Dreamly – odpočatá recenze po 1 měsíci užívání

Potíže se spánkem trápí stále více lidí. Nedaří se jim usnout, v noci se probouzí při sebemenším hluku a ráno se probouzí, jako kdyby je přejel parní válec. Nedostatek spánku pociťují v průběhu celého dne v podobě únavy, špatného soustředění, a často nulové produktivity.

S kratšími a přechodnými potížemi se zdravý organismus vyrovná snadno. Pokud však trvají dlouhodobě, mohou vyústit ve vážnější zdravotní problémy. Problém s usínáním a spánkem je vhodné řešit co nejdříve a vyhnout se tak lékařům a práškům na spaní, které by měly patřit mezi poslední řešení.

Kvalitní spánek je pro celkové zdraví nesmírně důležitý. Proto jsem ráda, že se na trhu s přípravky na spaní objevil český Dreamly. Dostala jsem možnost vyzkoušet jej na vlastní kůži a měsíc s ním usínat. Jak se mi spalo? 

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravováníNutric BistroMyChef Kitchen
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Dreamly je český bylinný doplněk, po kterém nejenom že krásně usnete, ale se vzbudíte odpočatí a připravení na celý dlouhý den

Proč jsem se rozhodla užívat Dreamly?

Jako redakce se s tvůrci přípravku známe a velmi nás potěšilo, když nás požádali o recenzi Dreamly. Každý z nás má své vlastní zkušenosti s problematickým spánkem, a proto jsme byli zvědaví, zda a jak moc nám pomůže.

PRO LEPŠÍ SPÁNEK
Calmin
Dreamly
Báječný spánek

Sice jsme všichni mladí a zdraví (aspoň v rámci norem .. 🙂 ) , ale hodně času věnujeme práci, která nás často pronásleduje až do snů. Velmi dobře známe dlouhé civění do stropu a převalování se, když se nám nedaří usnout. Někteří z nás vyzkoušeli i různé bylinné čaje, ale bez velkého úspěchu. Ukázal se Dreamly jako nejlepší volba?

VIDEO: Dreamly jsem dostala k otestování. Balík dorazil za 2 dny. 

dreamly užívání

Jedna dávka jsou 2 tobolky ze stravitelné želatiny. Polykají se celé a zapíjejí čistou vodou. 

Co přesně je Dreamly a jaké má složení?

Dreamly je čistě bylinný doplněk  s přidanými vitamíny. Obsahuje pečlivě vybranou kombinaci bylinek a látek, které jsou známé pro jejich pozitivní vliv na spánek, uklidnění těla a mysli i celkový psychický stav. Hlavní jsou bylinky, které mají téměř okamžitý účinek. Při pravidelném užívání Dreamly člověk bez problému usne do 30 až 60 minut.

Co konkrétně vedlo kamarády Aleše a Dominika, aby ve spolupráci s odborníky na spánek vytvořili recepturu Dreamly?

Dominikovu přítelkyni Nikol trápil stres, a to i z hloupého parkování, a z přemíry stresu vzniká nespavost. Kromě toho každou noc hrozně chrápe, ale s tím si zatím nevíme rady :D. My dva jsme mladí, tvrdě pracujeme a zapomínáme na odpočinek a spánek. Když už se odebereme ke spánku, je velice krátký nebo je pro nás obtížné usnout. Nikol vyzkoušela nespočet čajů i doplňků stravy – bez závratného výsledku. Čaje i doplňky stravy většinou obsahovali pouze jednu konkrétní bylinu, což nestačilo. Když se v produktu objevilo více složek, tak bylo jejich množství zanedbatelné a bylo zřejmě, že výrobce spíše spoléhal na placebo efekt.pobavil nás Aleš

dreamly dávkování

Látky v Dreamly, které mají na spánek prokazatelný vliv:

 • L-Tryptofan  esenciální mastná kyselina podporující tvorbu hormonu serotoninu. Jeho nedostatek má za následek podrážděnost, náladovost a také nespavost.
 • Mučenka pletní “uklidňuje” nervy, přitom ale neunavuje ani neovlivňuje schopnost soustředit se. Díky tomu je skvělým bojovníkem s nespavostí.

mučenka pletní

 • Meduňka lékařská je všeobecně známá pro své účinky – snižuje stres, zvyšuje psychickou pohodu a odstraňuje potíže se spánkem.

meduňka lékařská

 • Kozlík lékařský uvolňuje křeče, napětí a úzkost. Vedle blahodárného účinku na spánek pomáhá ženám mírnit menstruační bolesti.

kozlík lékařský

 • Šafrán setý hraje významnou roli při přenosu serotoninu po celé nervové soustavě. Potlačuje nervozitu a podrážděnost, uklidňuje.

