Slim Pasta: Podrobné představení hubnoucích příloh z konjaku. Co vědět před nákupem?

Slim Pasta je značka dietních a nízkosacharidových příloh, těstovin, rýže a dresinků pro váš odlehčený hubnoucí jídelníček. Každé hubnutí si žádá změnu stravování. Pokud se ale nechcete vzdávat oblíbených příloh, ale potřebujete snížit kalorický příjem, Slim Pasta jsou potraviny přesně pro vás.

V podrobném představení výrobků Slim Pasta vysvětlím všechny benefity a hubnoucí účinky. Poradím, jak Slim Pastu konzumovat a jaké lahodné a zdravé recepty připravit. Poradím také, kde Slim Pastu nakoupit nejvýhodněji a jaké výhodné balíčky jsou v nabídce. Náš blog potravinám pro podporu hubnutí fandí. Dočtete se i informace, které na e-shopu nenajdete, takže čtěte pozorně 🙂

Pokud také milujete těstoviny, omáčky s přílohou, rýži a potřebujete tyto vysoce sacharidové přílohy vyměnit za lehčí a dietnější alternativu, která nezacloumá s váhou, Slim Pastu si zamilujete stejně jako já 🙂

Slim Pasta, recenze a představení

Naše stránka není prodejcem výrobků Slim Pasta. Máme s nimi výborné zkušenosti, proto vás budu v celém článku odkazovat přímo na e-shop.

Tam totiž najdete nejvýhodnější cenu, všechny výrobky ihned k odeslání, mnohé slevy, a samozřejmě prvotřídní zákaznický servis.

Pokud se chcete na produkty podívat ihned, klikněte na tlačítko. Dostanete se do e-shopu. Případnou objednávku dostanete do 3 dnů. Možná vás ale před nákupem bude zajímat pár informací, které se na e-shopu nedovíte 🙂

Co přesně je Slim Pasta?

konjaková hlíza
Konjaková hlíza je základní surovina pro výrobu konjakových těstovin a příloh

Na pohled dietní přílohy Slim Pasta nerozeznáte od klasických těstovin a rýže. Pokud je dobře dochutíte, ani nepoznáte, že jde o dietní alternativu.

Výrobky Slim Pasta obsahují o 94% MÉNĚ kalorií, než klasické těstoviny a rýže. A z čeho se přibírá nejvíce? Ano, přesně z vysokého příjmu kalorií. Základním faktorem hubnutí je snížit kalorický příjem a zvýšit výdej (sport, pohyb a nízkokalorická strava).

Rapidní omezení kalorií sníží kalorický příjem bez toho, abyste museli zmenšit porce a hladovět. Slim Pasta obsahuje téměř pouze ovesnou vlákninu a konjakovou mouku.

recepty Slim Pasta
Těstoviny v nálevu se musí propláchnout, těstoviny bez nálevu lze pouze ohřát a ihned sníst.

Složení a výživové hodnoty Slim Pasty

Není zcela bez kalorií. Na 100 gramů příloh obsahuje pouze 9 kcal. Naproti tomu běžné špagety nebo penne obsahují 210 kcal (!!) na 100 g. Běžná rýže obsahuje až 126 kcal. Přílohy Slim Pasta tak obsahují až 25x méně kalorií než běžné těstoviny.

Vláknina je nejlepší látka pro hubnoucí potřeby. Vyplní žaludek, takže člověk zůstane dlouho sytý a nepotřebuje se ani přejídat, ani jíst tak často. Lidé, kteří se přejídají, obvykle nemají dostatek vlákniny ve stravě. Vláknina zároveň udržuje normální hladinu cukru v krvi, takže Slim Pasta zabrání chuti na sladké a tlumí „vlčí hlad“, kvůli kterému již selhal nejeden smělý plán zhubnout.

Druhou prospěšnou složkou je mouka z rostliny konjak. Konjakové hlízy se melou na jemnou mouku a přidávají do Slim Pasty.

O KONJAKU A PROSPĚŠNÉ LÁTCE GLUKOMANNAN JSEM JIŽ PODROBNÝ ČLÁNEK NAPSAL.

Klikněte a čtěte o všech prospěšných hubnoucích účincích konjaku a látky glukomannanu. Tyto účinky potvrzuje i Státní potravinářská inspekce SZPI, která účinky rostlin a látek ověřuje a odsouhlasuje.

