Piperine forte – účinné hubnutí peněženky?

Je možné zhubnout, posílit tělo a zlepšit si fyzickou kondici bez úpravy jídelníčku a pravidelného pohybu? Některé přípravky na hubnutí odvážně tvrdí, že ano. Například tablety Piperine forte údajně způsobí pokles váhy až o 8 kg během 15 dní bez nutnosti změny stravovacích návyků a zařazení pohybové aktivity. Je to pravda nebo nereálné sliby za hodně peněz?

„Konec s posilovnou a dietami! Odstranění nadváhy již za 40 dní! 8 kilogramů dole za 15 dní! Žádný jo-jo efekt. Získejte krásnou, štíhlou a pevnou postavu! Co k tomu musíte udělat? Stačí si zakoupit tabletky Piperine forte za pár set korun a všechny vaše problémy s nadváhou budou pryč za pár dní. A to navždy!“

V pořádku. A teď se uklidníme a podíváme se na věc reálně. 

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Na stránkách piperinprodejna.ok-blog.com se můžete dočíst o úžasných výsledcích tohoto přípravku na hubnutí. Za 15 zázračných kapslí obsahující 95 % extraktu z piperinu chtějí „pouze“ 1490 Kč. A to ve slevě. Původní cena je 3 430 Kč.

Recenze uživatelů umístěné přímo pod článkem jsou nadšené. Radost však kazí dojem, že příspěvky se skutečnými osobami nemají pravděpodobně nic společného. Zvláštní už je jen to, že všechny do jednoho byly přidány v jeden den – 15. 12. 2016. A výhodná akce byla údajně do 16. 12. 2016.

piperine forte diskuze

Nadšené recenze na piperinprodejna.ok-blog.com nepůsobí vůbec věrohodně

A když jsme se na tytéž stránky podívali 19.12. 2016, akce byla posunutá na týž den. Data stejných recenzí byla změněna na 18.12. 2016!

piperine forte podvod

Piperine forte je z našeho pohledu nedůvěryhodný produkt

Myslím, že právě tohle je nejtrefnější zhodnocení Piperine forte

piperine forte účinek

Na stránkách výrobce Piperine Forte naleznete pozitivní informace, které působí odborným dojmem. Zde slibují zhubnutí o 6 kilogramu za měsíc. Jen tak mimochodem, když jsem na článku pracovala minulý týden, na tyto stránky jsem se vůbec nedostala. My se domníváme, že tento přípravek zeštíhlí pouze vaše úspory a podle názorů některých uživatelů vám navíc může způsobit žaludeční problémy. A proto se na tento přípravek podíváme blíže.

Piperine forte silná zbraň proti nadváze nebo lež?

Na výše uvedených stránkách najdeme vypsaná samá pozitiva. Tvrdí se zde, že tento přípravek je v současnosti nejúčinnějším způsobem, jak se trvale zbavit nadváhy. Jeho uživatelům údajně pomůže:

 • shodit 6-12 kg za 30 dní (dle různých stránek) – číslo se mi zdá nadnesené
 • zničit tukové buňky
 • zrychlit spalování tuků až o 82 % – která autorita tenhle údaj vyčíslila?
 • urychlit metabolismus
 • zastavit ukládání přebytečných kalorií – a tak ubírat tělu energii na provoz?
 • redukovat celulitidu a strie
 • zvýšit fyzickou kondici
 • snížit cholesterol
 • regulovat krevní tlak

Za tím vším stojí převratný objev speciálního rostlinného extraktu vyráběného z přírodních plodů pepřovníků rostoucích v Indonésii a Indii. Jedná se o látku piperin, což je horní vrstva černého pepře. Pouhý pepř? Ten přeci používáme každý den. Zde se však tvrdí, že piperin je nutné užívat v co nejvyšší koncentraci, aby účinkoval. S Piperinem forte prý stačí užívat 1 kapsli denně a úbytek váhy přijde již po prvních pár dnech. Až na to že na celý měsíc vás 30 kapslí vyjde nejméně na 3 000 Kč a více, pokud nevyužijte výhodné slevy.

piperine forte účinky

Piperin se získává z černého pepře 

VÍTE, ŽE PIPERIN JE ÚČINNÝ V BOJI PROTI HMYZU? Piperin je obvyklou složkou pesticidů a insekticidů.

Piperine forte – složení a působení

Nechme plané řeči jiným a podívejme se na piperin z odbornějšího pohledu. Pepř je oblíbené koření, které se používá téměř při každém vaření. Piperin je látka, kterou pepř obsahuje, a jíž vděčí za pálivou chuť. Samotný piperin má účinky, které Piperine forte slibuje, ale rozhodně ne v takové míře. Abyste ale dosáhli účinků koncentrovaného pepře, museli byste údajně sníst 120 zrnek pepře. Obsah piperinu v pepři je běžně 5 – 9 %.

