Emulips – účinný doplněk na hubnutí. Opravdu?

Ženy po porodu velmi často trápí kila navíc. A také nedostatek volného času. Téměř všechen svůj čas věnují novému členu rodiny a jeho potřebám. Nedaří se jim zhubnout, a tak není divu, že právě ony bývají častými obětmi prodejců drahých a většinou nefungujících doplňků na hubnutí.

Často diskutovaným doplňkem bývá Emulips (Emulips Forte), který by měl kromě hubnutí podpořit tvorbu mateřského mléka a odstranit problémy s trávením.

Emulips –  hubnutí pomocí řepkového oleje

Přesně to Emulips slibuje. Prodává se v podobě kapek, tabletek nebo bylinné směsi pro přípravu nápoje. Je vyrobený z rostlinného řepkového oleje z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky a emulgátorů rostlinného původů. Některé výrobky mohou být obohaceny o další účinné látky – např. vitamín E.

VÍTE, které vitamíny jsou obzvláště důležité v těhotenství? Jsou to vitamíny A, B-komplex, C, D a E.

Složení Emulips:

 • soustava emulgátorů – diglyceridy a monoglyceridy kyseliny olejové
 • rostlinný řepkový olej
 • vitamín E – 167 % DDD
 • přírodní aromata – citrón, anýz, vanilka a skořice
NÁVOD JAK ZHUBNOUT
Už se nepokoušejte zhubnout metodou „pokus-omyl“. Cesta za vysněnou postavou vede jedině přes kalorický deficit. Jednoduše musíte více kalorií ze sebe vydat než přijmout. K tomu vám výrazně dopomohou keto/low carb potraviny ve spojitosti se zdravým životním stylem.
Keto / Low carb manuálJak začítKolik potřebujete zhubnout
Chci zhubnoutDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto dieta odChia ShakeKetoMixKetoDietMix & Slim
Dietní jídlaNa snídaniNa obědK večeřiDezertyKoktejly
Low carb potravinyTěstovinyPečivoKáva a čajRýžePlackyTortillaSladidlaSlanéSladkostiDresinkyBylinkyVíno
Ne každý má čas a chuť si připravovat nízkosacharidová jídla sám. V tom případě si vyberte low carb/keto program u některého prodejce krabičkové diety. Levné to nebude, ale pomocí pilulek na hubnutí nezhubnete. Ty totiž mají jen podpůrnou funkci a samy nic nezmohou.
Krabičková dieta odZdravé stravováníNutric BistroMyChef Kitchen
Prášky na hubnutíHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Doporučené dávkování Emulips:

V případě kapek je doporučeno brát 10 kapek (cca 5 ml) 1-3krát denně po jídle. Balení 50 ml. Při užívání 1 dávky balení 50 ml vystačí na 100 dní. Jeho cena se pohybuje okolo 375 Kč.

emulips na hubnutí

Emulips se vyrábí z rostlinného řepkového oleje

Emulips prošel zákonnými testy a na Ministerstvu zdravotnictví je notifikován jako doplněk stravy. Na trhu je 12 let a výrobci jej na svých stránkách a různých e-shopech rádi podporují pozitivními hodnoceními a zkušenostmi.

emulips zkušenosti a diskuse

Hodnocení stažené ze stránek e-shopu. Příliš pozitivní a nadšené hodnocení nebudí důvěru, zejména když do diskuse nelze napsat vlastní názor

Na jednu stranu se tedy nejedná o výrobek pochybného původu a složení, ale uznaný doplněk stravy. A lze jej zakoupit i v lékárnách. Na druhou stranu se nejedná o lék, proto je nutné slibované účinky brát s velkou rezervou. Co působí na jiného, nemusí stejným způsobem působit na druhého (a nejspíše ani nebude).

RECENZE DOPLŇKŮ NA HUBNUTÍ: Přečtěte si recenze vybraných doplňků stravy na hubnutí na Slimming.cz a získejte informace, jak nejlépe a trvale zhubnout.

Emulips a účinky – zlepšuje trávení, reguluje váhu a chrání organismus

Podle výrobců výrobek primárně zlepšuje činnost trávícího traktu, usnadňuje zažívání podporuje správnou činnost jater a žlučníku. Pro maminky je důležitá podpora tvorby mateřského mléka a všichni zájemci by uvítali, kdyby fungoval i vedlejší účinek – úbytek tuku a zhubnutí.

Emulips je doporučován především při zažívacích potížích, plynatosti, nadýmání a pálení žáhy. Emulgátory, které obsahuje, štěpí tuky přijaté z potravy a převádějí je do lépe stravitelné emulgované podoby. Tím usnadní trávení a vstřebávání látek rozpustných v tucích (např. vitamíny A, D, E a K).

Pravidelné užívání by mělo upravit trávení, metabolismus tuků a přispět tak i k regulaci tělesné váhy.

Jaké účinky Emulips slibuje?

