Pasta
Sacharidy na 100 mlSacharidy na porci 15 mlKalorie na 100 mlKalorie na porci 15 ml
Vajonéza (se žloutky), 250ml 1,9 g 0,4 g19 kcal3 kcal
Cocktail dresink, 250 ml 0,5 g 0,2 g11 kcal2 kcal
Barbecue dresink, 250 ml 1,2 g0,4 g5 kcal1 kcal
Caesar dresink, 250 ml1,2 g0,2 g6 kcal1 kcal
Česnek s bylinkami dresink, 250 ml1,4 g0,2 g6 kcal1 kcal
Česnek pikant dresink, 250ml 3,8 g0,5 g20 kcal3 kcal
Kečup, 250ml1,8 g0,3 g9 kcal1 kcal
Rajče a bazalka dresink, 250 ml1,9 g 0,3 g16 kcal2 kcal
Klikněte na tlačítko a vyberte si dresink přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Často kladené otázky FAQ: Co je dobré vědět pŕed nákupem?

Co je konjak a glukomannan?

KONJAK JE ASIJSKÁ hlíza s minimálním obsahem sacharidů, tuků a kalorií. V Asii se konzumuje béžně čerstvá, ale v Česku se nepěstuje. Proto častěji seženete sušený jakon a výrobky z něj, jako jsou i všechny výrobky značky Slim Pasta.
Konjak obsahuje rozpustnou vlákninou glukomannan. Potravinářská isnepkce uznává glukomannan jako látku , která prokazatelně přispívá ke snížení hmotnosti během diety a udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi. Tuto složku obsahuje Slim Pasta také.

Je Slim Pasta vhodná pro vegetariány a vegany?

Ano, výrobky Slim Pasta neobsahují žádné živočišné složky. Jediný produkt v nabídce je Vajanéza – omáčka se zloutky od slepic z volného výběhu. Vśechen ostatní sortiment je pro vegany vhodný.

Jsou výrobky Slim Pasta nízkosacharidové a nízkokalorické?

Ano, přílohy Slim Pasta obsahují až 25x nižśí obsah sacharidů než klasické téstoviny.

Mohu Slim Pastu konzumovat během hubnoucí nebo ketonové (nízkosacharidové) diety?

An a tyto potŕeby jsou primárním cílem konzumace výrobků Slim Pasta.

Jaký je rozdíl mezi přílohami v nálevu a bez nálevu?

Prílohy v nálevu mají přibližně 3x nižší obsah sacharidů, a tedy i kalorií, než jejich verze bez nálevu. Přílohy v nálevu jsou pro úćely hubnutí vhodnějśí.

Co všechno značka Slim Pasta nabízí?

Zdravéjší a odlehčené alternativy k nejoblíbenějším přílohám, a tedy špagety, penne, nudle, rýži, lasagne, fettuccine a mnohé dietní dresinky a dipy.
Můžete je používat naprosto stejně, jako jste zvyklí u běžných příloh a omáček.

Za jak dlouho dostanu svůj objednaný balíček?

NEjpozději do 3 pracovních dnů přes kurýra DPD nebo Zásilkovnu.

Jak dlouho mohu výrobky Slim Pasta užívat?

Naprosto dle libosti. Jde o náhradu příloh, takže na klasické přílohy můžete klidné zapomenout, pokud vám bude Slim Pasta vyhovovat.

Jak Slim Pasta voní a chutná?

Prakticky nijak a to je na pŕílohách nejlepší. Můžete si je dochutit podle vlastní chuti, podávat s masem a zeleninou nebo s omáčkami. Je na vás, jak si své přílohy užijete. Poud byste neměli inspiraci, na stránce najdete hned několik výborných receptů (klikněte).

Jaké jsou recenze na výrobky Slim Pasta?

V=yborné a všichni hodnotící si je chválí. Prohledal jsem recenze a hodnocení na Heuréce, kde je přes 350hodnocení a téměŕ vśechny mély 5 hvezdiček. V dobé psaní ćlánku byla celková spokojenost s výrobky a e-shopem SlimPasta.cz až 98%, cožje naprosto perfektní hodnocení. Hodnotí toižreální spptřebitelé, kteří Slim Pastu sami nakoupili.

Kde koupit Slim Pastu nejvýhodněji?

Vždy pŕ=imo na e-shopu, protože pouze ten nabízí nejlepší ceny a taky časté akce a výprodeje. Jelikž si pravděpodobné nekouúupíte pouze 1 balíček špaget, ale chete se poŕádné zásobit na delší dobu, rozdíl v ceně může být v řádu stovek korun ve srovnání s „překupníky“.
Ano, výrobky najdete i v potravinách se zdravou výživou nebo drogeriích, ty si ale vždy účtují nějakou marži a stejný výrobek tak nakoupíte zbytečně dráž.

Jaký je rozdíl mezi Slim Pastou 1. a 2. generace?

První generace byla vždy v nálevu, druhá generace je bez nálevu. Bez nálevu staćí pŕílohy pouze ohřát a za minutku jíst První generaci bylo potŕebné pořádně propláchnout a několik munut vařit.
Každopádně pro úćely hubnutí je vhodná 1. generace – má nižśí obsah kalorií a sacharidů.
Obě verze bezpečné najdete na e-shopu.

Kde koupím Slim Pastu v kamenném obchodě?

Opakuji, že nejlevněji vźdy nakoupíte pŕes e-shop. KaždopádnĚ výrobky seženete i v sítich obchodů Globus, Kaufland, DM drogerie, Rossman, lékárny Dr. Max, Terno Coop, Aktin.cz a v obchodech Fitness club Hanky Kynychové, FIT-PRO Czech, Lékárna Těšnov, HERBA Zdravá výživa, World Vegan, Biocentrum Krakov, MňamBIO, Dia-Bio-Racio-Bezlepek, BIODAY, Zdravá výživa Brno, Fitpecky a Harmonie zdraví.

Za velkoobchodní ceny Slim Pastu nakoupíte ve velkoskladu Maresi Foodbroker s.r.o. a SMART AD.

těstoviny Slim Pasta

MÁTE DALŠÍ DOTAZ, KTERÝ MOHU ZODPOVĚDĚT?

Zeptejte se v komentáři. Stejně tak budu rád za vaše vlastní zkušenosti se Slim Pastou a nápady na recept, které vám chutnají. Děkuji za přečtení a ve jménu Slim Pasty i za případnou objednávku.

Přeji vám rychlé dosažení všech cílů, dobrou chuť a pevné zdraví, vážení čtenáři 🙂

5/5 - (1 vote)
Celkové hodnocení Slim Pasty
 • 100%
  Redukce hmotnosti - výborná, Slim Pasta rapidně snižuje kalorický příjem - 100%
 • 100%
  Složení - bezpečné, nenávykové a účinné - 100%
 • 90%
  Vhodné pro - téměř všechny lidi s cílem zhubnout - 90%
 • 90%
  Pestrost sortimentu - široká - oblíbené přílohy, rýže, dresinky - 90%
 • 90%
  Cena - výhodná i ve srovnání s kvalitnějšími těstovinami - 90%
 • 98%
  Zkušenosti zákazníků podle Heuréka.cz - 98%
 • 100%
  Kvalita - 100%
95%

Popis Slim Pasty

Hubnoucí přílohy z konjaku s glukomannanem, sníženým obsahem sacharidů a kalorií, bez tuku, soli, lepku, laktózy a přídatných látek vhodné pro vegany, diabetiky, lidi s intolerancemi a všechny, kteří chtějí zhubnout bez omezování oblíbených příloh a redukce jídelníčku.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..