Konzumací konjaku nebo samotného glukomannanu tak cíleně podpoříte ztrátu hmotnosti, navíc zdravým způsobem bez drastických hladovek či omezování běžného jídelníčku. Stačí si najít náhradu a přesně to jsou výrobky Slim Pasta 🙂

konjak a glukomannan
účinky glukomannanu v konjaku
Toto jsou účinky glukomannanu z konjaku, které potvrzuje ve svých vodítkách Státní potravinářská inspekce SZPI.

Základní vlastnosti

Slim Pasta NEOBSAHUJE:Slim Pasta je:
cukry
tuky
sůl
lepek
živočišné složky
laktózu
přídatné látky (barviva, aromata, ochucovadla)
nízkokalorická
nízkosacharidová
s vysokým obsahem vlákniny
s vysokým obsahem glukomannanu
vhodná pro hubnoucí diety
vhodná pro vegany a vegetariány
vhodná pro diabetiky a celiaky
vhodná pro lidi s intolerancemi a alergiemi
hotová za minutku

Přílohy se dělí na ty v nálevu a bez nálevu. Podívejte se na vlastnosti a vyberte si ty, které vám vyhovují lépe. Všechny výrobky najdete na e-shopu v obou verzích.

Slim Pasta v nálevu:Slim Pasta bez nálevu (2. generace):
nižší kalorická hodnota (pouze 9 kcal na 100g)
vhodnější pro hubnutí a snížení příjmu kalorií a sacharidů
vhodné při ketonové dietě
zcela bez sacharidů
nutno propláchnout vodou
specifické aroma konjaku, které spláchne voda a ohřev
nálev tvoří část hmotnosti balení
vyšší kalorická hodnota (35 kcal a 8 g sacharidů na 100 g)
bez nutnosti proplachovat
rychlejší příprava pouze minutku ohřát
bez specifického aroma konjaku
hmotnost tvoří pouze příloha, ne nálev
těstoviny Slim Pasta

Pro koho jsou přílohy Slim Pasta nejvhodnější?

Cílovou skupinou jsou samozřejmě lidé usilující o snížení hmotnosti a omezení kalorického příjmu. Opakuji, že Slim Pasta jsou nízkosacharidové a nízkokalorické potraviny s až 25x nižším obsahem kalorií ve srovnání s klasickými těstovinami nebo rýží. Neobsahují žádné sacharidy.

Dále je Slim Pasta vhodná pro:

 • ketodietu, která rapidně snižuje příjem sacharidů
 • jakékoliv jiné diety pro odlehčení jídelníčku, snížení kalorického příjmu a zařazení dostatku vlákniny
 • pro sportovce, kteří se po jídle nechtějí cítit plní, a zároveň se potřebují dobře najíst, aby po výkonu nehladověli
 • pro vegany a vegetariány, kteří těstoviny milují, ale nemohou vajíčka, které běžné těstoviny obsahují
 • pro lidi s různými potravinovými alergiemi a intolerancemi. Těšit se mohou diabetici, celiaci a lidé s intolerancí lepku.
 • a pro všechny, kteří rádi zkoušejí nové, moderní potraviny a alternativy klasických potravin
Slim Pasta, recepty
Rozeznáte je od klasických těstovin? Já tedy ne 😀 Nalevo výborné lehké rizoto s osmaženou zeleninou, napravo špagety s pečeným lilkem a rajčatovou omáčkou. Mňam.

Pro koho konjakové přílohy vhodné nejsou?

Vždy se samozřejmé najdou lidé, kterým potraviny z konjaku nebo přímo potraviny značky Slim Pasta nebudou vyhovovat. Problém zde může způsobovat právě vysoký objem vlákniny, která může u citlivějších lidí způsobovat zácpu.

Pozor by si měli dávat lidé s problematickým zažíváním, chronickými nemocemi střev nebo Crohnovou nemocí.

Dále nejsou vhodné pro lidi, kteří se naopak snaží na váze přibrat. Ti musí jíst právě co nejvíce sacharidů, bílkovin, kalorií a tuků, protože dietní jídelníček nedovede naplnit jejich cíle.

Pokud Slim Pastou plánujete krmit i své děti, dbejte na to, aby netvořila hlavní část jejich jídelníčku Zdravé dítě ve vývoji musí mít komplexní a pestrý jídelníček, a tedy maso, ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, celozrnné pečivo, občas zdravou mlsku, ořechy, luštěniny a tak dále. Myslete na pestrost, čerstvost a pravidelnost. Pokud ale i vaše dítko potřebuje zhubnout, Slim Pasta bude vhodná i pro něj.