 • zlepšení trávení
 • odstránění potíží s trávením – nadýmání, zácpy
 • podpoření metabolismu
 • pomoc při hubnutí
 • ochrana organismu před oxidačním stresem (vitamín E)
 • podpora tvorby mateřského mléka

Na trhu je také k dispozici Emulips Slim v tabletkách a jako sypká směs bylin pro přípravu drinku. Oba přípravky byly speciálně vyvinuty pro snižování tělesné hmotnosti. Otázkou je, zda a jak moc opravdu fungují. Lze je koupit společně za cenu cca 1 290 Kč a společně byste jej měli dle doporučení užívat alespoň po dobu prvních 20 dní.

Vedle uvedených látek tablety Emulips obsahují vápenatou sůl puryvát, extrakt z Garcinie cambogie a zeleného čaje. Zbavit by vás měl tuků v rizikových partií, jako je břicho, boky a zadek. Jak ale  jistě víte, hubnout pouze v rizikových partií není možné.

A rozhodně ne pouze za účasti tabletek! Nápoj Emulips Slim je směsí 11 druhů bylin, které mají opět podporovat hubnutí. Navíc slibuje pročištění jater a ledvin a podporu jejich správné činnosti.

hubnutí břicha

Zhubnout pouze přes bříško by bylo skvěle. Tak jednoduché to ale není

Emulips – diskuse, názory a zkušenosti

Je velmi těžké objektivně zhodnotit, zda Emulips opravdu působí. Na internetu lze narazit na pozitivní i negativní zkušenosti. S jistotou lze říci, že nemá žádné negativní vedlejší účinky.

Pokud bychom hodnocením mohli věřit, pak má na trávení a zažívací potíže opravdu pozitivní vliv. Pokud uživatelé výrobek kritizují, pak pouze proto, že nezhubli. Bohužel o mnoha příspěvcích nelze na 100 % říci, že pochází od reálných uživatelů.

emulips recenze zkušenosti názory

Vybrané názory. Některé pozitivní, jiné negativní. Dle našeho názoru by jste ale měli vnímat reklamu skepticky a nevěřit všemu, co vám budou vnucovat

Ani samotný výrobce netvrdí, že vám jeho výrobek pomůže. Jistí se tedy větou, že „Přípravek je pouze doplněk stravy, jehož účinky se individuálně liší“. A navíc jako zásady správného užívání doporučuje:

 • pravidelné užívání Emulips
 • pitný režim 2-3 litry denně
 • nepřejídání se a nedojídání – jinak řečeno bez úpravy stravy to nepůjde

CO JE EMULGACE TUKŮ? Jedná se o proces, při němž dochází k rozptýlení jedné nemísitelné kapaliny ve druhé (např. olej ve vodě). Jednoduše řečeno emulgace tuků znamená rozpouštění tuku pomocí žlučových kyselin, přičemž tuky jsou velmi důležité při vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích (A, D, E a K).

Emuplips výhody a nevýhody

 • čistě přírodní potravinový doplněk
 • podporuje správnou činnost trávícího systému
 • odstraňuje potíže se zažíváním
 • podporuje odbourávání tuků a hubnutí
 • zmírňuje potíže se slinivkou, žaludečními vředy
 • řeší problémy s vysokým tlakem, cholesterolem
 • podpora tvorby mateřského mléka
 • vyšší cena u Emulips Slim
 • žádné nevýhody jsem nenašla kromě názorů, že se nedostavil požadovaný efekt hubnutí

Závěrečné hodnocení

Emulips je další z mnoha doplňků stravy, které mají údajně způsobit úbytek nadbytečných a pomoci tak dosáhnout vysněné váhy. Výsledky však nejsou prokázány. Naštěstí v tomto případě nejsou ani známy negativní dopady. Pokud tedy výrobek chcete vyzkoušet, nebudeme vám doporučovat opak.

Pokud však chcete opravdu zhubnout, nejlepší cestou je zdravý životní styl spojený s úpravou stravy a pravidelným pohybem. Tento způsobem je jediný skutečně ověřený a my si za ním stojíme.

Emulips jednoduše možná nepomůže, ale jistě neuškodí.

7 NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍCH LÉKŮ A DOPLŇKŮ NA HUBNUTÍ

TOP 3 nejlepší bezpečné diety, se kterými opravdu zhubnete - PÁLÍ TUKY
Adipex Retard – lék nebo devastace zdraví? - POUZE NA PŘEDPIS
Synefrin - BEZ POZITIVNÍCH ZKUŠENOSTÍ
Gurmar – OMEZUJE CHUŤ NA SLADKÉ
Slimax Forte – BEZ POZITIVNÍCH ÚČINKŮ
Lipoxal – 1000 Kč za křeče a pálení záhy
Blendea SUPERGREENS – měsíční testování - PODPORUJE METABOLISMUS
3.8/5 - (6 votes)
Emulips
 • Účinek
 • Zkušenosti uživatelek
 • Složení
 • Důveryhodnost
 • Cena
2.2

Pouze několik úvodních vět

Emulips jednoduše možná nepomůže, ale jistě neuškodí. Hubnutí může urychlit, ale bez pohybu a úpravy stravy se váha nezmění. Uspokojivý výsledek lze dosáhnout prakticky zadarmo i bez Emulipsu.

One Response

 1. Lýdie Elicerová 13.2.2017

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..