VÍTE, ŽE pepř obsahuje vitamín C, působí jako antidepresivum a také stimuluje nervový systém?

Složení Piperine forte je vskutku jednoduché, obsahuje zmiňovaný extrakt z černého pepře, extrakt z guarany a extrakt ze zeleného čaje, želatinu, mikrokrystalickou celulózu, silikon, dioxid, magnesium stearát a oxid titaničitý.

Extrakt z černého pepře má pozitivní vliv na špatné zažívání a zároveň zvyšuje účinnost některých dalších látek (např. kurkuma). Co všechno umí?

 • podporuje trávení
 • urychluje látkovou výměnu
 • urychluje metabolismus
 • napomáhá vstřebávání B komplexu a koenzymu Q10
 • brání růstů rakovinových nádorů
 • působí jako antioxidant

TIP NA ČLÁNEK: Přečtěte si proč je B-komplex při hubnutí důležitý v článku B komplex, jeho zdroje a šance zhubnout díky němu.

pepř a hubnutí

Pepř a další koření jsou oblíbenými dochucovadly i u nás

Extrakt z guarany obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny, které příznivě působí na lidské zdraví. Má stimulační účinky, zlepšuje náladu a snižuje pocit hladu. Zdaleka ne každý extrakt však lze považovat za kvalitní. Nejlepší je kupovat ty od ověřených výrobců. Jaké další účinky jsou guaraně připisovány?

 • má antioxidační a antibakteriální účinky
 • podporuje paměť a soustřední
 • stimuluje organismus
 • zmírňuje deprese a bolesti hlavy
 • potlačuje chuť k jídlu

guarana a hubnutí

Guarana snižuje pocit hladu a zlepšuje náladu

Extrakt ze zeleného čaje obsahuje látku epigalokatechin galát – EGCG podporující odbourávání tuků a má význam při léčbě rakovinových onemocnění. Proto je zelný čaj častou složkou přípravků na hubnutí. Jeho účinky jsou však mnohem obsáhlejší:

 • má antioxidační účinky
 • termogenní účinky – urychluje spalování tuků
 • zvyšuje energický výdej a snižuje chuť k jídlu
 • snižuje hladinu cholesterolu
 • zmírňuje bolesti hlavy
 • podporuje detoxikaci organismu
 • má antibakteriální účinky
 • příznivě ovlivňuje hojení ran

zelený čaj a hubnutí

Zelený čaj výborně podporuje hubnutí

Piperine forte – zkušenosti, diskuse a moje hodnocení

Jak už jsem v mnoha předešlých článcích psala, vůči doplňkům stravy na hubnutí bývám skeptická. Znovu zopakuji, že nejlepší a nejbezpečnější cesta ke snížení hmotnosti je zdravá a vyvážená strava a pravidelný pohyb.

HUBNĚTE S NÁMI! Inspiraci najdete v článku Hubnutí a trendy 2017 – co jíst a jak cvičit?

Při psání článku jsem si pročetla nejrůznější reference diskuse na téma Piperine forte a zkušenosti s ním. Většina reakcí není pozitivní. Negativní zkušenosti mají lidé jak s užíváním “zázračného” přípravku na hubnutí, tak se slibovaným vrácením peněz v případě nespokojenosti.

Tu a tam diskuse obsahují pozitivní reakci, která však působí umělým dojmem. Není neobvyklou praxí, že do diskusí přispívají lidé, kteří jsou zaplaceni za to, že přípravek vychválí. Většinou si však uživatelé stěžují na nulové výsledky za hodně peněz, žaludeční potíže i nespavost.

 piperine forte podvodPouhý příklad z diskusí nespokojených uživatelů přípravku Piperine forte

Mám tedy Piperin kupovat?

To však neznamená, že vybrané přípravky nemohou snahu o hubnutí účinně podpořit. Na rozdíl od Piperine forte neslibují zázraky ale podporu a pomoc při hubnutí. Piperine forte však za velké peníze slibuje nemožné. A potvrzují to i reálné zkušeností lidí, kteří si přípravek zakoupili. Odborníci navíc uvádí, že obsah zeleného čaje a dalších látek v jedné tabletě na opravdové zhubnutí v žádném případě nestačí. Pokud máte potřebu při hubnutí používat doplňky stravy, navštivte lékárnu či lékaře a nechte si doporučit některý z ověřených přípravků.

5/5 - (4 votes)
Můj názor
 • Cena
 • Účinnost
 • Dlouhodobý výsledek
 • Zkušenosti uživatelů
 • Složení
1.4

Hodnocení Piperin forte

Hubnout se dá sportem a zdravou stravou. S Piperinem zeštíhlíte maximálně peněženku a potvrdí vám to i lékař, i zklamané zákaznice.

One Response

 1. Zuzana 3.3.2017

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..