POŘÁD PŘEMÝŠLÍTE, ZDA BUDE SLIM PASTA VHODNÁ PRO VÁS A VAŠI RODINKU, ALE NENAŠLI JSTE ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY?

Zavolejte (+420 227 272 322) nebo napište (info@slimpasta.cz) přímo odborníkům do e-shopu. Rádi vám vše vysvětlí. Poradí, zda je pro vás Slim Pasta vhodná a doporučí nejvhodnější skladbu jídelníčku.

Jaké výrobky Slim Pasta nabízí?

Tohle se vám bude líbit 🙂 Slim Pasta totiž vyrábí téměř všechny základní těstoviny, nudle a rýži, což jsou (aspoň v Česku) nejčastěji používané přílohy. Lze je samozřejmě jíst i jako hlavní jídlo, do kterého přidáte kousek masa, zeleninu nebo omáčky. Úprava a fantazie jsou již ve vašich rukou a velice dobře vám pomůže receptář přímo na stránce SlimPasta.cz (klikněte).

Značka navíc pořád přidává nové a nové produkty, abyste měli pořád co zkoušet a nový hubnoucí jídelníček vás bavil a chutnal. V nabídce aktuálně najdete:

Špagety Slim Pasta

Na obrázku jsou špagety v nálevu, které se musí propláchnout a uvařit, pak špagety „druhé generace“ bez nálevu k okamžité konzumaci a výhodný balíček špaget bez vaření pro sportovce.

Balíček špaget po otevření skladujte v lednici ve vzduchotěsné nádobě a spotřebujte do 2 dnů. Příprava zabere max. 5 minut.

špagety Slim Pasta

TIP NA RECEPT:

Špagety aglio olio e peperoncino > olivový olej, česnek, čili a bylinky.

Sacharidy na 100 gKalorie na 100 gCENA
Špagety v nálevu, 270 g, 1 bal.0 g9 kcal75 Kč
Špagety bez nálevu, 200 g, 1 bal.8 g35 kcal79 Kč
Špagety v nálevu, 270 g, 10 bal.0 g9 kcal675 Kč / 67,5 Kč za 1 bal.
Špagety v nálevu, 270 g, 25 bal.0 g9 kcal1594 Kč / 63,7 Kč za 1 bal.
Špagety FITNESS, 600 g8 g35 kcal199 Kč
Špagety FITNESS, 600 g8 g35 kcal995 Kč / 165 Kč za 1 bal.
Klikněte na tlačítko a vyberte si špagety přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Penne Slim Pasta

Penne v nálevu s nejnižším obsahem kalorií a sacharidů, penne v nálevu a penne pro sportovce ve výhodném balíčku po 6 kusech.

penne Slim Pasta
Sacharidy na 100 gKalorie na 100 gCENA
Penne v nálevu, 270 g, 1 bal.0 g9 kcal75 Kč
Penne bez nálevu, 200 g, 1 bal.8 g35 kcal79 Kč
Penne v nálevu, 270 g, 10 bal.0 g9 kcal675 Kč / 67,5 Kč za 1 bal.
Penne v nálevu, 270 g, 25 bal.0 g9 kcal1594 Kč / 63,7 Kč za 1 bal.
Penne FITNESS, 600 g8 g35 kcal199 Kč
Klikněte na tlačítko a vyberte si penne přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Nudle Slim Pasta

Nudle jsou dostupné v nálevu, bez nálevu a ve verzi pro sportovce v balení po 6 porcí. Výživové hodnoty zůstávají stejné jako u penne a špaget. Stejné jsou také hmotnosti a ceny.

nudle Slim Pasta

TIP NA RECEPT:

Hovězí vývar s nudlemi Slim Pasta.

hovězí vývar s nudlemi Slim Pasta, recept
Klikněte na tlačítko a vyberte si nudle přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Rýže Slim Pasta

Rýže má stejné nutriční hodnoty, váhu i cenu jako předešlé přílohy. Zajímavostí je Sticky rice a tedy Lepkavá rýže vhodná pro přípravu nízkosacharidového „low carb“ sushi a jako příloha asijských jídel. Oproti ostatním má ale vyšší obsah kalorií i sacharidů (53 kcal a 11 g na 100 g).