šafrán setý

 • Vitamín B6 a vitamín B3 (Niacin) organismus potřebuje pro správné fungování nervového systému, normální psychickou činnost a další důležité procesy probíhající v lidském těle. Mimo jiné pomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání.

dreamly recenze

Složení Dreamly:

Surovina Množství v 1 kapsli
L-Tryptofan 150 mg
Mučenka pletní 20 mg*
Meduňka lékařská 20 mg*
Kozlík lékařský 20 mg*
Šafrán setý 10 mg*
Vitamín B3 8 mg
Vitamín B6 1,4 mg

*Velikost jedné kapsle je omezená, a proto byly využity extrakty z jednotlivých bylin. Díky tomu má použité množství stejný účinek, jak kdybyste užili desetinásobek byliny v sušeném či čerstvém stavu.

dreamly

Jak Dreamly funguje a jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Obdržela jsem pěknou krabičku obsahující 60 kapslí s tím, že si mám vzít 2 kapsle 30 až 60 minut před spaním. Ne dřív a ne později. Velmi důrazně mne upozornili, že přípravek nemám v žádném případě užívat ráno nebo v průběhu dne, ale POUZE A JEN před spaním.

Již po prvních dnech užívání jsem usoudila: 

  • Usínám mnohem rychleji – už žádné převalování ani přemýšlení o zbytečnostech. I vy usnete během pár minut, jako když vás do vody hodí 🙂
  • Spím lépe a hlouběji – jak večer usnu, tak se ráno probudím. V noci jsem se přestala budit a ráno se cítím vyspalá a odpočatá.
  • Cítím se lépe i přes den – vůbec se cítím více v pohodě, a hlavně produktivní, co je také důležitým úkolem spánku. Stres začal mít krátké nohy 🙂

MOJE ZKUŠENOST: Patřím mezi lidi, kteří nemají problémy s usínáním. Když jsem dostatečně unavená, lehnu do postele a za pár vteřin jsem tuhá. Mým problémem je to, že se probouzím v noci každé dvě hodiny a ráno jsem vzhůru třeba od pěti hodin. Poté někdy usnu rychleji, jindy koukám hodinu i dvě do stropu. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám a ejhle. Není to ještě dokonalé, ale probouzím se méně často a ráno vstávám jako rybička.

Při výčtu výhod Dreamly bych měla upozornit na ještě jednu velmi zásadní věc. Díky tomu, že se jedná o bylinný produkt, není návykový. Dreamly má všechny potřebné certifikace a prošel testy akreditované zkušební laboratoře, které dokazují, že není nebezpečný, škodlivý a nezpůsobuje závislost. Prostě nejde o „oblbovák“, po kterém byste se vzbudili jako po kocovině.

Žádné nevýhody se neprojevují. Snad jenom to, že člověk nesmí zapomenout užít kapsle včas před spánkem. Samozřejmě bychom mnohem raději usínali bez užívání jakéhokoliv přípravku pro lepší spánek. Ale to snad přijde s časem 🙂

Výhody: 

 • přírodní složení
 • vysoká kvalita použitých bylinek
 • snadné užívání
 • rychlý účinek
 • urychluje usínání
 • zlepšuje spánek
 • výhodná cena při koupi dvou a více balení

 Nevýhody:

 • jedno balení je pouze na měsíc
 • nutno myslet na správné načasování užití přípravku

Jsou v užívaní Dreamly nějaká omezení a rizika? 

Dreamly je vhodný pro:

 • každého zdravého člověka, kterého trápí potíže s usínáním či spánkem
Dreamly není určený pro*:

 • děti do 3 let
 • těhotné a kojící ženy
 • osoby přecitlivělé nebo alergické na některou ze složek

*Jedná se o obecné doporučení, které platí běžně pro téměř všechny doplňky stravy.

Usnete dnes také bez problémů jako já? 

Pokud vás Dreamly zaujal, bude vás s největší pravděpodobností zajímat, kde že si můžete ten skvělý přípravek koupit. Všechny podrobné informace o českém výrobku najdete na stránkách Dreamly.cz.

Klikněte, objednejte a už zítra spíte zaslouženým spánkem. Vyzkoušet si můžete jedno balení po 60 kapslích za 399 Kč. Budete-li spokojeni a chcete ušetřit, je možnost objednat si dvojbalení nebo trojbalení za výhodnější cenu. Žijte zdravě a budete se cítit a spát mnohem lépe!

dreamly

3.9/5 - (23 votes)

2 Komentáře

 1. Petr 5.1.2021
  • Lukáš Chládek 6.1.2021

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..