Naturhouse – je dietní plán na míru tou správnou cestou k hubnutí?

Většina lidí, která se rozhodla zhubnout, by uvítala ideální dietu, při které by se jí podařilo rychle zhubnout a trvale se zbavit přebytečných kil. Na internetu jsou k dohledání řady diet a hubnoucích programů zaručujících výsledky. Jenže když takovou dietu přestanete dodržovat, dostaví se tzv. jojo efekt a pracně shozená kila jsou rázem zpět.

Pro efektivní hubnutí je vhodné nechat si sestavit dietní plán na míru. Přestaňte hledat diety na internetu a v časopisech a svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám s hubnutím pomohou. V každém větším městě můžete nalézt dietetické centrum Naturhouse, kde vás přivítají vyškolení zaměstnanci.

NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odMix & SlimKetoMixKetoDietChia Shake
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravování
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

POTŘEBUJETE OPRAVDU ZHUBNOUT? Vyberte si z TOP 3 nejsilnějších českých diet, které vás zbaví kilogramů. 

 

Naturhouse

Naturhouse je celosvětová síť dietetických center. Zakladatelem konceptu Naturhouse je Félix Revuelta (1947), který se zaměřil na příčiny nadváhy. Klienti se v centrech učí novým, zdravým stravovacím návykům, díky nimž se jim postupně upraví váha.

Naturhouse logo

 

V čem spočívá úspěch Naturhouse?

Metoda Naturhouse je založena na osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci výživového poradce a prodeji jedinečných produktů. S nutričním poradcem se scházíte nejlépe každý týden. Při osobních konzultacích sdělíte svému dietologovi úspěchy a dojmy.

 

Jak se objednat do centra Naturhouse?

Na internetových stránkách www.naturhouse-dieta.cz můžete vyplnit kontaktní formulářNaturhouse dieta, na základě kterého vás bude kontaktovat nejbližší pobočka ve vašem regionu. Další způsob je, že navštívíte pobočku osobně či ji kontaktujete přes telefon nebo e-mail.

 

Jak probíhá konzultace?

Při první návštěvě strávíte v prodejně Naturhouse přibližně 30 minut. Každá další návštěva pak trvá 15 minut. Nutriční poradce se vás zeptá na váš zdravotní stav a vaše stravovací návyky. Následně vám provede bioimpedanční analýzu. O co se jedná? Poradce vás zváží na speciální váze, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení vašeho těla. Podle výsledků vám dietolog sestaví jedinečný jídelníček na míru, určený pouze vám. K dosažení efektivních výsledků vám doporučí lehký pohyb a produkty Naturhouse, vyrobené na bázi bylin. Nemusíte se obávat jejich závadnosti, produkty obdržely certifikát Státního zdravotního ústavu a schválilo je Ministerstvo zdravotnictví.

Neváhejte a objednejte se k vaší první konzultaci, abyste se sami přesvědčili, jak snadno můžete zabojovat se svou váhou!

 

Jaký jídelníček můžete očekávat?

Lidé si pod pojmem zdravá strava představují potraviny, po kterých budou mít brzy hlad a které nebudou chutné. Opak je ale pravdou. V centru Naturhouse vám sestaví takový jídelníček, jež vás dlouhodobě zasytí, a zároveň po něm nebudete mít těžký žaludek. Jídlo je lehké pestré, chutné a uvaříte si ho z běžně dostupných surovin. Jídelníček vychází ze zásad středomořské kuchyně, proto obsahuje nízké množství nasycených tuků a vy tak chráníte svůj kardiovaskulární systém.

Dietolog bude brát při sestavování jídelníčků v potaz vaše stravovací potřeby, časové možnosti a výdej energie. Vaše tělo bude zásobeno potřebnými živinami a bude se zbavovat přebytečných kil.

V centru vás naučí stravovat se pravidelně, a to 5x až 6x denně. Zároveň vám vysvětlí, jak důležitý je při hubnutí pitný režim. Výsledky jsou patrné již po prvním týdnu. A až dosáhnete své vysněné váhy, budete si ji umět i udržet!

Spokojenost s centrem Naturhouse dokládají tisíce klientů, kterým se podařilo zhubnout. Pokud váháte s návštěvou dietetického centra, možná se na jejich základě rozhodnete k návštěvě Naturhouse. A třeba tam jednou bude i váš příběh.