Samozřejmostí jsou výhodná balení s nižší cenou za kus a „Asijské duo“ rýže + nudle za 130 Kč.

rýže Slim Pasta

TIP NA RECEPT:

Rizoto z pečené dýně hokaido.

rizoto z pečené dýně hokaido
Klikněte na tlačítko a vyberte si rýži přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Nízkokalorické a nízkosacharidové dresinky a omáčky Slim Pasta

Aby byla nabídka kompletní, Slim Pasta prodává i omáčky, ze kterých se netloustne, ale chutnají výborně. Samozřejmě jimi můžete dochucovat i všechna ostatní jídla a ne pouze přílohy Slim Pasta. V kuchyni se rozhodně neztratí 🙂

Využijete je v salátech, do baget a sendvičů, k masu a rybám a všude tam, kde jste zvyklí dochucovat omáčkami a dresinky.

Mnoho lidí omáčky, dresinky a dipy nepoužívá, protože jsou plné cukru, a tedy sacharidů i kalorií. Obvykle tak nemají kromě chuti téměř žádný zdravotní přínos. Dresinky Slim Pasta mají minimální obsah kalorií a neobsahují žádný cukr, tuk, sůl, lepek, laktózu a jsou vhodné pro vegany (kromě vajonézy), diabetiky a všechny, kteří si potřebují hlídat váhu.

dresinky a omáčky Slim Pasta
Sacharidy na 100 mlSacharidy na porci 15 mlKalorie na 100 mlKalorie na porci 15 ml
Vajanéza (se žloutky), 250ml 1,9 g 0,4 g19 kcal3 kcal
Cocktail dresink, 250 ml 0,5 g 0,2 g11 kcal2 kcal
Barbecue dresink, 250 ml 1,2 g0,4 g5 kcal1 kcal
Caesar dresink, 250 ml1,2 g0,2 g6 kcal1 kcal
Česnek s bylinkami dresink, 250 ml1,4 g0,2 g6 kcal1 kcal
Česnek pikant dresink, 250ml 3,8 g0,5 g20 kcal3 kcal
Kečup, 250ml1,8 g0,3 g9 kcal1 kcal
Rajče a bazalka dresink, 250 ml1,9 g 0,3 g16 kcal2 kcal
Klikněte na tlačítko a vyberte si dresink přímo na e-shopu SlimPasta.cz

Často kladené otázky FAQ: Co je dobré vědět před nákupem?

Co je konjak a glukomannan?

Konjak je asijská hlíza s minimálním obsahem sacharidů, tuků a kalorií. V Asii se konzumuje běžně, ale v Česku se nepěstuje. Proto častěji seženete sušený konjak a výrobky z něj, jako jsou i všechny výrobky značky Slim Pasta.
Konjak obsahuje rozpustnou vlákninou glukomannan. Potravinářská inspekce uznává glukomannan jako látku, která prokazatelně přispívá ke snížení hmotnosti během diety a udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi. Tuto složku obsahuje Slim Pasta samozřejmě také.

Je Slim Pasta vhodná pro vegetariány a vegany?

Ano, výrobky Slim Pasta neobsahují žádné živočišné složky. Jediný produkt v nabídce je Vajanéza omáčka se žloutky od slepic z volného výběhu. Všechen ostatní sortiment je pro vegany vhodný.

Jsou výrobky Slim Pasta nízkosacharidové a nízkokalorické?

Ano, přílohy Slim Pasta obsahují až 25x nižší obsah sacharidů než klasické těstoviny.

Mohu Slim Pastu konzumovat během hubnoucí nebo ketonové (nízkosacharidové) diety?

Ano, tyto potřeby jsou primárním cílem konzumace výrobků Slim Pasta.

Jaký je rozdíl mezi přílohami v nálevu a bez nálevu?

Přílohy v nálevu mají přibližně 3x nižší obsah sacharidů, a tedy i kalorií, než jejich verze bez nálevu. Přílohy v nálevu jsou pro účely hubnutí vhodnější.

Co všechno značka Slim Pasta nabízí?

Zdravější a odlehčené alternativy k nejoblíbenějším přílohám, a tedy špagety, penne, nudle, rýži, lasagne, fettuccine a mnohé dietní dresinky a dipy.
Můžete je používat naprosto stejně, jako jste zvyklí u běžných příloh a omáček.

Za jak dlouho dostanu svůj objednaný balíček?

Nejpozději do 3 pracovních dnů přes kurýra DPD nebo Zásilkovnu.

Jak dlouho mohu výrobky Slim Pasta užívat?

Naprosto dle libosti. Jde o náhradu příloh, takže na klasické přílohy můžete klidně zapomenout, pokud vám bude Slim Pasta vyhovovat.

Jaký je rozdíl mezi Slim Pastou 1. a 2. generace?

První generace byla v nálevu, druhá generace je bez nálevu. Bez nálevu stačí přílohy pouze ohřát a za minutku jíst. První generaci bylo potřebné pořádně propláchnout a několik minut vařit.
Každopádně pro účely hubnutí je vhodná 1. generace má nižší obsah kalorií a sacharidů.
Obě verze bezpečně najdete na e-shopu.

Jak Slim Pasta voní a chutná?

Prakticky nijak a to je na přílohách nejlepší. Můžete si je dochutit podle vlastní chuti, podávat s masem a zeleninou nebo s omáčkami. Je na vás, jak si své přílohy užijete. Pokud byste neměli inspiraci, na stránce najdete hned několik výborných receptů (klikněte).

Jaké jsou recenze na výrobky Slim Pasta?

Výborné a všichni hodnotící si je chválí. Prohledal jsem recenze a hodnocení na Heuréce, kde je přes 350 hodnocení a téměř všechny měly 5 hvězdiček. V době psaní článku byla celková spokojenost s výrobky a e-shopem SlimPasta.cz až 98%, což je naprosto perfektní hodnocení. Hodnotí totiž reální spotřebitelé, kteří Slim Pastu sami nakoupili.

Kde koupit Slim Pastu nejvýhodněji?

Vždy přímo na e-shopu, protože pouze ten nabízí nejlepší ceny a taky časté akce a výprodeje. Jelikož si pravděpodobné nekoupíte pouze 1 balíček špaget, ale chcete se pořádně zásobit na delší dobu, rozdíl v ceně a úspora může být v řádu stovek korun ve srovnání s „překupníky“.
Ano, výrobky najdete i v potravinách se zdravou výživou nebo drogeriích, ty si ale vždy účtují nějakou marži a stejný výrobek tak nakoupíte zbytečně dráž.

Kde koupím Slim Pastu v kamenném obchodě?

Opakuji, že nejlevněji vždy nakoupíte přes e-shop. Každopádně výrobky seženete i v sítích obchodů Globus, Kaufland, DM drogerie, Rossman, lékárny Dr. Max, Terno Coop, Aktin.cz a v obchodech Fitness club Hanky Kynychové, FIT-PRO Czech, Lékárna Těšnov, HERBA Zdravá výživa, World Vegan, Biocentrum Krakov, MňamBIO, Dia-Bio-Racio-Bezlepek, BIODAY, Zdravá výživa Brno, Fitpecky a Harmonie zdraví.

Za velkoobchodní ceny Slim Pastu nakoupíte ve velkoskladu Maresi Foodbroker s.r.o. a SMART AD.

těstoviny Slim Pasta
Lukáš Chládek, redaktor Slimming.cz
Lukáš Chládek, autor článku a fanoušek konjakových příloh

MÁTE DALŠÍ DOTAZ, KTERÝ MOHU ZODPOVĚDĚT?

Zeptejte se v komentáři. Stejně tak budu rád za vaše vlastní zkušenosti se Slim Pastou a nápady na recepty, které vám chutnají. Děkuji za přečtení a ve jménu Slim Pasty i za případnou objednávku.

Přeji vám rychlé dosažení všech cílů, dobrou chuť a pevné zdraví, vážení čtenáři 🙂

Rate this post
Celkové hodnocení Slim Pasty
 • 100%
  Redukce hmotnosti - výborná, Slim Pasta rapidně snižuje kalorický příjem - 100%
 • 100%
  Složení - bezpečné, nenávykové a účinné - 100%
 • 90%
  Vhodné pro - téměř všechny lidi s cílem zhubnout - 90%
 • 90%
  Pestrost sortimentu - široká - oblíbené přílohy, rýže, dresinky - 90%
 • 90%
  Cena - výhodná i ve srovnání s kvalitnějšími těstovinami - 90%
 • 98%
  Zkušenosti zákazníků podle Heuréka.cz - 98%
 • 100%
  Kvalita - 100%
95%

Popis Slim Pasty

Hubnoucí přílohy z konjaku s glukomannanem, sníženým obsahem sacharidů a kalorií, bez tuku, soli, lepku, laktózy a přídatných látek vhodné pro vegany, diabetiky, lidi s intolerancemi a všechny, kteří chtějí zhubnout bez omezování oblíbených příloh a redukce jídelníčku.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..