 

Co vás může nepříjemně zaskočit?

Každý týden byste si měli udělat čas na návštěvu centra Naturhouse. Problém může nastat, pokud jste z jiného města, kde pobočka není. Zkuste však vyhradit si čas, abyste se jednou týdně dopravili ke konzultaci.

Máte zájem o bylinné produkty Naturhouse? Počítejte s vyšší cenou. Průměrná měsíční investice do těchto výrobků se pohybuje kolem 2 000 Kč. Když si ale spočítáte, kolik peněz jste utráceli za nezdravé produkty a cukrovinky, možná dojdete k částce mnohem vyšší.

Naturhouse je výbornou volbou, když se chcete naučit novým stravovacím návykům a trvale zhubnout bez „jojo efektu“. Čím dříve se objednáte do jednoho ze 62 center v České republice, o to dříve získáte vysněnou postavu! Nejen, že budete vypadat skvěle, vy se i tak budete cítit. Kromě toho, že vám kila půjdou dolů, budete také v psychické pohodě. Přestaňte se trápit „zaručenými“ dietami a zatočte s obezitou jednou provždy s Naturhouse, který se těší na vaši návštěvu!

 

Co způsobuje obezita?

O hubnutí se napsaly tisíce článků, přesto počet obézních lidí stále stoupá. Bohužel Česká republika patří na přední příčky, co se týče obezity nejen v Evropě, ale i ve světě. Obezita přináší nejen komplikace při pohybu, ale i řadu zdravotních potíží.

Není vaše váha právě ideální? Pak vás nejspíš čeká vysoký krevní tlak, dna, poruchy plodnosti, onemocnění kloubů nebo bolesti zad. Obézní lidé jsou také náchylnější ke kardiovaskulárním onemocněním a metabolickým poruchám (cukrovka 2. typu). Mimoto se zvyšuje riziko nádorových onemocnění – jedná se zejména o rakovinu tlustého střeva, prsu, ledvin, děložní sliznice, prostaty a plic.

Obezita a obezni žena

Obezita nezpůsobuje jenom zdravotní problémy fyzické, ale i psychické. Lidé s vyšší hmotností mají nízké sebevědomí, trpí depresemi a mají různé psychické problémy. Ty řeší zvýšeným přísunem kalorické potravy a tím se dostávají do začarovaného kruhu.

 

Zjistěte, zda jste obézní pomocí BMI

BMI znamená Index tělesné hmostnosti (Body mass index), pomocí kterého se určuje stupeň obezity. BMI vypočítáte tak, že váhu v kg vydělíte výškou v metrech na druhou. V tabulce pod textem můžete zjistit, zda již patříte mezi lidi s nadváhou nebo obézní lidi.

  • Podvýživa – BMI pod 19
  • Normální váha – BMI 20 – 25
  • Lehká otylost – BMI 25 – 30
  • Výrazná otylost – BMI 30 – 40
  • Morbidní otylost – BMI nad 40

 

Dodržujte energetickou rovnováhu ve stravě

Když sportujete, pracujete i odpočíváte, spotřebováváte kalorie. Pokud je příjem a výdej energie v rovnováze, udržujete si stabilní váhu. Ale když je příjem větší než výdej, rázem nabíráte kila. Při hubnutí musíte docílit opačného efektu, tj. zvýšit výdej energie a snížit její příjem. Měli byste tedy upravit svůj jídelníček a zamezit příjem tzv. „prázdných kalorií“ ze sladkostí, alkoholu, bramborových lupínků a slazených limonád. Zároveň je nezbytné přidat k dietě nějaký pohyb, aby se vám zvýšil podíl svalové hmoty v těle a snížily tukové zásoby.

S pomocí Naturhouse se projíte ke kráse a k psychické pohodě. Zbavíte se nadváhy a získáte normální hmotnost, kterou jste dříve záviděli druhým lidem. S vaším vytyčeným cílem vám pomohou nutriční poradci, kteří s vámi budou sdílet vaše úspěchy a motivovat vás k dalším hubnoucím počinům, dokud nebudete spokojeni sami se sebou. Svěřte se bez obav do jejich rukou a užijte si opojný pocit z nové postavy!

3.8/5 - (6 votes)

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..